Nechtěná krádež - co byste dělali?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 20:10
Nechtěná krádež

Dneska jsem si markovala zboží na samoobslužné pokladně a zapomněla jsem si namarkovat pečivo. Doma jsem to zjistila na lístku, ale je mi blbé tam s tím jít, abych nebyla na zlodějku. Mám ale z toho blbý pocit, co když mě poznají na kamerách? Poraďte, prosím, co byste udělaly?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

BaMaK
Závislačka 2815 příspěvků 40 inzerátů 26.10.18 20:15

Zašla bych tam a řekla jim to… Stalo se mi, že jsem zapomněla odhlásit rohlík, který děti snědli. při dalším nákupu jsem nahlásila i rohlík z minula… za zlodějku tě mít určitě nebudou.

Janli
Kelišová 6001 příspěvků 9 inzerátů 26.10.18 20:16

Mě takhle kradlo dítě. Měla jsem ho ve vajíčku, v nákupním koši a až doma jsem zjistila, co si všechno nasyslilo pod deku :oops: . Prostě jsem to při dalším nákupu přidala do koše, zaplatila a s omluvou nechala u pokladny. Stačí, co tam nakradou zloději vědomě, já se mezi ně počítat nechci…

rokris
Kelišová 6242 příspěvků 26.10.18 20:17

Stalo se mi to. Ještě mě pochválili za poctivost. :)

tininas
Ukecaná baba ;) 1133 příspěvků 26.10.18 20:21
@Anonymní píše:
Dneska jsem si markovala zboží na samoobslužné pokladně a zapomněla jsem si namarkovat pečivo. Doma jsem to zjistila na lístku, ale je mi blbé tam s tím jít, abych nebyla na zlodějku. Mám ale z toho blbý pocit, co když mě poznají na kamerách? Poraďte, prosím, co byste udělaly?

Ahoj.

Nedělala bych nic.

A chceš slyšet rozhřešení? Včera v Tesku mi 2× zaúčtovali máslo za cca 58 Kč. Já si toho všimla až doma. :)

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5435 příspěvků 26.10.18 20:23

Tak pokud to bylo pár rohlíků tak bych neřešila, pokud je to větší množství nebo nějaké dražší pečivo, můžeš tam zajít pokud tě to trápí a doplatit to, ale oni nebudou zkoumat kamery jestli někdo neprones pár housek navíc. Na těch samoobslužných pokladnách lidi pronesou kde co a ještě záměrně :nevim:

peta81
Ukecaná baba ;) 2092 příspěvků 26.10.18 20:26

tak ja tu budu za nepoctivou :lol: parkrat se stalo, ze deti omylem pronesly nejakou malickost a ja to zjistila pozde. syn treba snedl donut uz behem nakupovani a ja zapomnela. nebo si druhy syn dal do kapsy lizatko. a nejvetsi prohresek, kdyz jsem v pepcu vybrala klukovi sadu trenyrek, povesila na kocar a on je v nestrezenem okamziku uklidil dolu do kosiku, ja pak zaplatila jine veci a odjela :lol: kazdopadne jsem se kvuli tomu nikdy nevracela, tech par korun mi vrasky nedela, schvalne to nebylo ;)

malina83
Závislačka 3481 příspěvků 26.10.18 20:33

To jako vážně? :lol: Se omlouvám, ale celkem mě to rozesmalo . Už vidím jak zkoumají kamerovy záznam kvůli pár houskam. Párkrát se mi to taky podařilo, nevedome. Nikdy jsem to neřešila. Jednou jsem dokonce v knihkupectví nabrala kočárkem tři knížky o Jeruzalémě, všimla jsem si až doma. :lol:

chaela
Ukecaná baba ;) 1274 příspěvků 2 inzeráty 26.10.18 20:43

Mně se to už taky párkrát stalo. Poprvé jsem takhle omylem nezaplatila pití za asi 20 kč, měla jsem z toho tak blbý pocit, že kdybych si toho nevšimla až doma, tak bych to i šla doplatit. Potom to párkrát byl rohlík, co děti snědl a už během nákupu a to jsem teda neřešila. Samozřejmě to není tak, že bych cíleně děti něčím krmila v obchodě a pak to neplatila, ale když se stane, neřeším. Až se to bude stávat častěji, řešit to začnu, ale zatím to bylo 3× za ty asi 3 roky, co ty děti ty rohlíky ji.

a12
Vesmírná mluvilka 32124 příspěvků 26.10.18 20:53
@Anonymní píše:

A jak se to u samoobsluzne pokladny muze stat? :think: vsechno se dava na pulku kde je vaha, ne? Podle ni poznaj jestli to je namarkovany nebo ne.. To sis to jako z kosiku strcila rovnou do tasky? Nebo nechala v kosiku? :nevim:

Jinak teda vzdycky kdyz vidim reklamu na globus tak si rikam jak tam maj osefovany aby jim lidi nekradli kdyz to muzou davat rovnou do tasky?

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1975 příspěvků 26.10.18 20:56

@a12 tak s tím globusem si říkám to samý. :lol:

a12
Vesmírná mluvilka 32124 příspěvků 26.10.18 20:56
@peta81 píše:
tak ja tu budu za nepoctivou :lol: parkrat se stalo, ze deti omylem pronesly nejakou malickost a ja to zjistila pozde. syn treba snedl donut uz behem nakupovani a ja zapomnela. nebo si druhy syn dal do kapsy lizatko. a nejvetsi prohresek, kdyz jsem v pepcu vybrala klukovi sadu trenyrek, povesila na kocar a on je v nestrezenem okamziku uklidil dolu do kosiku, ja pak zaplatila jine veci a odjela :lol: kazdopadne jsem se kvuli tomu nikdy nevracela, tech par korun mi vrasky nedela, schvalne to nebylo ;)

Ja jsem takhle jednou odchazela s kocarek z obuvi a najednou pipame.. A syn v kocaru botu :mrgreen: segra ji jak je tam maj vystaveny :mrgreen: jako bylo uplne v jiny velikosti a damska a jen jedna,tak snad si nemysleli, ze jsme ji chteli fakt ukrast :mrgreen:

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5435 příspěvků 26.10.18 20:57

@a12 v globusu provádí namátkou kontroly při placení, takže si zhruba každého 4. zákazníka vezmou stranou a pár věcí co má v tašce pipnou a tím zkontroluji jestli si je skutečně namarkoval. Ale jinak jo, kdo má žaludek na to to risknout a doufat že na něj kontrola nevyjde tak může pronest cokoliv.

katyna1984
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 26.10.18 20:57

Jestli Te to uklidni, vecer co vecer se z kazdeho takoveho obchodu vyhazi x kilo peciva. Ber to treba, ze jsi to sve zachránila pred ztvrdnutim v popelnici ;) a pokud Te nezastavili rovnou, nikdo to uz nezjisti.

a12
Vesmírná mluvilka 32124 příspěvků 26.10.18 20:59
@Amelie30 píše:
@a12 tak s tím globusem si říkám to samý. :lol:

No jako ikdyby to teda meli nekde na nakou vahu tam kde se to plati.. Tak jak to tam pak budou hledat v ty hramade veci co ten clovek nenamakroval :nevim: a kontrolovat s uctenkou.. Fakt si to neumim predstavit jak tohle funguje :lol: my teda do globusu jezdime tak dvakrat do roka, tak jsem to v praxi jeste nevidela

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >