Nehet na palci

8.4.21 09:25

nehet na palci

Dobrý den je mi 14 let a chtěl bych se zeptat. Hraju fotbal a omylem sem nejak kopl do zeme a měl jsem modrý palec na noze ale jenom s poloviny tak to tak týden bylo a pomalu ta bolest odeznívala ale včera jsme hráli fotbal a já hraji v uplých sálovkách protože tak mám nejlepší cit k míči a po fotbale jsem si sundal sálovku a měl jsem krev na ponožce tak jsem ji sundal a to fialové tam nebylo ale ten nehet se pomalu odlepuje nebo asi vím že spadne a když nehet spadne a nebudu tam mít chvilku dokud mi nedoroste nový žádný tak můžu si to obvázat a zalepit nějak a trénovat dál je to pro mě důležité protože se musím dostat do formy a každý jen pro mě hlavní takže potřebuji jen vědět jestli si to stačí oblepit a nejak obvazat a můžu trenovat dál tedka i potom az tam nehet mit nebudu? omlouvám se za moji gramotnost psal jsem to v rychlosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10465
8.4.21 10:17

Šla bych s tím má chirurgii, tam ti to nehet zřejmě strhnou a řeknou to, co a jak dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10171
8.4.21 10:18

Kdyz ti ten nehet odpadne, tak uz pod nim to je tak nejak zhojene, hlavne to nestrhavej sam. Vetsinou se jeste noha macha v desinfekci hypermanganu. Neboj, nestipe to. Pak mozna nejaka masticka, a zalepit nebo obvazat a kopat asi muzes podle moznosti a bolesti ale asi se to spis nedoporucuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat