Nejlepší gel na intimní hygienu?

8.6.15 16:00

Nejlepší gel na intimní hygienu?

Ahoj všem,
začal mě trápit problém s kvasinkami.. :( :zed:
dnes jsem si na gyndě byla pro recept, dostala jsem tobolky „POLYGYNAX“. Nicméně tomuto bych ráda do budoucna předešla a chtěla jsem se zeptat, jaké zkušenosti máte s intimními gely na sprchování? Nějaký nedráždivý a tak?
Díky moc ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8.6.15 16:03

Canesten gyn, užívám ho skoro dva roky, jelikož jsem často trpěla těmito záněty a onemocněními, a mohu za sebe doporučit. Od té doby jsem nic neměla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
8.6.15 16:19

H2O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
8.6.15 16:43

Já teda používám chilly gel zelený a Lactacyd
jinak je vtipné založit takovou diskuzi když máš pravděpodobně svoji profilovou fotku, :D jsi odvážná :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24357
8.6.15 16:45

@JaneDoe No a co, frndu si snad myjem všechny (skoro :poblion::mrgreen:

Já měla modrý Chilly a pěkně mi voněl. Lactacyd nemůžu ani cítit.
Teď mám Nivea a taky dobrý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
549
8.6.15 16:49

Vůbec bych nešla do komerčních gelů typu lactacyd a další věci, vždy je v té kosmetice nějaká chemie, která dráždit prostě může i když třeba inzerují, že mají kyselé pH aby nedráždily intimní partie

osobně mám výbornou zkušenost se 100% přírodním olejem na intimní hygienu Feminna, výhodou je, že se dá naředit i do lahvičky se sprejem a se suchým ubrouskem použít na cestách, buď místo chybějícího toaleťáku na veřejném WC nebo jako doplněk, případně v místech kde člověk nemá možnost se osprchovat
http://www.matapaia.cz/…olej-d90.htm

a jinak samozřejmě opakující se kvasinky chtějí preventivní opatření, ale ta jsou celkem známá tak nebudu plevelit :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
MarkétkaBeruška
8.6.15 16:59

Za mě mohu doporučit buď nivea intimo a nebo od oriflamu.

• Nahlásit
  • Citovat
teckaa
8.6.15 16:59

Kdyz uz nejaky gel musi byt, tak za me teda taky radsi z lekarny, ale voda je taky dostacujici rekla bych…

• Nahlásit
  • Citovat
zrzana2
8.6.15 17:03

Vodu, vysadit sladké a prelecit chlapa

• Nahlásit
  • Citovat
8.6.15 17:22

Karel hadek a jeho hy-intima

http://eshop.karelhadek.eu/hy-intima

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4714
8.6.15 17:29

@Věrulínka91 Ahoj :mavam:,
já jsem celkem citlivka, takže mi až moc gelů nesedí. Dlouhou dobu jsem používala Saforelle a velká spokojenost. Koupíš ho v lékárně, ale je dražší tak do 200,– ale už tolikrát mi zachránil hrozící mykózu :potlesk:. Teď mi dochází a používám ho jen při MS nebo když cítím, že bych mohla mít mykózu. Jinak jsem koupila Chilli - modrý a zatím taky dobrý a ve slevě je za nějakých 70,– takže super. Koupila jsem si i Chilli zelený, to má být fresh a můj první pocit po namydlení bylo „volně dýchej“ jakože mě to úplně protáhlo :D jestli chápeš… takže raději mám ten modrý.

Co absolutně nemůžu tak Lactacyd - to bych se udrbala. Dove a Nivea mi přijde hodně parfémovaná. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22488
8.6.15 18:01

@Věrulínka91 já jsem používala Lactacyd „při podráždění“ (má to v názvu), jinak jen vodu. A taky mi pomohlo vysadit sladké a bílou mouku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
814
8.6.15 19:14

Používám Lactacyd a jsem maximálně spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.6.15 19:43
@JaneDoe píše:
Já teda používám chilly gel zelený a Lactacyd
jinak je vtipné založit takovou diskuzi když máš pravděpodobně svoji profilovou fotku, :D jsi odvážná :palec:
:lol: taky mi pak došlo, že to asi není úplně dobře :lol: ale tak co už, jsme jen lidi :oops:
jinak všem děkuju za reakce :)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.6.15 20:07

Já mám ráda tianDe intimní gel, příjemně voní. Jinak, kdo trpí na kvasinky, by se moc vymývat intimníma gelama neměl podle mého gynekologa

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama