Poradna na téma dluhy, exekuce a osobní bankroty
Zbyněk Vorel
Ahoj, nemá někdo zkušenost s firmou www.nemamdluhy.cz? Jací jsou? Pomohli vám? Díky za informace ![]()
Nebaví mě to studovat, ale hlavně neplatně někomu za to, že vás „oddluží“. to je jen cesta do pekel
@sueline12 je to kravina. Najdi si bezplatnou právní poradnu, tam s tim pomůžou.. tyhle zázračné firmy jen vytáhnou z chudáků další prachy, nic víc..
Proto mě zajímalo, zda s nimi má někdo zkušenost, nikomu nic platit nehodlam a konzultace mají také zdarma…
@sueline12 tak to s nimi zdarma prokonzultuj, nic hlavně nepodepisovat a uvidíš
![]()
Jestli je stále aktuální mohu doporučit společnost www.oddluzteme.cz/osobni-bankrot/ profesionálové v oboru a návrh schválený prý za týden. Kamarádka si u nich dělala.