Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Byt v podkrovi nebrat - schody, horko v lete, mnohem min vyuzitelneho prostoru kvuli strechy, moznost zatekani,…
Tak nejméně to vychází na něco pod 6000, koukla bych na nabídky pronájmu v dané lokalitě a podle toho bych přihodil. Držela bych se při dolní hranici, vzhledem výše popsaným nevýhodám podkroví.
V přízemí a podkroví jsou nejhorší byty obecně, takže ani zadarmo.
Nežila jsem v podkroví, ale posledním patře. V létě venku 30+, v bytě 40+. Strop fungoval jak horní gril. Už nikdy víc!
Nabidni tolik, kolik jsi ochotná a schopná platit. Já bych tedy podkrovi taky nebrala, ale tak záleží na konkrétním bytu a lokalitě, nemusí to být zas tak hrozný. Třeba u rodičů v domě teď dělali podkrovni byty a je k nim výtah, klima se dá koupit a dát téměř kamkoliv. A co se týče prostoru, to záleží, pro kolik lidí by to mělo být, ty zkoseny stropy fakt ubírají víc, než se zdá.
Taky bych do toho nešla ani za nic
Teta kupovala byt v podkroví a už o rok se stěhovala jinam, ikdyž na tom strašně prodělala finančně. Měla tam šílený hic a pořád jim tam zatékalo. A vím o dalších 3 lidech, kterým také zateká.
My zase bydleli v přízemí a taky taky se to nedalo
Nejlepší je dle mě první, maximálně druhé patro.
Tak to ti tu stejně člověk těžko poradí, u nás je výběrové řízení také na tomto principu, ale na webu města se dají dohledat staré zápisy z Rady města, kde je uvedeno za kolik se vysoutezil jaký byt. Tak možná najdeš něco podobného.
@Anonymní píše:
Ahoj holky, potřebovala bych poradit.
V našem městě jsou teď k pronájmu dva městské byty kdo nabídne nejvyšší nabídnuté měsíční nájemné. Oba mají minimální měsíční nájemné 70kč/m2. Byt má 85m2, není tam kuchyňská linka ani sporák. Byt je v podkroví a vůbec netuším kolik nabídnout ????
Děkuji za případné návrh.
Záleží na městě, na lokaci, ceně obvykle.. U nás v dobré lokalitě cca 120, ve špatné minimum.. Ale podkrovní byt je za trest..
@Anonymní píše:
Ahoj holky, potřebovala bych poradit.
V našem městě jsou teď k pronájmu dva městské byty kdo nabídne nejvyšší nabídnuté měsíční nájemné. Oba mají minimální měsíční nájemné 70kč/m2. Byt má 85m2, není tam kuchyňská linka ani sporák. Byt je v podkroví a vůbec netuším kolik nabídnout ????
Děkuji za případné návrh.
Podívej se na konkurenční nabídky a zařiď se podle toho (s tím že max. výše bude taková jakou jsi schopna platit). Takhle bez podrobností se to říct nedá, my pronajímáme i za 350+ Kč/m2 ![]()
Ahoj holky, potřebovala bych poradit.
V našem městě jsou teď k pronájmu dva městské byty kdo nabídne nejvyšší nabídnuté měsíční nájemné. Oba mají minimální měsíční nájemné 70kč/m2. Byt má 85m2, není tam kuchyňská linka ani sporák. Byt je v podkroví a vůbec netuším kolik nabídnout ????
Děkuji za případné návrh.