Rok snažení a pořád nemůžu otěhotnět

6
17.8.10 20:49

Nemůžu otěhotnit

Ahoj.S přítelem se snažíme už rok a půl o miminko a pořád nic,mám obavy jestli to nebude v průchodnosti.Nedokážu v sobě udržet sperma,vždy zo mne všechno vyteče.Prominte za ti věci ale nevím už čo s tím mám dělat,má s tím někdo nějaký skušenosi? Děkuji za každú radu a pomoc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2972
17.8.10 20:57

A co hodit nožky nahoru? :lol: aby z tebe vše nevyteklo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14340
17.8.10 21:01

pokud se snažíte už rok a půl,. tak bych to řešila s gynekologem a přes různá vyšetření. najdeš tady spoustu diskusí a skupin jak na to ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17345
17.8.10 21:02

ahoj, priechodnost vajcovodov ziadno nesuvisi s tym, ci spermijky vytecu, alebo nie.

ono by to nemalo az tak moc vadit- vsak kolko zien otehotnelo pri rychlovke na diske postojacky :-P

ale ak Ti to vadi, tak napr. menej ich vytecie pri polohe zozadu, alebo ked mas orgazmus kratko po partnerovi, alebo mozes este aj skusit prstikovu metodu.

a vies kedy mavas ovu? :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
17.8.10 21:10

Jo,počítam si to,no někdy to nevycházi protože manžel je v práci a nevycházi to pak.Ale doktor mi zistil že mám zníženú hladinu hormonu,který se tvoří v mozgu a brala jsem na to i prášky ale nějako to nezabralo.Je něco co bychom mohla jěšte vyskoušet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17345
17.8.10 21:13

heder, ano, je toho vela.- prirodnych veci

ktory hormon si mala znizeny a ake lieky si brala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
17.8.10 21:23

Brala jsem Medocriptine, ale doktor mi napsal něco jiné jenomže v lékarne to nemněli tak mi dali tento ale řekli že to má stejní účinky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
17.8.10 21:26

Ja jsem to blbě napsala mněla jsem zvýšený,omlouvam se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4181
17.8.10 21:38

A nemela jsi zvyseny hormon FSH ? (folikostimulacni hormon). Vedela bys hodnotu ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4181
17.8.10 21:42

Aha, ted jsem si hodila do vyhledavace ten lek, a zjistila, ze se bere na zvyseny prolaktin.
O tom nevim nic :-) , tak Ti do toho nebudu kecat.
S FSH asi problem nemas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17345
18.8.10 08:17

ahoj heder, a ten prolaktin uz mas v norme?

lebo je pravda, ze ak je zvyseny, tak sa da otehotniet len velmi tazko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3891
18.8.10 13:01

Ahoj, tyhle prášky neznám, ale taky jsem měla zvýšený prolaktin, brala jsem něco jiného a srovnalo se to. Pokud se ale snažíte už rok a půl tak bych být tebou chtěla další vyšetření - začíná se spermiogramem u partnera, pak se dá udělat průchodnost vejcovodů (buď jen kontrastní látkou) anebo rovnou laparoskopicky. Laparoskopie je sice operace v celkové narkoze, ale zase ti kromě vejcovodů prohlídnou i dělohu a vaječníky jestli je všechno ok. Tyhle vyšetření už ale nedělá normální gyndař, ale speciální pracoviště - třeba centra asistované reprodukce, nebo nemocnice.

Pokud se ještě necítíš na takovéhle zákroky, tak zkus pít kontryhelový čaj v první půlce cyklu (do ovulace).

Já si ale myslím, že spermiogram by už nebyl od věci. Jen s těma chlapama je to někdy těžký je k tomu dokopat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
18.8.10 23:03

Tak to je pravda že s mužskími je to težký.On by aj šel na vyšetrení ale bojí se, co a jak a podobne dotazi, no nútit ho nechci.Právě ad se rozhodne on,bylo by to lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17345
19.8.10 08:13

heder, hovori sa, ze prve vysetrenie zeny je spermiogram :wink:
pokial neviete aky je, nema zmysel nic riesit. mozes sa Ty napchavat hocicim, ale ak mm ma zle spermie, aj tak to nic nepomoze.

dohodni sa s urologom tak, ze donesiete flasticku z domu, aj tak sa da, len to musi byt do polhodiny.

zlepsenie spg trva minimalne 3 mesiace a stacia na to vitaminy.
tak naco stracat cas?
a ked bude v poriadku, tak o to lepsie :huban:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
25.8.10 08:13

Prosím Vas neví mi někdo poradit?Chci se objednat do genetu na vyšetření a jestli potřebuji od mého gynekologa nejakí papír nebo doporučení.I manžel s tí souhlasí a rozhodli jsme že když to nepůjde tak půjdu na um.oplodnení.Nechceme už dál čekat,když se to za rok a půl nepodarilo tak to skusíme jinak.Držte nám palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama