Bolí mne záda tak, že nemohu sedět ani chodit

Anonymní
26.1.20 06:11

Nechodím a nesedím BLOKLA PATER?

Před 5ti dny se mi stalo to, že jsem se nejspis špatně hnula, když jsem vystupovala s auta. V ten moment mě Chytli tak záda, že jsem si zpět sedla a rvala bolesti, že jsem nemohla ani sedět. Ten den večer jsem si už nedošla ani na wc.

Ráno jsem se probudila s tím, že jsem se ani nepohla. Ani na bok, Nešlo to. Šíleně to bolelo, Brecela jsem a zavolala si záchranku.

5 dní ležím, záda pořád bolej. Nesedím, to bolí šíleně moc. Cítím slabé nohy. Chodí za mnou rehabilitak a mám cvičit nohy, zachvili mě bolej, jsem brzy vysilena.

Včera mě sestřička nutila jít na zachod pěšky. Stoupla jsem si na nohy, které se mi podlamovaly, dvě sestřičky mě drželi v podpazi. A mě se tím bolest víc ještě rozzarila. Ty záda mě začínají Bolet stejně jako když jsem se Přijela. Chodit mi vůbec Nešlo, cítila jsem slabý nohy a tlak v zádech.

Začínam mít spousty špatných myšlenek. Na záchod si nedojdu. Dáváj mi Mísu na curani. Na velký jsem nebyla 5dni. Jak ležím tak nemám potřebu a jsem rada, když neumím jít na wc. Na vozík mě zkusili dát, jenomže když sedím šíleně mě berou záda, nevydržím sedět takže na vozík taky nelezu.

Začali mi taky dost padat vlasy. Ale to je asi stresem a z léků. Celých 25let v pohodě, Chodila jsem, na záda nikdy netrpela, ani na padání vlasů a najednou se blbě pohnu a jen lezim. Psychicky to dávám špatně. Říkám si kdy už přijde zlepšení. A kdyz lezite nedokážete nic a starají se o Vas osetrovatelky ale nepříjemný, zlý. By mě zajímalo co by dělali oni, kdyby se jim stalo to same.

Je Vám hrozně, kazde ráno Vas chodí mít, kdybych chodila na velkou tak mě musí dát Mísu i na tohle.coz ono to asi přijde. Připadám si ponizene. Jsem jediná tady mladá v nemocnici na oddeleni…
Ani k umyvadlu vyčistit zuby si nedokážu a ošetřovatelka vám dva kelímky nepřinese, Abych si je vyčistila v posteli. Celý život jsem si cistila zuby pravidelně, vadí mi to.
Nedokážete se ani prevleknout. sestra mi vlastní moci omylem polila nohy a deku. Měla keci když mě musela prevleknout, a deku mi ještě ne prevlikla!!! Jsou neochotny, nepříjemný a neumějí se omluvit a ani když ležící řekne děkuji, když přinese Mísu tak neumí říct není zač. Když zazvonite přijde sestra nebo ošetřovatelka v tom žlutém prostě a zářvou CO SE DĚJE JAKO ZASE! vůbec nechápou jak může být nám. Těm co najednou nechodí nesedí a jen leží a nic nesvedou.

Kdo měl nekdy nejspíš bloklou pater a dostal se s toho brzy?? Strašně mě ty záda bolej a nevidím zlepšení po 5 ti dnech. Bolí ikdyz ležím.

Potřebovala jsem se svěřit. Potřebuji brzy chodit, mám děti o které se musím starat. Záda stále bolí a mám strach, že to bude trvat dlouho.

Omlouvám se za chybi, píši přes telefon.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10197
26.1.20 06:27

A doktori stanovili jakou diagnozu? Jaka vysetreni jsi podstoupila? Co zjistili?
Nejake obstriky apod. dostavas?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.1.20 06:33
@cecetka píše:
A doktori stanovili jakou diagnozu? Jaka vysetreni jsi podstoupila? Co zjistili?
Nejake obstriky apod. dostavas?

Oni nevědí. Ptala jsem se doktorky, myslí si, že mám bloklou pater, poslala mě na rentgen v pátek ale výsledky budou zítra. Víc vyšetření za sebou nemám. Na to, že tu ležím 5 dní. Dávají mi 3× denne nějaký dva prášky zluty a bílý a vždy do hodinky po nich usnu. A dopoledne kolem 9te mám infuzi. Po které mi taky není moc dobre.

• Nahlásit
  • Citovat
10197
26.1.20 06:42

Rentgen se prece dela jako prvni a vysledky jsou hned. Co to je za nesmysl cekat 3 dny?
Na vysetreni na neurologii jsi taky nebyla?
Cvici s tebou fizioterapeut, kdyz nemaji zjisteno, co ti je?

Co si vlastne predstavit pod pojmem BLOKLA PATER?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.1.20 06:45
@Anonymní píše:
Oni nevědí. Ptala jsem se doktorky, myslí si, že mám bloklou pater, poslala mě na rentgen v pátek ale výsledky budou zítra. Víc vyšetření za sebou nemám. Na to, že tu ležím 5 dní. Dávají mi 3× denne nějaký dva prášky zluty a bílý a vždy do hodinky po nich usnu. A dopoledne kolem 9te mám infuzi. Po které mi taky není moc dobre.

