Nemá někdo zkušenost s www.nemamdluhy.cz?

51
27.8.15 22:24

Nemá někdo zkušenost s www.nemamdluhy.cz ??

Ahoj, nemá někdo zkušenost s firmou www.nemamdluhy.cz? Jací jsou? Pomohli vám? Díky za informace :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
419
27.8.15 22:36

Nebaví mě to studovat, ale hlavně neplatně někomu za to, že vás „oddluží“. to je jen cesta do pekel

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
28.8.15 07:59

@sueline12 je to kravina. Najdi si bezplatnou právní poradnu, tam s tim pomůžou.. tyhle zázračné firmy jen vytáhnou z chudáků další prachy, nic víc..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
51
28.8.15 08:52

Proto mě zajímalo, zda s nimi má někdo zkušenost, nikomu nic platit nehodlam a konzultace mají také zdarma…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
419
28.8.15 09:27

@sueline12 tak to s nimi zdarma prokonzultuj, nic hlavně nepodepisovat a uvidíš :) :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3
4.1.17 14:24

Jestli je stále aktuální mohu doporučit společnost www.oddluzteme.cz/osobni-bankrot/ profesionálové v oboru a návrh schválený prý za týden. Kamarádka si u nich dělala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna na téma dluhy, exekuce a osobní bankroty

Ikona - Zbyněk Vorel

Zbyněk Vorel