Rada k focení, objevila se mi "mříž" přes obraz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 09:58
rada focení

Nevyzná se někdo prosím? Mám zrcadlovku Nikon D3200, fotím jen základně, vždy na automat. nyní se mi u videa i snímků objevilla „mříž“ přes obraz. Ve výsledném snímku tam samozřejmě není, ale mám tam asi něco nechtě nastavené a mohlo by mi to zhoršovat obraz. :think:

Reakce:
luccifera
Ukecaná baba ;) 1315 příspěvků 11.01.19 10:17
@Anonymní píše:
Nevyzná se někdo prosím? Mám zrcadlovku Nikon D3200, fotím jen základně, vždy na automat. nyní se mi u videa i snímků objevilla „mříž“ přes obraz. Ve výsledném snímku tam samozřejmě není, ale mám tam asi něco nechtě nastavené a mohlo by mi to zhoršovat obraz. :think:

Nezhorsuje to obraz, je to treba na centrovani objektu nebo aby panorama bylo v rovine

JTom
Zasloužilá kecalka 859 příspěvků 11.01.19 15:13

Tlačítkem Info. Možnosti zobrazení jsou popsány v návodu na str. 85. Pomocná mřížka nemá na výsledný obraz žádný vliv. Slouží ke snadnějšímu vyrovnání vodorovných a svislých linií.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrahovi pumpařky hrozí výjimečný trest, práskl ho komplic kvůli dvěma tisícům

Policisté zadrželi a obvinili muže, kteří přepadli čerpací stanici u... číst dále >

Dáda Patrasová v problému, alkohol ji připravil nejen o prestiž, ale hlavně o práci

Bývala výbornou herečkou, muži ji milovali, pak svým zpěvem dělala radost... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >