Nedostali jsme novorozenecký balíček

Napsat příspěvek
Velikost písma:
7182
2.3.15 13:21

Jestli tě to hodně mrzí, tak si ho můžeš vyzvednout v Praze. http://www.familyservice.cz/klinik-box/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
559
19.9.15 10:57

Zcela upřímně nechápu zde kvokající komentáře některých dam. Paní se pouze zeptala, mě by to zajímalo taky. Občas tam člověk objeví i něco zajímavého, třeba ségra tam měla moc hezké věci - knihu, osušku atd… je to sice už dávno, teď se asi dávají jiné věci a záleží i na špitále, ale taky by se mi to líbilo. No a co že je to zdarma, dárky které dostáváte a POCHYBUJI, že za to nejste rády a uráží vás, vás taky potěší ne? :think: Tak se dámy vzpamatujte :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
559
19.9.15 10:58

@catherine100 Přesně, ségra mi ji darovala a mám v ní taky léky :-) Je super pevná a s uchem, jako kufřík :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Seznam porodnic a jejich recenze na eMiminu

Kde přivedete na svět své miminko?

Přečtěte si hodnocení všech českých porodnic a vyberte tu, kde mají skvělou lékařskou péči a příjemné sestřičky.

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková