Někdo, kdo umí s PC prosím?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.17 08:53
Někdo, kdo umí s PC prosím?

Ahooj, nevím jak jsem to udělala ale tahle se mi zvětšil displej na notebooku. Nemůžu nikde najít něco, čím bych to mohla změnit. Ani mi nepřipadá že bych něco zmáčkla. Netušíte někdo? Díky

Reakce:
Nymphetamine
Kecalka 443 příspěvků 23.11.17 08:57

Pokud to je v prohlizeci, tak zmackni ctrl+minus

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.17 08:59

@Nymphetamine není je to na celé ploše :(

jipo
Závislačka 2625 příspěvků 23.11.17 09:11
@Anonymní píše:
Ahooj, nevím jak jsem to udělala ale tahle se mi zvětšil displej na notebooku. Nemůžu nikde najít něco, čím bych to mohla změnit. Ani mi nepřipadá že bych něco zmáčkla. Netušíte někdo? Díky

Zkus Ctrl+potočit s kolečkem myši. Na jednu stranu zvětšení, na druhou zmenšení.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.17 09:15

Tak už to máám, nainstalovala se sama aktualizace grafického adaptéru a udělalo to tu neplechu, musela jsem dát že to chci vrátit do stavu před aktualizací a už je to ok, ufff :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Kolegové mi přáli smrt syna! Dalibor Janda přišel s nepříjemnou zpovědí

Před šestnácti lety zpěvák Dalibor Janda (65) přišel o svého syna, který se v... číst dále >

Martin Kraus: Se Zounarem si penisy neporovnáváme, oba je máme malé

Dva nazí herci vedle sebe, to se v dnešních divadlech jen tak nevidí. Ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >