Časté kakání

234
3.5.07 17:03

časté kakání

Máte to někdo taky?Když se Filípek napapá,skoro pokaždé se pokaká.Někdy jen trochu, jindy pořádně.Ale už mi to přijde divné že tak často.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

272
3.5.07 17:46

Ahojky my jsme taky pokakánci. Některé děti prostě víc kakají. Když byla Anička menší,kakala taky po každém jídle,pak jsme přešli na pevnou stravu,to kakala i 8× denně a teď tak 3× denně. Víc kakáme když nám rostou zuby. Nerostou Vám zoubky? Ale jinak je to v pohodě,neměj strach.

Zuzík+Anička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
234
3.5.07 18:02

zoubky ještě ne , ale jsem ráda že nejsme sami.Když byl malý,tak to tak často nebylo.Až teď tak posledních 10 dní.Dík za uklidnění

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2245
3.5.07 20:02

náš malý taky kaká 3× denně a někdy se zadaří i více.taky jsem měla obavy,ale holky tady mě uklidnily že je to v pohodě :P ,ale jestli kojíš tak je to kakání úplně normální,my měli v plíně při každém přebalování

Lucie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7364
4.5.07 08:11

jen tak mimochodem, mohu se zeptat na konzistenci? Teda pokud vám to nepřipadá nechutné… Já si totiž tou naší nejsmem moc jistá a jelikož je to mé prvé dítko, ani nevim, co je ok a co ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
246
4.5.07 08:11

My máme teprve měsíc, ale kakáme taky jako o závod. Myslím, že když miminko nepřestává růst, tak to nevadí. Naše obvoďačka by k tomu řekla, že prostě temperamentější lidi chodí víc na záchod… :?: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
234
4.5.07 16:45

k tý konzistenci- moc hustý to teda neni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
272
4.5.07 19:15

Konzistence by měla být jako míchaný vajíčka. Ale tu my jsme měli jen občas,většinou spíš do zelena, ale Dr. řekla že je to v pohodě. Dneska už máme konzistenci tužší,ještě to nejsou bobíci a barva spíš do hněda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
191
6.5.07 09:19

Ahojky,
Péťa kakal po každém kojení… tzn., skoro pořád. Pokud přibírá, tak je to v pořádku.
Alča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.5.07 09:32

Ahoj - dík za tuhle pokakánkovou diskuzi - právě dneska vrtím hlavou nad tím, že malá má od večera co plena - to uprdnuto v ní… nechápu, jsme plně na Nutrilonu a do minulé středy s příměsí zahuštovadla Nutritonu… to jsme kakaly pravidelně jednou denně… včera to bylo už dvakrát, příšerně prdí a jak říkám - v každé plence je světle žlutě uprdnuto… :roll: tak si říkám buď je to tím, že už nezahuštujeme nebo nám rostou zoubky / protože si hodně cpe ručičky do pusy a jezdí tam s něma/ nebo nevím… Strach mám z nějaké virozy - protože já pravě s nemocí bojuju.

Anonym - Lusie - nějak mi tady blbne přihlášení chjo.. Kristinka má 3apůl měsíce.-)

• Nahlásit
  • Citovat
283
6.5.07 23:42

Naše první holčička kakala v době plného kojení jednou za 5 dní. Psala jsem si to tenkrát do kalendáře a měla jsem pocit, že je to hrůza.

Naše druhá holčička kaká v podstatě furt a teď teprve mám ten správný pocit, že je to hrůza :lol: - s přihlédnutím k opruzeninkám a tak. Přitom já jsem jídelníček nezměnila, prostě každé dítko to řeší po svém

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
13.5.07 21:52

Blanci, davas mi nadeji, ze pripadne druhe ditko nebude tak ukakane.

Moje prvni kakalo o sto sest, casto primo u kojeni a pekne naridko, takze jsem porad prebalovala a preslikala ji i sebe. A pak co nejdriv prala, aby to nezaschlo. Hruza. Ted uz kaka pevne bobky, ale stale jsou dny, kdy i 5× denne. Dnes jen jednou :lol:

Jak uz bylo nekolikrat zmineno, kdyz mimi pribyva, mimi je v poho, mam vetsinou min :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sad 1
27.3.13 16:23

Zdravím všechny. Mohl byste mi někdo poradit, zda je normální, když 10 měsíční miminko kaká tak 3-4 x denně? Až do minulého týdne měla stolici tak 1-2 x denně maximálně, ale poslední týden ji má tak často, jak je uvedeno výše, a už začíná být i opruzená, přestože se snažím to pořád hlídat a hned přebalovat. Přijde mi stolice i řidčí, zvažuji zavolat pediatričce, ale dnes už to nepůjde. Máte někdo podobný problém? Moc děkuji za reakce. Dneškem z toho začínám být docela nervózní.

• Nahlásit
  • Citovat
435
27.3.13 16:30

Moje rocni dcera kadi asi 14 dni taky 4× denne a predtim to bylo tak 2× :? Kazdopadne jsme byly vcera na rocni prohlidce u pediatra a rikal, ze se to muze stat a jeste k tomu male lezou zuby, takze to pry muze byt i tim…Kazdopadne na ni nic podivneho neshledal. Pokud to pry neni vylozene prujem, tak ok :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13774
27.3.13 16:31

@sad 1 dcera kakala 4-5 za den, dr. říkala, že je to normální, zůstalo jí to dodnes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama