Nechal si ode mě proplatit cesty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.18 11:53
nechal si proplatit cesty

Ahoj, jsem dost zdevastovaná z předchozího dlouhého vztahu, kde mě partner vpodstatě okradl o všechny peníze. Takže vstávám finančně ze dna. Možná i proto jsem citlivější k financím. Potřebuju vědět, jestli jsem se stala fakt blázen anebo to vnímám pořád ještě dobře.

Jsem už nějaký čas s přítelem, ale nebydlíme spolu, brzdím to a ono taky úplně není kde. Protože jsem urgentně musela řešit svoji bytovou situaci s dětmi, opravuji starší byt a přítel mi tam jezdil pomáhat. Protože je to na venkově a já bych musela do města, kde on bydlí, jezdit pro všechny ty věci jako je umyvadlo, silikon (cement, dlažbu si vozím sama, to on odmítl), poslala jsem mu na účet 20 tisíc, aby to z toho platil. A řekla mu, at z toho platí i cestu k nám, když mi jede pomáhat, víceméně mě k tomu donutil, účtuje si cca 130 Kč za cestu. Jenže teď se vztahy trochu vyhrotily a on to „vyúčtoval“ (OK) a napsal mi, že mám být ráda, že si nezapočítal ty cesty do baumaxu (má to asi 2 km, případně je to po cestě). Mě by hanba fackovala. A to celou dobu říká, jak se mnou chce bydlet, jak chce být kamarád mým dětem, pořád se ptal, kdy ho představím přátelům, rodičům.

Jen dodám, že společné výlety se patily taky napůl, případně on odpočítal sušenky, které jsem kupovala dětem, abych jim něco přivezla (nejezdily s námi), anebo jsme jezdili za moje (prostě mi bylo stydno mu říct, aby mi dal na benzím, když jsme jeli mým autem).

Pro mne je to poslední hřebíček, kdy vím, že s ním už ne, ale chtěla bych vědět, jestli fakt to třeba nevidím už příliš citlivě kvůli těm předchozím zkušenostem.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10438 příspěvků 19.07.18 11:56

Nevidíš. Takovej škrt. Počítat sušenky tvl :lol:

karkarka
Závislačka 2657 příspěvků 19.07.18 11:57

A proč s tím strýčkem skrblíkem vlastně jsi? Kopni ho do mist kam slunce nesviti a najdi si poradnyho chlapa.

Michal1986
Kecalka 238 příspěvků 19.07.18 11:57

začni si vážit sebe sama, pak si to po sobě přečti ještě jednou, a až pak se pouštěj do dalšího vztahu

Příšera
Ukecaná baba ;) 1816 příspěvků 19.07.18 12:00

Ježiši tak to fakt zírám. To je fakt tvůj partner? Zní to spíš jako hodinový manžel. To se nedá, zdrhej, rozhodně to nevidíš moc citlivě.

Popokatepetla
Závislačka 3144 příspěvků 19.07.18 12:01

Ježiš marja :zed: Mě stačilo se „skrblíkem“ jedno jediné rande v životě a už nikdy více

Náměsíčná
Závislačka 4034 příspěvků 19.07.18 12:05

A jí u tebe? Koupe se u tebe? Vyučtuj mu to taky.

Jinak rozhodně to nevidíš příliš citlivě.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.18 12:06

A to mi ještě rozbil sklo ze sprchového koutu (nové bude stát skoro 3 tisíce)a tvrdil, že to byla výrobní vada, že bych to měla reklamovat (což nepůjde, protože mu to pravděpodobně vyklouzlo z ruky a stala se z toho hromádka střepin). K platbě se ale nemá, že… musím to koupit za svoje, protože on za to nemůže…

Hroznej puberťák
Závislačka 4874 příspěvků 19.07.18 12:07

Něco takového na mě nezkouší ani firemní partner, který mi jinak fakturuje práci :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.18 12:08
@Náměsíčná píše:
A jí u tebe? Koupe se u tebe? Vyučtuj mu to taky.Jinak rozhodně to nevidíš příliš citlivě.

Když přijede pomáhat, tak tu jí a i se vykoupe - vypije 3-4 piva, dostane oběd, kafe, buchtu, zabalím mu ještě večeři s sebou, případně těch porcí víc i na další dny…

Nebydlíme spolu.

Mango_Lassi
Extra třída :D 13852 příspěvků 19.07.18 12:09

„cvak a už má jinou“, „poslal mi v noci rozcházecí email“, teď tohle. Co bude příště?

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2492 příspěvků 2 inzeráty 19.07.18 12:12

Pryč od něj!!!!!

miminecko9
Kecalka 122 příspěvků 19.07.18 12:18

rychle, rychle, rychle pryč

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.18 12:20
@miminecko9 píše:
rychle, rychle, rychle pryč

už jsem, ale chtěla jsem jen vědět, jestli ty moje pocity nebyly úplně mimo

zrcadlo
Kelišová 6857 příspěvků 19.07.18 12:21
@Anonymní píše:
A to mi ještě rozbil sklo ze sprchového koutu (nové bude stát skoro 3 tisíce)a tvrdil, že to byla výrobní vada, že bych to měla reklamovat (což nepůjde, protože mu to pravděpodobně vyklouzlo z ruky a stala se z toho hromádka střepin). K platbě se ale nemá, že… musím to koupit za svoje, protože on za to nemůže…

Zkus se ho zeptat, jestli nemá pojistku na blbost (bývá i součástí pojištění domácnosti) a normálně sepište pojistnou událost. A pak ho teda kopni do řiti, protože tohle není partner. Nikdo po nikom nechce, aby v počátcích vztahu finančně krvácel a utrácel za cizí děti, ale koupit jim sušenky, když ty mu uvaříš večeři, je snad naprostá maličkost a ještě pořád na tom vydělá.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >