Reklama

Někdo, kdo umí s PC prosím?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.17 08:53
Někdo, kdo umí s PC prosím?

Ahooj, nevím jak jsem to udělala ale tahle se mi zvětšil displej na notebooku. Nemůžu nikde najít něco, čím bych to mohla změnit. Ani mi nepřipadá že bych něco zmáčkla. Netušíte někdo? Díky

Reklama

Reakce:

Nymphetamine
Kecalka 443 příspěvků 23.11.17 08:57

Pokud to je v prohlizeci, tak zmackni ctrl+minus

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.17 08:59

@Nymphetamine není je to na celé ploše :(

jipo
Závislačka 2559 příspěvků 23.11.17 09:11
@Anonymní píše:
Ahooj, nevím jak jsem to udělala ale tahle se mi zvětšil displej na notebooku. Nemůžu nikde najít něco, čím bych to mohla změnit. Ani mi nepřipadá že bych něco zmáčkla. Netušíte někdo? Díky

Zkus Ctrl+potočit s kolečkem myši. Na jednu stranu zvětšení, na druhou zmenšení.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.17 09:15

Tak už to máám, nainstalovala se sama aktualizace grafického adaptéru a udělalo to tu neplechu, musela jsem dát že to chci vrátit do stavu před aktualizací a už je to ok, ufff :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rybová pod palbou „bioteroristů“: Přejí jí muka na zemi a zakazují vodu

Je smutným paradoxem, že ti, kdo hlásají návrat k přírodě, toleranci a smír,... číst dále >

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >