Navazování nového zaměstnání

Anonymní
21.10.21 10:08

Navazování nového zaměstnání

Ahoj. Můj dotaz zní. Pokud chcete končit v jednom zaměstnání a do druhého nastoupíte třeba až za týden. Musíte ten týden být na UP co něco takového? Pokud máte podepsanou novou smlouvu. Nejlépe by samozřejmě bylo, aby to přesně navazovalo, ale potřebuji už si odpočinout a upřímně se těším, až že staré práce odejdu. Děkuji

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36187
21.10.21 10:12

Nemusíš. Pokud si zamestnana část měsíce tak máš zaplaceno pojištění za celý měsíc.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
21.10.21 10:12

Nemusíš, původní zaměstnavatel odvádí odvody za celý měsíc, takže v Klidu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
247
21.10.21 11:05

Evidence na úřadu práce není povinnost, ať jsi nezaměstnaná jakkoli dlouho. Máš pouze povinnost mít uhrazené zdravotní pojištění.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat