Návrh na jméno nové stavební firmy
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Napsat příspěvek
Velikost písma:
22.1.14 00:18
@Brukita píše:
@Kelsey REhome je u mě taky na prvním místě. Jinak jsem ty narážky na méďu nepochopila, asi mě něco uniklo![]()
No to je takové předlouhé pohádkové story ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
22.1.14 02:04
Tak jak jsme zjitila že to má být v AJ, tak se nechytám ale aspoň jsem se takhle navečer zasmála
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
30.1.14 18:49
@Gina108 píše:
Zakoupil a Zbořil s. r.o.
Sebral a Zmizel s. r.o. ![]()
Nešika a Zmatlal s. r.o. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
karfice
30.1.14 19:05
@Burj Chalifa píše:
Sebral a Zmizel s. r.o.
Nešika a Zmatlal s. r.o.
Neuměl a Dotentoval s. r.o.
- Citovat
- Upravit