Nehody spíš pro zasmání. No jak který

18633
31.10.08 12:50

Nehody spíš pro zasmání. No jak který

Tak mě Monix inspirovala k založení nové diskuze a sice, nehody, náhody a začátečnické chyby při řízení motorového vozidla. Samozřejmě se taky pochlubím. Máme auto krátce cca půl roku. RV1997. a na kontě už nepřeberně historek. Já i manžel máme řidičák roky, ale řídíme toho půl roku. Já víc, jezdím s dětma.

1.První nehůdku na našem autíčku si beru na triko já, byla to moje chyba. Prostě jsem špatně odhadla, vzdálenost mezi chodníkem a bagrem u výkopu a chtěla ho přetlačit :lol: Vzala jsem to o jeho zadní lžicu a máme vyrytou rýhu přes celou pravou stranu auta. Při té panice, že jsem nabrala bagr, jsem ke všemu špatně zařadila a urvala držák převodovky, takže mě odtahovali Global Asistence. Řídila jsem tehdy asi měsíc a byla jsem na blázinec. Obě děti byli se mnou ,naštěstí se to stalo kousíček od ségřinýho baráku kam jsme jeli.

2. Tak tu má na „svědomí“švagr, který odbočoval vpravo a důchodce zleva mu nedal přednost a narval se mu do levých zadních dveří. Dědovi se nic nestalo, jen byl poškrábanej a rozbitej reflektor, ale my máme levou stranu promáčklou, zlomenou poklicu a defekt. To šlo na pojišťovnu, a ta se ukázala velice seriózní a zaplatila tolik, že se z toho opraví i ta moje nehoda.

3. A do třetice, to nás manžel vyvezl na nedělní výlet do polí a na polňačce byla vyvezená stavební suť( tvárnice, cihly, obklady…) No já myslela, když do toho najel, že urval kolo, ale odnesla to "jen " zástěrka a malinko značka. Příště už prý půjdem pěšky :lol: No on malý Honzík by to i bral, protože, když se na tom poli otáčel, najel do meze a začal hrabat, tak mu řekl, že máma jezdí líp a že už chce domů :P ale to jsem už neslyšela, neb jsem i se psem na vodítku tlačila auto z meze :roll:

A ještě pro zasmání… Asi před 14 dny jsem parkovala u Globusu a koukám, ono my pravý přední světlo visí na drátech :lol: :lol: No vypadala jsem jak robot ve výslužbě. :lol: Naštěstí byl manžel se mnou a stejně jako já věděl, že jsem po cestě nic nenabrala, takže ani nemohl moc nadávat. Světlo vrátil na místo a funguje, ale byl to komický pohled, ještě že jsme nezpůsobili, nějakou nehodu, z toho jak se museli řidiči co nás míjeli smát

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Tattiana
31.10.08 13:13

:D :D ahojky, no smála bych se víc, ale bohužel po 11letém držení řidičáku a občasném jezdění ve Š120 před více jak 6lety, začínám bohužel opět řídit. Jezdit jezdím po silnici, ale vůůůbec mi nejde řazení :roll: :? :oops:

Manža už z toho vyskakuje za jízdy z auta, jak mi furt vysvětluje, že z 5 tam fakt tu 2 nemůžu dávat hned :oops: , taky řadím z 2 na 5, tak to už fakt šílím i já :(

Takže se učím za pochodu, protože zkrátka musím :evil:

Tak ať se daří ahojky I.

• Nahlásit
  • Citovat
4874
31.10.08 13:27

Dobre tema. Ja pridam prihodu sice ne primo od rizeni, ale kolem aut se mota.

Muz si chtel vycistit pristrojovku a tak zacal bohate strikat lestenkou, zarazil ho desny puch. V te lahvicce bylo totiz savo na moje tvoreni, ale nejak jsem ji nestihla oznacit. Palubka je misty vycistena i s barvou az na plast :roll:

Jinak jsem za dva roky, co vlastnime „nove“ auto z bazaru, stihla utrhnout poklici pri parkovani u obrubniku, odrit blatnik pri vcouvavani do dvora, strhnout nas okap pri parkovani na chodniku podel domu, odrit bok auta o ocelovy zebrik, ktery byl schovany pod igelitovou plachtou. To jsme jeli spolu a manzel mel pri couvani navigovat. Navigoval, ale nic si z toho nepamatuje, protoze jsem ho vezla ze zapijeni narozeni Klarky. Asi za tyden jsme nadavali na „neznameho“ idiota, ktery nam sedrel bok, nez jsme prisli na to, ze je to asi z te noci.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
31.10.08 13:45

:D :D Endy :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
1535
31.10.08 15:21
Endy píše:
Asi za tyden jsme nadavali na „neznameho“ idiota, ktery nam sedrel bok, nez jsme prisli na to, ze je to asi z te noci.....
:lol: :lol: :lol:

Já řídím 9let a téměř denně, tak to nechci zakřiknout, ale já ještě ani neodřela poklici. Ovšem manžel (najezdí toho 10× tolik co já) - ten by mohl vyprávět :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
31.10.08 20:59

My jsme se jednoho podzimního dne rozhodli, že na naši novou zahradu zajedeme autem. Cestou tam jsme „potkali“ kontejner ve kterém byly skvělé žebříky ze štelářů ze starého špajzu a mně se to děsně hodilo na popínání hrachu a fazolí, tak jsme je naložili do auta. Cestou na zahradu jsme zapadli do děsného bláta-oraniště a naše těžké auto prostě nemohlo ven. Děti i já jsme byli jak koule bahna, protože jsme tlačili a manžel nadával za volantem. Dostala jsem nápad, že bysme jeden ten žebříček mohli podložit pod kolo… . Nakonec jsme tam podložili všechny 4 a auto jsme dostali svépomocí ven, jinak bysme tam zůstali asi až do jara. Byla to jenom malá nehoda, ale auto jsem pak gruntovala asi týden. Žebříčky jsme nechali v oraništi =o(
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
388
1.11.08 12:49

:D tak já mám řidičák už přes 13 let a nehodu jsem zatím měla jen jednu.

Jela jsem v poklidu Prahou, když tu za mnou děsné troubení, tak zírám do zrcátka jak tam nějakej blbej taxikář dělá myšky a štve všechny okolo, no a když se zase kouknu před sebe, tak tam asi 3metry přede mnou stojí trabant na červenou. No neubrzdila jsem to, letěl chudák přes celou křižovatku. Naštěstí to odnesly jen plechy, nikumu se nic nestalo, mě to stálo tenkrát 1.000Kč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama