Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
@Anonymní píše: Více
Prostě ho nikam nenuť, na učitelku i babičku se vykašli, ono ho to jednou přejde. Důležité je, aby sis byla jistá, že to děláš správně
![]()
@TaLucie samostatný je až dost. Dneska se sebral a jel do vedlejšího města, protože si chtěl koupit něco, co u nás není k dostání. Našel si autobus a odjel. Vrátí se odpoledne. Chtěl s nějakým kamarádem, ale ostatní děti rodiče nepustili, tak si vzal sourozence. Zítra má domluveného dědu, jede tam sám, vlak mu jede v 6:30, musí 2× přestoupit. Už takto jel na jaře. Takže si myslím, že samostatnost dobrý. Děda ho přiveze kolem osmé domů.
@Anonymní píše: Více
Tak to holt tak má. Věcně s vámi doma asi nezůstane ![]()