Nefunguje pára u žehličky s parní stanicí. Stalo se někomu?

549
31.10.17 16:59

Nefunguje pára u žehličky s parní stanicí.Stalo se někomu?

Ahoj holky, mám možnost dostat zdarma žehličku s parním generátorem, ale s tím, že si ji musím nechat opravit. Žehlička hřeje, ale přestala napařovat. Volala jsem do servisu a opravy jsou prý u parních stanic kolem 2500kč.
Máte někdo zkušenost s touto závadou? Kolik stála oprava?…
A ještě druhá otázka: Jaké používáte žehlící prkno, se kterým jste spokojeni k parní stanici?.. Nevím které pořídit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Turbo 3v1

  • (4.8) + 10 recenzí

Roborock S5 Max

  • (5) + 1 recenze