Poradna duly
Jana Čurdová
Ahoj, ja uz si pro lepsi pocit koupila i krém na vrásky
. Jak skoro nepiju, jsem už desna sušenka a nemuze se na sebe kouknout. O bedarech a kruzich pod ocima nemluve…už aby mi bylo lip, fakt uz toho mam
. Venku tak krásně a ja venku vydrzim pul hodky, jen kvuli dceri, pak se z toho 3hodiny léčím a zbytek dne bych prospala…
@Marsi05 Já jsem byla poprvé u doktora 5.10 na potvrzení a teď jdu až toho 6.11 rovnou na krev a na screening v jeden den. Myslela jsem, že mě bude chtít vidět ještě třeba v 9týdnu ale nic. Tak to cekani je teď takové nekonečné ![]()
@Markykula Já mám termín 30.5, nevolnosti mám tak 2× za týden, ale spíš jen takové, že se zbudim a mám strašný hlad a z toho je mi nevolno
jinak je to moje první těhotenství. Berete nějaké vitamíny?
Tak mě čekají odběry 7.11. - zároveň kontrola po měsíci. Na první kontrole jsem byla v 6tt, šla bych až později, ale nebyla jsem si jistá v kolikátem tt přesně jsem, tak jsem šla raději dřív a potom si mě Mudr. pozvala za 14 dnů a to už jsem dostala i těhu průkazku
Jinak i minulé těhu jsem chodila na kontroly každé 4 týdny, až ke konci se to zkracovalo. A uz jsem objednaná do Brna na 1. screening - 13.11. Tak snad bude vše v pořádku
jinak já teď bojuju s nechutenstvím, prsa mě oproti prvnímu těhu skoro nebolí ale žaludek pořád na vodě, dostávám do sebe jídlo po troškách a ta únava v kombinaci s péčí o malého je taky mazec
ale zatím se to dá ![]()
@Barusilinka já když jsem zjistila že jsem těhotná byla jsem v 6. týdnu, šla jsem za 14 dní na kontrolu a ted jdu zase po 14 dních. A to jdu na krev a na moč na lačno a pak si myslím že se budu muset objednat na screening ![]()
@vendeliiiinka no pritel chce strsne holcicku. Me to bylo jedno, ale uz me tim nakazil a chci ji taky
a rikala jsem si ze podle te pleti by to mohlo vyjit ![]()
Mě právě na toho 6.11 objednali až na 11:15,na to, že mi budou brát krev tak je to teda fakt pozdě. Taky beru Femibion, tehotenskou průkazku dostanu až na tom prvním screeningu
, dela to přímo můj doktor, takže nemusím až do Brna
Ja si vcera koupila Mamavit, protoze téměř nejim a zdrave uz vubec..ale ten prasek je děsně tezky do žaludku, hrozne mi je pak zle i kdyz ho beru po jidle, tak nevim asi se na to vykaslu a zustanu jen u listovky…
Ja chci tentokrat zkusit vydrzet a pohlavi si nenechat rict, tak jsem zvedava. U prvniho bych to nedala, ale veci na holku mam a na kluka by nam dali zas od švagrové…
Za chvili jdem oznamovat pritelovym rodicum
(jsou to tricka, kdyby to nebylo poznat) ![]()
Tyjo, to je supr. Škoda, že jsem to neznala dřív. Z nás to lezlo jak z chlupatý deky
a teď u druhého to naštěstí vykecala hned malá…
@feliska ja to chtela oznamin nejak originalne
ne jen prijit ukazat ultrazvuk a zdar
jsem zvedava co na to budou rikat ![]()
@Markykula jejda jakto? Jestli se muzu zeptat
taky preji at jste zdravi a stastni ![]()
@Markykula hlavne ze to beres takhle dobre a ze se tom nestresujes ![]()
@Coctailgirl to je moc hezký oznámení, my ještě čekáme tchan ma po biopsii, tak čekáme na vhodnější dobu. A ještě je čas vzhledem ke komplikacím
a jak to vůbec vzali?