Nejlepší značka lahví pro miminko

101
23.3.21 08:51

Nejlepší značka lahví pro miminko

Ahoj,

poradíte prosím nejlepší značku lahví pro miminko? S kterými máte nejlepší zkušenosti? Děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1786
23.3.21 08:54

My byly spokojené s láhvi od Aventu :srdce: používáme i hrnečky na čaj a super :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1323
23.3.21 08:56

Ony ty lahve nejsou zase tak strašně důležité. Spíš pro mě byly důležité savičky, protože ty mi dítě odmítalo.
Ale celkově mi vyhovoval Avent. Měla jsem od nich lahve, savičky, ohřívačku, takové ty kelímky (jak na mlíko, tak později na příkrmy) a odsávačku. Všechno k sobě pasovalo, všechno bylo v pohodě, vydrželo to a spokojenost byla maximální.
Jenom to holt něco stojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62946
23.3.21 09:03

@asimpa láhev je fuk, důležitá je savička. A každé mrne je jiné, takzr těžko říct, našemu vyhovuje placata savička od canpol babies

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
156
23.3.21 09:06

Tak náš malej je nejvíc spokojenej se skleněnou lahví Babylove z DM. Drahej Avent nám odmítal :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
23.3.21 09:18

Taky se připojuji k Aventu. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
23.3.21 09:20

Oběma bylo vždy jedno, co dá do pusy, krom NUKu. Takže já to nakupovala podle toho co se mi zrovna líbilo. A taky jsem chtěla zkoušet nové. Takže máme twistshake, avent, dr. browns, Lovi, DM, ROSSMANN, MAM, Suavinex. Jedinej NUk nesedl, ale tam je ta savicka taková hodně zvláštní. Placata a nakroucena. U MAM je placatejsi ale rovna. Za mě je lepší kulatej dudlík.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1825
23.3.21 09:42

@asimpa Za mě Avent.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
537
23.3.21 09:43

U nás jedine MAM. První dcera ji přijala okamžitě. U druhé jsem zkusila nejdřív Avent. Tu jejich savicku pořád vyplivovala, mlíko ji teklo všude po bradě. Tak jsem dala MAM a přisála se hned. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2555
23.3.21 09:57

MAM :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
23.3.21 09:59

MAM :palec: dcera s nimi nikdy neměla problém a ty, co se dají sterilizovat v mikrovlnce, jsou super na údržbu 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1662
23.3.21 10:03

Měly jsme Avent a Tomi Teepee nevím teď jak se to přesně píše a ty malé odmítala, savičku vyhazovala, plivala. Koupily jsme MAM a spoko :-). Malá je přijala hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4800
23.3.21 10:09

Za mě MAM. Měli jsme od Aventu s syn savicku odmítal. A odmítal i jiné. Od Mam nebyl problém.
A skvěle šla láhev pořádně umit, díky tomu, že šla celá rozebrat. Pořádně se člověk dostal všude při mytí.
Ale co dítě, tak to originál. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14234
23.3.21 10:09

Zkus si pročíst recenze tady na webu. Třeba ti to pomůže v rozhodování ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
500
23.3.21 10:14

My požívali suavinex, spokojenost, a ani ted jinou nechce😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu