negativní test :-(

Lucyya
19.1.10 15:08

negativní test :-(

Test je negativní, já jsem ale unavená, protivná a hlavně a to se mi nikdy nestalo po zmáčknutí bradavky se vždy objeví kapička tekutiny, chvílema mám pocit že mi v bradavkách mravenčí, je možné že jsem těhotná? Miminko bych si tak moc přála. Testovala jsem se 32 den cyklu po vynechané menstruaci.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

29038
19.1.10 15:23

Těžko říct :nevim: Ještě existuje tzv.vsugerovaná gravidita..Stává se to,když si miminko moc přeješ,nedokážeš na nic jiného myslet.Máš všechny příznaky těhotenství a přitom těhotná nejsi.Může se i zvětšovat děloha..Opravdu jsem o tom četla,možné to je.Stávalo se to často dřív,když ještě nebyly testy a ultrazvuk.A** stává se to i u zvířat - tzv.falešná březost.Nezlob se za to přirovnání..**

Je i možné,že jsi těhotná.Zkus se na to nesoustředit,myslet na něco jiného,zaměstnat se něčím jiným.Když MS nepřijde,za pár dní otestuj znovu.

Jinak přeju hodně štěstí,ať se vytoužené miminko brzy zadaří :kytka: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
598
19.1.10 15:35

ahoj tak tekutin z bradavky …no tu mají i netěhotné to známka těhu tedy jistě není, a nejsi spíše moc ve stresu z toho , že to mimi ak moc chceš? jinak dělat si test 32 den cyklu je předčasné lepší je si tak týden dva počkat … přeji pozitivní výsledek a žádné stresy , to mimi jak bude mít podmínky tak se uchytí! :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14721
19.1.10 16:21

Hm, já mívala kapičku tekutiny jako netěhotná, v těhotenství to přestalo :mrgreen: Protivná můžeš být kvůli nadcházející MS… Otestuj později, co víc ti na to říct.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lucyya
19.1.10 18:31

děkuji

Díky za odpovědi i za přirovnání k mé fence :-D její falešnou březost poznám, svoji ne :lol: Rady si beru k srdci a už teď jsem klidnější.

• Nahlásit
  • Citovat
7277
19.1.10 23:40

Taky doporučuji otestovat později.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
598
19.1.10 23:59

trpělivost se vyplácí :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lucyya
20.1.10 15:13

Během dvou let toto zažívám již poněkolikáté a už jsem z toho unavená.

• Nahlásit
  • Citovat
15582
20.1.10 20:52

Ahoj Lucy,
ja teda kdyz jsem byla tehotna, tak jsem prave takovou bilou tekutinu v bradavkach mela. Ale je fakt ze netehotna jsem to nikdy moc nezkoumala. A kolik dni mas MS vynechanou? Nekomu to testy ukazou az dyl, ale nechci ti davat planou nadeji.
Doporucuju mamatest minimalne 3 dny po vynechani.
Preju at ti to vyjde :kytka: :kytka: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lucyya
21.1.10 14:29

Když já ji mám dost nepravidelnou, teda poslední dvě 27 a 29 dní, teď 35 den a nic. Před půl rokem se přišlo na to že mám sníženou funkci štítné žlázy tak na ni beru prášky, od gyn.dr. jsem měla Utrogestan, ale nějak se mi nechce cpát to do sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
14
21.1.10 14:42

Ahoj,jsem tady poprvé, ale musím se přidat k těm snažilkám, ať si mám s kým sdělovat pocity. Já jsem nedostala menstruaci třetí den, testy jsem si dělala trí 2× mamatest a jednou Rapiclear a proužek jen jeden. Jedno dítě už mám, ale trvalo to rok a půl než jsem zapadla, ted se snažíme rok a pořád nic. ted vynechaná menstruace 3 dny a nevím na čem jsem. od té doby co jsem to nedostala mě stále bolí hlava, bolesti a píchání v podbřišku. Taky už si říkám, jestli na to moc nemyslím a není to o psychice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lucyya
21.1.10 14:59

Jo jo je to v hlavě :zed: já už mám skoro třináctiletého syna, než jsem otěhotněla s ním trvalo to tak dva roky, jenže jsem byla mladá a hloupá a nebyl internet :lol: tak jsem to nijak neřešila.

• Nahlásit
  • Citovat
15582
21.1.10 21:11

Lucy a nezkoušela jsi znovu testovat?
No holky držím palec ať to není jen rozházený cyklus ale čárka si zatím jen hraje na schovávanou :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
77
22.1.10 10:17

Nezkoušela, říkala jsem si že počkám týden a uvidím. Mě by ani nevadilo kdybych to normálně dostala, hlavně že by tělo fungovalo tak jak má, určitě bych byla klidnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
22.1.10 12:44

Lucy, já jsem dneska po 4 dnech vynechání zkusila opět testovat a bohužel zatím nic. Takže taky si říkám, že počkám do pondělka a uvidím. Taky bych už chtěla mít jistotu, buď ať to dostanu nebo ať se objeví ty vysněné 2 proužky :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama