Navigace do mobilu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vachalovalenka
Povídálka 24 příspěvků 16.01.19 23:09
Navigace do mobilu

Potřebuji stáhnout navigaci offline do mobilu, ale aby tam byla i mapa Německa, nebo konkrétní město- chci tam jet nakoupit, tak aby mi to navedlo od nás až před obchod, pak před další už tam, jenže je toho moc a nevím kterou vybrat. Poradí tu někdo prosím???

Reakce:
Petula306
Kecalka 154 příspěvků 16.01.19 23:12

Já myslím, že nejlepší je si na takovou nárazovou cestu navi koupit. Nebo jet podle mapy. Já někdy zapnu mapy co mám v mobilu, ale jedou přes data a nebo jsem používala zdarma MapFactor navigator, ale tam se asi platil poplatek za zahraniční mapy.

vachalovalenka
Povídálka 24 příspěvků 16.01.19 23:43

@Petula306 kvůli 2-3 cestám nebudu kupovat drahou navigaci, co s ní pak, chtěla sem offline mapy, jenže je jich na obchod play hodně,proto doufám že se tu najde někdo kdo má již v mobilu a poradí která je konkrétně nejlepší a nejaktuálnější

Nimie
Nadpozemská drbna 26954 příspěvků 16.01.19 23:49

Předplatila bych si radši online balíček na net do telefonu :think:

Heivka
Závislačka 3625 příspěvků 16.01.19 23:50

@vachalovalenka Švagrová používá na zahraniční Waze,jak to má s daty nevím,ale prý je dobrá.

Petula306
Kecalka 154 příspěvků 17.01.19 00:14

@vachalovalenka jeee pardon, tak mělo být „půjčit“. Asi je čas jít spát.. :D :oops:

Stargust
Kecalka 178 příspěvků 17.01.19 00:21
@vachalovalenka píše:
Potřebuji stáhnout navigaci offline do mobilu, ale aby tam byla i mapa Německa, nebo konkrétní město- chci tam jet nakoupit, tak aby mi to navedlo od nás až před obchod, pak před další už tam, jenže je toho moc a nevím kterou vybrat. Poradí tu někdo prosím???

Co zkusit Mapy.cz,mají již i off line režim pokud stáhnete příslušnou oblast,kraj,stát.. 8):palec:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27855 příspěvků 17.01.19 00:32

Zkus mapy.cz… neni to sice nejlepsi navigace, ale funguje to…

MartinKa36
Závislačka 3567 příspěvků 17.01.19 01:06
Bubla_Bučková
Kelišová 5212 příspěvků 17.01.19 02:03

Sygic :mavam:

Micaella22
Zasloužilá kecalka 931 příspěvků 17.01.19 06:56

Super je waze, ale neni offline. Roamin prece uz neexistuje, data te budou stat uplne stejne jako u nas. Nez se nekde drkocat a zajet si blbe, je lepsi tech par stovek za data priplatit, ne?

vachalovalenka
Povídálka 24 příspěvků 17.01.19 16:12

Děkuju kouknu co ste radili,to by se mi nákup(plenky, jogurty atd ) prodražil platit pár stovek…ono se říká- jed jednou dvakrát a pak už trefíš… Jestli možná nakonec nebude lehčí na PC najít mapu města kde jsou i obchody a ulice a vytisknout ji a když se zamotám tak zastavit a kouknout

MartinKa36
Závislačka 3567 příspěvků 17.01.19 17:55

HERE je nejlepsi offline navigace zdarma od NOKIA …

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapný Dyk a afektovaná Kirschner. Má smysl dívat se na The Voice?

The Voice Česko Slovensko. Tak se jmenuje zábavná pěvecká reality show, která... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >