Ahoj, prosím o anonym. Přibližně před měsícem se mi udělal na ruce malý červený flíček, který se od té doby zvětšil a nalil jakoby vodou. Vypadá jako malý opar, ale nebolí, neštípe, nesvědí. Potřela jsem ho tea tree olejem, reakce žádná. Ani bych o něm nevěděla, kdyby nebyl na viditelném místě. Nechci běžet k doktorovi s pupínkem, ale trošku mě znepokojuje, že nechce zmizet, spíš se pomaličku zvětšuje. Neměla bych být na nic alergická a zvířata nemáme. Nevíte, co by to mohlo být? Děkuji.
Citovat
Upravit
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!
Ahoj, prosím o anonym. Přibližně před měsícem se mi udělal na ruce malý červený flíček, který se od té doby zvětšil a nalil jakoby vodou. Vypadá jako malý opar, ale nebolí, neštípe, nesvědí. Potřela jsem ho tea tree olejem, reakce žádná. Ani bych o něm nevěděla, kdyby nebyl na viditelném místě. Nechci běžet k doktorovi s pupínkem, ale trošku mě znepokojuje, že nechce zmizet, spíš se pomaličku zvětšuje. Neměla bych být na nic alergická a zvířata nemáme. Nevíte, co by to mohlo být? Děkuji.