NE - alkohol v těhotenství

Anonymní
4.8.13 11:44

NE - alkohol v těhotenství

Jdu si pro vaše zkušenosti, jak jste to dělaly na začátku těhotenství s „ne-pitím alkoholu“?
Jde mi o to, že jsem v začátku těhotenství, takže to nikomu ještě nechci říkat a pít samozřejmě nechci, ale vůbec nevím, jak to udělat teď v období grilovaček a tak. Několikrát týdně se něco děje- návštěvy, oslavy, grilování, pozvání na pivo,… a všichni řeší, co to je?
Jak jste to zahrávaly do autu vy?:)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9854
4.8.13 11:46
@Anonymní píše:
Jdu si pro vaše zkušenosti, jak jste to dělaly na začátku těhotenství s „ne-pitím alkoholu“?
Jde mi o to, že jsem v začátku těhotenství, takže to nikomu ještě nechci říkat a pít samozřejmě nechci, ale vůbec nevím, jak to udělat teď v období grilovaček a tak. Několikrát týdně se něco děje- návštěvy, oslavy, grilování, pozvání na pivo,… a všichni řeší, co to je?
Jak jste to zahrávaly do autu vy?:)

Antibiotika na zánět močových cest ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26552
4.8.13 11:47

Rekni ze mas problemy s jatry nebo beres antiboitika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6939
4.8.13 11:47

Nealko pivo a koktejly bez alkoholu. Je to ale náročné, ovšem nikomu do toho nic není! Těhotná netěhotná, ne vždy mám chuť na alkohol :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24456
4.8.13 11:48

Pila jsem včera a mám žaludek na vodě (vzhledem k nevolnostem to byla i skoro pravda :lol: ).
Vzala jsem Ibalgin, bolí mě hlava, tak na to nechci pít.
Mám antibiotika na zánět močáku.
Dneska pije chlap, já musím řídit.

A tak :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6702
4.8.13 11:49
@Anonymní píše:

Ahoj,
já když byla těhotná, byli jsme ve sklípku na moravě. Byla jsem těhotná čerstvě a ve sklípku jsme byli v dubnu, kdy byla ještě zima. Dala jsem si jednu, dvě malé koštovací skleničky vína a pak jsem oznámila, že mě dost bolí hlava, tak aby to nebylo ještě horší, že pít už nebudu.. :)
A takhle v létě bych se vymlouvala na to, že se po alkoholu v tomhle vedru dost potím, nebo něco takového… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17568
4.8.13 11:50

@Pipet naprosto vyčerpávající :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5429
4.8.13 11:51

U nás to teda nikdo neřeší :nevim:.Prostě nemám chut a hotovo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6787
4.8.13 11:52

Domluv se s partnerem (poku to on ví) že ty řídíš a on pije, nebo jak holky píšou antibiotika např. na ten záňět močových cest ten je v létě při mokrých plavkách celkem častý a uvěřitelný

A na okraj, já jsem na začátku těhu asi 4-5tt pila strašně :oops: asi týden v kuse (slavila jsem svých 30), na moji obranu nevěděla jsem, že jsem těh., test byl negativní, vybarvil se až po týdnu zpoždění a děti nevypadají, že to na nich zanechalo následky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35461
4.8.13 11:52

Přijela jsem na oslavu autem. Sice na mě koukali jak na blbce a radili si vzít taxíka, ale já se naopak nabídla, že někoho ještě můžu odvézt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4733
4.8.13 11:54

Jestli budete chodit na akce každý týden, tak je blbý vždy říkat, že bereš antibiotika, že ti není dobře a já nevím co vymýšlet :nevim:, na to ti nikdo neskočí ;). Maximálně si jedno malý pivko vzít a cucat ho nenápadně celou dobu. My moje těhotenství oznámili už na začátku 8tt, ještě jsme neměli srdíčko, ale právě kvůli dvěma oslavám, co nás čekaly, nechtěli jsme nějak mlžit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
4.8.13 11:57

Vzala bych si jedno pivko či víno a ucucávala to. Nebo se teď dělají ta ovocná piva, já to mám ráda, alkoholu minimum a ještě je to dobré, tak ucucávat to. A když by si někdo všimnul, že cucám furt to samý, tak bych řekla, že mi to dneska nějak nejede :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35612
4.8.13 11:58

Kdyz mas chlapa nebo nejakyho duvernika s sebou, sednete si vedle sebe, sklenicky si date vedle sebe a on pije na stridacku z tvoji. Nikdo si nevsimne, ze nepijes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Mám po operaci ruky, ale ještě před testem (tušila jsem to sice…) jsem odpověděla, že léky už neberu, že to je v pohodě. Teď si nadávám :-D Já jsem teď na neschopence u našich, takže vesměs potkávám pořád stejný lidi a pokaždé nepít je divný. Takže jsem si včera dala vinnej střik, snad to byl rozumnej kompromis O:) Přítel to ještě neví, pááč je měsíc na táboře, takže si ještě 10 dní musím počkat.

• Nahlásit
  • Citovat
14780
@Anonymní píše:

Ne, děkuji.

A když to chtějí řešit, tak ať to řeší. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama