Nebolestivý pupínek - foto

Anonymní
17.12.23 11:08

Nebolestivý pupínek - foto

Ahoj, prosím o anonym. Přibližně před měsícem se mi udělal na ruce malý červený flíček, který se od té doby zvětšil a nalil jakoby vodou. Vypadá jako malý opar, ale nebolí, neštípe, nesvědí. Potřela jsem ho tea tree olejem, reakce žádná. Ani bych o něm nevěděla, kdyby nebyl na viditelném místě. Nechci běžet k doktorovi s pupínkem, ale trošku mě znepokojuje, že nechce zmizet, spíš se pomaličku zvětšuje. Neměla bych být na nic alergická a zvířata nemáme. Nevíte, co by to mohlo být? Děkuji.

  • Citovat
  • Upravit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.