Návrh na jméno nové stavební firmy

Napsat příspěvek
Velikost písma:
746
22.1.14 00:18
@Brukita píše:
@Kelsey REhome je u mě taky na prvním místě. Jinak jsem ty narážky na méďu nepochopila, asi mě něco uniklo :think: :think:

No to je takové předlouhé pohádkové story :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31672
22.1.14 02:04

Tak jak jsme zjitila že to má být v AJ, tak se nechytám ale aspoň jsem se takhle navečer zasmála :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18305
22.1.14 06:04

BOHUMIL Building :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36504
30.1.14 18:48
@abc123 píše:
Pat a Mat :D

bacha na autorská práva

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36504
30.1.14 18:49
@Gina108 píše:
Zakoupil a Zbořil s. r.o. :mrgreen:

Sebral a Zmizel s. r.o. :mrgreen:
Nešika a Zmatlal s. r.o. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
karfice
30.1.14 19:05
@Burj Chalifa píše:
Sebral a Zmizel s. r.o. :mrgreen:
Nešika a Zmatlal s. r.o. :mrgreen:

Neuměl a Dotentoval s. r.o.

  • Citovat
  • Upravit
36504
30.1.14 19:09

Vytopil a Vyhořel s. r. o. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat