Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat
Kotel patri majitelce bytu.ta výenu provedla az minuly tyden po topne sezone.to ja neovlivnim asi taky nevytahne 20tis na novy kotel
@jkra píše:
HELE promin, nebudu rano sprosta, ale ze byste sli bydlet jinak c ten kotel nechali vymenit, kdyz byl rozbity.. Jako prispevek na bydleni a ted nedoplatek a state plat? ach jo. vyroste tady generace deti, jejichz rodice jen natahli ruku a meli… to je prima…
Na to bude mít 100% tady odpověď, práce nejde, hlídání nejde, babičky daleko, otec v zahraničí, topit musela…
Nic nejde, jen sociální dávky jdou.
@LucieHol vysvětli situaci, zažádej splátky. Pokud to nebude 500, tak na to přistoupí.. ideálně třeba třetiny..s ociálka Ti o cos zvedne přípěvek na bydlení a Ty si rozhodně aspoň o 800 zvedni zálohu.
@Šmoulice presne ted jste to trefila a ted si o tom jdete diskutovat s manzelem ![]()
Jen takové doporučení pro @LucieHol
Buď na ostatní co ti tu píšou slušná, oni ti tu sociálku platí. On ten příspěvek na plyn či co jde z daní na jejich brigádách a z prací jejich mužů o víkendech (jak tu zaznělo). ![]()
@Šmoulice ja na otce male nerikam pul spatneho slova pokud sis nevsimla
a nezavidim ti ho neboj
jen me fascinuje jak dokazou byt zensky zly.ale tak na svete jsou horsi veci. A @AlphaOmega nemusis mi prikazovat jak se mam skym bavit, ony taky nejsou chapavy.ja sem taky platila dane a je mi srdecne jedno jestli to slo nekomu kdo tu pomoc nepotreboval nebo politikum na novy auto. takovej je holt system a me se ztoho hlava nezblazni. hezky den obema ![]()
@LucieHol píše:
Kotel patri majitelce bytu.ta výenu provedla az minuly tyden po topne sezone.to ja neovlivnim asi taky nevytahne 20tis na novy kotel
Možná by šlo snížit stropy, aby se nevytápěl takový velký prostor. Dále doporučuji zvýšit zálohy na plyn.
Výměnu kotle mimo topnou sezónu chápu.
@Kobea no snizit stropy jsme meli zajem zaplatim z vlastniho tedy praci a majitelce jsme nabidli pouze zaplatit material ale jelikoz jsou okna vysoko, musela vy menit dva roky stare okna za jine a dozdit chybejici prostor tak samozrejme rekla ne. a to by slo o ctyri byty a 22oken
takze stim bohuzel nic neudelam. zalohy uz mam zvysene
@LucieHol A nemohl by ti se splátkou pomoct otec dítěte? Jestli je v pohodě jak píšeš?
@LucieHol Prosímtě, nic tady nevysvětluj, není potřeba aby jsi se tady před dokonalýma matkama, manželkama a já nevím kým ještě obhajovala, tvůj dotaz zněl jinak, asi dámy chytré neumí číst, poslední dobou je to tu kurník fakt…
Jinak ČEZ určitě na splátkový kalendář bude slyšet, určitě tam zajdim vysvětli co a jak, hlavně ať vidí zájem to řešit, na sociálku pak dáš papíry a oni zvýší dávku, jak už tu někdo psal ![]()
@AlphaOmega - ona slušná byla, položila dotaz na konkrétní problém a čekala normální odpověď a radu, nikoliv úvahu o tom, o kolik okradla stát. Sociální systém tohoto státu my tady nevyřešíme a příspěvek na byt téhle paní po dobu mateřské je kapka v moři proti jiným výdajům pro některé občany na celý život.
@LucieHol píše:
@Kobea no snizit stropy jsme meli zajem zaplatim z vlastniho tedy praci a majitelce jsme nabidli pouze zaplatit material ale jelikoz jsou okna vysoko, musela vy menit dva roky stare okna za jine a dozdit chybejici prostor tak samozrejme rekla ne. a to by slo o ctyri byty a 22okentakze stim bohuzel nic neudelam. zalohy uz mam zvysene
Přestěhování? To bude asi taky problém, že?
![]()
Dotaz zněl jasně - jestli ČEZ přistoupí na splátky? Která chytrolínka tu odpověděla?
Co se týká dávek, tak nechápu, proč by paní neměla požádat o něco, na co má nárok a na co dosáhne. Systém je tak nastavený, taky se mi nelíbí, taky jde z mých daní, ale to není její problém. Kdybyste na něco měli nárok, tak tam tu frontu stojíte taky, ne že ne.
Nevíte o ní nic, ale anonymně štěkat na internetu, to jo.
Jinak k dotazu… Ano, myslím si, že ČEZ nebude mít problém se splátkovým kalendářem. On ty prachy od Vás chce a toto je rozhodně snažší cesta, než to řešit jinak, třeba exekucí a pod. Navíc si nemže dovolit pověst společnosti, co své pohledávky ihned předává dál, to by nebyl moc chytrý marketingový tah ![]()
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat