Navazování nového zaměstnání
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Anonymní
Napsat příspěvek
Reakce:
Velikost písma:
21.10.21 10:12
Nemusíš. Pokud si zamestnana část měsíce tak máš zaplaceno pojištění za celý měsíc.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
21.10.21 10:12
Nemusíš, původní zaměstnavatel odvádí odvody za celý měsíc, takže v Klidu
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
21.10.21 11:05
Evidence na úřadu práce není povinnost, ať jsi nezaměstnaná jakkoli dlouho. Máš pouze povinnost mít uhrazené zdravotní pojištění.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahoj. Můj dotaz zní. Pokud chcete končit v jednom zaměstnání a do druhého nastoupíte třeba až za týden. Musíte ten týden být na UP co něco takového? Pokud máte podepsanou novou smlouvu. Nejlépe by samozřejmě bylo, aby to přesně navazovalo, ale potřebuji už si odpočinout a upřímně se těším, až že staré práce odejdu. Děkuji