8o já mám teda taky bloklou pater nebo nějaký problém s ním, ale teda jako ty, ne..normálně fungují, jen s bolesti a občas motání hlavy. Tohle musí být hrozný. Každopádně je divný, že ti po 5 dnech pořádně nic neřekli. Trvala bych si na tom, že chci vědět, od čeho to mám, nebo co to je. Tohle už mi přijde moc. :nevim: držím palce, ať se co nejdřív uleví :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.1.20 06:46

Souhlasím s tím, že rtg je hned. Na žádný výsledky se nečeká, pokud se jedná o záda..měl by se na Tebe podívat neurolog..k němu chodím i já. Každopádně by jsi měla podstoupit magnetickou atd. To že Ti nic nedělají a na rtg čekáš takovou dobu, to je divný :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7249
26.1.20 07:02

A v jaký nemocnici ležíš?
Nemyslím tím město, spíš mne zajímá, jestli v nějaké malé okresní, nebo v nějaké velké, krajské…
Pokud v nějaké malé okresní, nechtělo by to, aby vzal někdo do ruky telefon a zavolal do nějaké větší (kde mají třeba i CT) a zkusil domluvit překlad na specializovanější pracoviště?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.1.20 07:17
@cecetka píše:
Rentgen se prece dela jako prvni a vysledky jsou hned. Co to je za nesmysl cekat 3 dny?
Na vysetreni na neurologii jsi taky nebyla?
Cvici s tebou fizioterapeut, kdyz nemaji zjisteno, co ti je?Co si vlastne predstavit pod pojmem BLOKLA PATER?

Jde vidět kde to ležím TEPLICKÁ NEMOCNICE :pocitac: ne vysledky opravdu budou až zítra. 2× jsem se ptala. Rentgen dělali až v pátek. Po dvou dnech… Co si představit? Já nevím, ležím a bolí mě záda nemůžu se moc hýbat nemůžu sedět.. A nikdo semnou necvici. Jen mi ukázal pár cviku které mám cvičit v posteli což dělám. A na neurologii právě ležím.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.1.20 07:20
@BarušKAhap píše:
8o já mám teda taky bloklou pater nebo nějaký problém s ním, ale teda jako ty, ne..normálně fungují, jen s bolesti a občas motání hlavy. Tohle musí být hrozný. Každopádně je divný, že ti po 5 dnech pořádně nic neřekli. Trvala bych si na tom, že chci vědět, od čeho to mám, nebo co to je. Tohle už mi přijde moc. :nevim: držím palce, ať se co nejdřív uleví :kytka:

Máš bloklou pater a fungujes normálně??? Jak je to mozny. Tak proč já nemůžu sedět ani chodit a jen lezim? Jako tady sestry jsou na mě hnusny. Oni si myslí, že to snad hraju. Že bych už měla umět chodit neumím nejd emi to, mám slabý nohy a bolest v zádech. Prostě si nesednu nepostavím rvu bolesti.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.1.20 07:22
@Brontik píše:
A v jaký nemocnici ležíš?
Nemyslím tím město, spíš mne zajímá, jestli v nějaké malé okresní, nebo v nějaké velké, krajské…
Pokud v nějaké malé okresní, nechtělo by to, aby vzal někdo do ruky telefon a zavolal do nějaké větší (kde mají třeba i CT) a zkusil domluvit překlad na specializovanější pracoviště?

To by bylo i fajn. Tady semnou nic nedělají a stále nechodím a nesedím. Dost to bolí. Mají problém mi dát i injekci na bolesti.

• Nahlásit
  • Citovat
26.1.20 07:25
@Anonymní píše:
Máš bloklou pater a fungujes normálně??? Jak je to mozny. Tak proč já nemůžu sedět ani chodit a jen lezim? Jako tady sestry jsou na mě hnusny. Oni si myslí, že to snad hraju. Že bych už měla umět chodit neumím nejd emi to, mám slabý nohy a bolest v zádech. Prostě si nesednu nepostavím rvu bolesti.

No jasně, léčím se na neurologii kam docházím, teď mě čeká magnetická a rehábka. Ale v rámci možností fungují i do práce chodím. V jaké nemocnici ležíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.1.20 07:26
@BarušKAhap píše:
No jasně, léčím se na neurologii kam docházím, teď mě čeká magnetická a rehábka. Ale v rámci možností fungují i do práce chodím. V jaké nemocnici ležíš?

Teplice… Jak je tohle možné :nevim: 8o a mě fungují jen ruce. Tak to mám jako něco jiného než bloklou pater.?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.1.20 07:27

Mě ještě na magnet neposlali

• Nahlásit
  • Citovat
26.1.20 07:27

Jo už to čtu. já teda i pracují v nemocnici a zrovna na RTG a výsledky jsou opravdu okamžitě. Nedělali ti spíše neco jiného?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.1.20 07:30
@BarušKAhap píše:
Jo už to čtu. já teda i pracují v nemocnici a zrovna na RTG a výsledky jsou opravdu okamžitě. Nedělali ti spíše neco jiného?

Ne byla jsem fotit záda to je rentgen. Lehla jsem si na moc studený stůl. Svítilo to modré a flotily mi prý pater. A výsledky mi nikdo neřekl. Prý ještě nejsou. Už tu ležím 5 dní a mám prý počkat do pondělí. :cert: jsem naštvaná

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama