Nejde mi otěhotnět, prosím radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 20:17
Nejde mi otěhotnět prosím radu????

Ahoj, Holky prosím prosím, jsem už na dne a nezvladam to, je mi 19let 22.12.2017 jsem měla na testu 2 čárky kdy sem volala hned doktorce a 23mi potvrdila ze jsem těhotná 24 jsem odjela do Čech kde jsem zacla mírně krvacet a šla na pohotovost kde Mi řekli ze nejspíš tělo neudrží plod a v 5tydnu jsem potratila :( po 6nedelce jsme se začali teprve snažit a pořad nic, Hlidam si ovulaci ale i přesto to nejde kyselinu listovou jim také, a tedka mám malé bolesti v podbrisku nejde mi zatahovat bříško je tvrdší ale žádné bolesti prsou jen slabé výroky které mám snad pořad je nějaká možnost ze bych byla těhotná když test neukazuje dvě várky? Dekuji moc za podporu :zed:

Přečtěte si článek: Rady, jak otěhotnět co nejdříve

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9112 příspěvků 13.03.18 20:23

Tak to se snažíte cca od půlky února, ze? To je jeden cyklus. Pokud není test pozitivní ani cca 14 dni po ovulaci, tak to zřejmě nevyšlo. Nic se neděje, bezne se počítá šest měsíců jako standardní doba pro početí

Yasmina21
Kecalka 395 příspěvků 13.03.18 20:23

V termínu MS bych si zkoušela dělat testy. :kytka: Jestliže nebudeš těhotná, tak ti mohu doporučit kontryhelový čaj. Mně hodně pomohl v době, kdy jsme se snažili o miminko :hug: Držím palečky :andel:

Pomka
Kelišová 7252 příspěvků 13.03.18 20:24

Takze se snazis teprve ctvrty mesic? Chtelo by to se asi hodit vic do klidu :) To, ze se predchozi tehotenstvi nevydarilo, se muze stat. Priste bych se ani neobjednavala k doktorce tak brzy. Za me, jestli se nesnazite dlouhodobe, nechej to osudu, jednou to prijde. Ja cekam pul roku.

Pomka
Kelišová 7252 příspěvků 13.03.18 20:25

@Tichošlápek bere se za normu rok, ne?

Tichošlápek
Echt Kelišová 9112 příspěvků 13.03.18 20:26

@Pomka nase dr po šesti měsících děla hormonální profil a folikulometrii. Tak možná je jen pečlivejsi

KARČA1711
Nováček 6 příspěvků 13.03.18 20:28
@Yasmina21 píše:
V termínu MS bych si zkoušela dělat testy. :kytka: Jestliže nebudeš těhotná, tak ti mohu doporučit kontryhelový čaj. Mně hodně pomohl v době, kdy jsme se snažili o miminko :hug: Držím palečky :andel:

Já už jen vyřízena, ať dělám co dělám vše je na nic a nejde to proste, kyselinu listovou jim pravidelně ovulaci testy dělám kolik peněz Vyletelo do testu a pořad nic potrat byl samovolny :(

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 13.03.18 20:28

Jestli jste dodrželi šestinedělí, tak se snažíte maximálně dva cykly, spíš teda jeden. To je jako hodně? :nevim:

karkarka
Ukecaná baba ;) 2226 příspěvků 13.03.18 20:30

@KARČA1711 Proč tak tlačíš na pilu? Snažíte se fakt chvilku.

KARČA1711
Nováček 6 příspěvků 13.03.18 20:30
@radkka píše:
Jestli jste dodrželi šestinedělí, tak se snažíte maximálně dva cykly, spíš teda jeden. To je jako hodně? :nevim:

Potrat jsem měla samovolny takže mi bylo řečeno u mě hynekolozky ze jak přestanu krvacet mohu se snažit. A tak jsem udělala. ;)

Kikulele
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 13.03.18 20:30

Taky jsem byla zoufala snazily jsme se 6let. Jednou jsem potratila.Nam pomohli az v caru, ale to urcite nebude tvuj pripad.Dej tomu cas do koce roku, ono se zadari. Drzim palecky :kytka:

lachtanice86
Kelišová 5425 příspěvků 13.03.18 20:31

Hele ale to mi vychází na jeden cyklus a už takhle silis?

KARČA1711
Nováček 6 příspěvků 13.03.18 20:31
@karkarka píše:
@KARČA1711 Proč tak tlačíš na pilu? Snažíte se fakt chvilku.

Netlacim na pilu, jen si přeji mít dítě na tom není nic špatného ;)

Tichošlápek
Echt Kelišová 9112 příspěvků 13.03.18 20:31

@KARČA1711 ale i tak se snažíte chvíli. Není důvod se takhle nervovat

Uživatel je onlineKukacka123
Ukecaná baba ;) 1887 příspěvků 13.03.18 20:32

Snazite se chvilicku a je ti malo let…pokud se takhle budes stresovat uz ted, tak to nepujde tuplem, akorat se ti stresem zpozdi MS…neblazni, uzivejte sexu a testuj az po vynechani MS ;) stejne to takhle neprivolas :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama