Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
@Sopttíček no doufám že to dám taky
Jsem stoho uplně nanervi…
@MartinaVargová to dáš
, ono Ti nic jiného nezbyde
nějak ven musí ![]()
@Sopttíček to jo
ale určitě je to lepší než kdybych šla na císářský řez… doufám že nebudu muset že to dát normalně
Jsem slišela že to pak bolí 2 krát víc… a i by mě mrzelo že třeba jsem neporodila svoje dítě normalně ale jenom ze mě vyndali
Bych ze sebe asi byla sklamaná…
Nevím, jak koho asi porod císařem bolel… Já rodila plánovaným císařem a nemůžu
si absolutně na nic stěžovat. Spíš se bojím, jestli to naše druhé štěstíčko budu
muset rodit přirozeně, že to bude o dost náročnější…
Akorát mi říkala kamarádka, která má za sebou dva přirozené porody a jednoho císaře, že po přirozeném porodu je ženská prý dřív fit.
No, kromě ležení na JIPce po porodu celý den, jsem byla opravdu druhý den absolutně mobilní.
Jediné, co je na nic, bylo to, že jsem malého viděla jen po porodu a potom až druhý den.
Co vím, tak po císaři je delší rekonvalescence a jizva může bolet dlouho. Já jsem děti po porodu viděla asi 20 vteřin a pak až odpoledne a u sebe jsem je měla až po 5ti dnech, ale byli maličcí a museli být ve vyhřívaném lůžku na JIP… Pochlubím se jak vypadali ![]()
@Sopttíček Božínku jsou krásný
Gratuluju doufám že moje malinká bude taky tak krásná ![]()
Kde přivedete na svět své miminko?
Přečtěte si hodnocení všech českých porodnic a vyberte tu, kde mají skvělou lékařskou péči a příjemné sestřičky.