Nemám doprovod na kontroly v těhotenství

Anonymní
29.10.19 18:29

Nemá se mnou kdo jezdit

Ahoj, jsem 3 týdny před porodem, teda termínem porodu, kdo ví kdy přijde :lol:
Každopádně, mám nyní dojíždět autem cca 30 minut cesty na kontrolu každý týden. Po „bundeskách“ teda, naštěstí. Detail je, že se mnou nemá kdo jet, takže musím sama. Otec dítěte je v práci a nemůže. Myslíte, že je to dobrý nápad :roll: zvládly jste to některé taky samy až do konce? Já to beru jako samozřejmost, ale popravdě taky přemýšlím, aby se něco nestalo no :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6253
29.10.19 18:31

Nevím, co je bundeska. Ale na dojíždění až do porodu zhruba půl hoďky nevidím nic nebezpečnýho nebo nevhodnýho, pokud máš to auto k dispozici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
652
29.10.19 18:31

Asi tak, já jsem se dovezla autem i sama do porodnice, synátor byl na světě za cca 2 hodiny:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10749
29.10.19 18:36

Záleží, jak se cítíš. Taky jsem jezdila sama a přišlo mi to samozřejmé.
Ke konci jsem byla nesoustředěná a řízení jsem nechtěla riskovat, neměla jsem moc naježděno, tak jsem cestovala busem - z vísky střediskové do maloměsta akce na větší část dne :) Až na úplně poslední kontrolu jsem se s mužem domlouvala, jestli by mě tam vzal (to už bych tam asi zůstávala na vyvolání), ale porod nastal dřív.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1694
29.10.19 18:37

Asi nemas jinou moznost.Ja teda jsem hodne mala a ke konci mi neslo ridit, nevesla jsem se k volantu abych zaroven dosahla na pedaly. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1061
29.10.19 18:37
@Pocahonta píše:
Asi tak, já jsem se dovezla autem i sama do porodnice, synátor byl na světě za cca 2 hodiny:-)

Jůva :D muž asi bude v zahraničí jak mám termín porodu… takže si dělám srandu, že se tam dovezu sama :D mám to 5 min autem… takže asi je to reálné jak vidím :D :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1658
29.10.19 18:38

Řídila jsem vždy až do porodu. Není v tom problém, pokud nemáš kontrakce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.10.19 18:39

V pohodě můžeš jezdit furt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.10.19 18:39

Auto jsem ridila ještě den před porodem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9139
29.10.19 18:41

Jezdila jsem vždy až do porodu,
OT: co jsou to ty bundesky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6155
29.10.19 18:41

Co přesně by se mělo stát? Asi záleží jak se cítíš, ale pokud je ti dobře tak co řešíš? Nevím, já se odvezla I do porodnice, u druhý dcery jsem ještě v den porodu jezdila, teď při třetím těhotenství jezdím taky denně, vozím do dkoly/školky odpoledne po krouzcich. Jezdila bych do doby než bych začala mít strach, že se něco stane.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.10.19 18:43

Taky jsem se vozila na kontroly do porodnice sama… jezdila jsem cca 25 minut. Stejně jsem týden přenášela :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4209
29.10.19 18:51
@ivašot. píše:OT: co jsou to ty bundesky?

Vedlejší silnice :lol:

I já jezdila do poslední chvíle, doktor cca 30km. Hlídat si nabitej telefon a popřípadě volat rychlou (při překotném porodu např.).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1743
29.10.19 18:53

Pokud se cítíš dobře a řízení Ti nevadí, proč ne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7935
29.10.19 18:55

Vzhledem k tomu, že jsem nedosáhla na volant, tak mě musel někdo vozit. Vždy se nějaký člen rodiny uvolnil z práce, bylo to v přímé linii a ze zákona omluvené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama