Nefunguje pára u žehličky s parní stanicí. Stalo se někomu?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
31.10.17 16:59
Nefunguje pára u žehličky s parní stanicí.Stalo se někomu?
Ahoj holky, mám možnost dostat zdarma žehličku s parním generátorem, ale s tím, že si ji musím nechat opravit. Žehlička hřeje, ale přestala napařovat. Volala jsem do servisu a opravy jsou prý u parních stanic kolem 2500kč.
Máte někdo zkušenost s touto závadou? Kolik stála oprava?…
A ještě druhá otázka: Jaké používáte žehlící prkno, se kterým jste spokojeni k parní stanici?.. Nevím které pořídit.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!