Nechce spát mimo domov, nutit nebo ne?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
13784
26.10.25 21:19
@Anonymní píše: Více

Prostě ho nikam nenuť, na učitelku i babičku se vykašli, ono ho to jednou přejde. Důležité je, aby sis byla jistá, že to děláš správně ;) :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.10.25 10:59

@TaLucie samostatný je až dost. Dneska se sebral a jel do vedlejšího města, protože si chtěl koupit něco, co u nás není k dostání. Našel si autobus a odjel. Vrátí se odpoledne. Chtěl s nějakým kamarádem, ale ostatní děti rodiče nepustili, tak si vzal sourozence. Zítra má domluveného dědu, jede tam sám, vlak mu jede v 6:30, musí 2× přestoupit. Už takto jel na jaře. Takže si myslím, že samostatnost dobrý. Děda ho přiveze kolem osmé domů.

  • Citovat
  • Upravit
1302
27.10.25 12:17
@Anonymní píše: Více

Tak to holt tak má. Věcně s vámi doma asi nezůstane :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Babysense II

  • (4.8) + 25 recenzí

4C 401

  • (5) + 19 recenzí

SCD 510

  • (5) + 12 recenzí

SCD505

  • (4.3) + 12 recenzí

SCD 525

  • (5) + 5 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin