Nemůžu se dostat do počítače

399
4.4.17 12:51

Nemůžu se dostat do počítače

Dělala jsem si cosi na počítači (lenovo - Idea PC all in one, cca 5let stary, windows 10) vzbudila se mi malá a tak jsem chtěla počítač rychle uspat, klikla jsem tedy do levého dolního rohu a je možné že jsem se překlikla, ale nevím moc kam, moc možností tam není. No a teď mi to tvrdí, že moje heslo není správné (ale ono je),tudíž se tam nemohu dostat. Než budu volat „ajťáka“ za těžké peníze, chci se zeptat tu, jestli někdo netuší co s tím. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
554
4.4.17 12:55

Ahoj, neprepnula jsi nahodou uzivatele misto spanku?…koukni, jestli tam nemas v prihlasovacim okenku jine jmeno…ja mam treba u sveho Katka a manžel Martin..kazdy mame svoje heslo k přihlášení :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26589
4.4.17 13:05

Nemáš zapnutý capslock? nemáš zapnuto aj klávesnici:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Tunrida

Nemáš zapnutý caps lock?

• Citovat
  • Nahlásit
6508

Nemáš zaplý caps lock?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4465
4.4.17 13:12

Pokud máš v hesle číslo, máš zaplý numlock - pokud má tedy klávesnice tu numerickou zvlášť

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3696
4.4.17 13:17

Nemůžeš se tam dostat z režimu spánku? To se mi jednou stalo taky, i když v caps ani num. klávesnici to nebylo.
Tak jsem počítač vypla a po opětovném zapnutí přihlášení v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5011
4.4.17 13:26

A zkusila jste to vypnout a zapnout? :-)
Ale beze srandy, opravdu vypnout „natvrdo“ tlačítkem - podržet tlačítko cca 10 vteřin. A pak zase zapnout.
Samozřejmě zkontrolovat uživatele (používá-li ho i někdo jiný), CapsLock, NumLock, klávesnici (CS/EN) atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
399
4.4.17 14:10

Máme jen jednoho uživatele, caps a num lock v pohodě. Klávesnice běží, normálně mi to píše. Zapínala jsem několikrát i na tvrdo jsem to vytáhla ze zásuvky, několikrát jsem to restartovala a pořád mě to tam nechce pustit. Vůbec netuším co jsem mohla přemáčknout

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
3696
4.4.17 14:12

Nepřepla jsi klávesnici? Nemáš v hesle písmena y nebo z?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
399
4.4.17 14:15

@renduli ne, nemam. Heslo mám číselné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
10840
5.4.17 16:44
@sunshine125 píše:
Dělala jsem si cosi na počítači (lenovo - Idea PC all in one, cca 5let stary, windows 10) vzbudila se mi malá a tak jsem chtěla počítač rychle uspat, klikla jsem tedy do levého dolního rohu a je možné že jsem se překlikla, ale nevím moc kam, moc možností tam není. No a teď mi to tvrdí, že moje heslo není správné (ale ono je),tudíž se tam nemohu dostat. Než budu volat „ajťáka“ za těžké peníze, chci se zeptat tu, jestli někdo netuší co s tím. Děkuji

Pokoušíš se nejspíš přihlásit jako jiný uživatel.  :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10840
5.4.17 16:50
@sunshine125 píše:
@renduli ne, nemam. Heslo mám číselné.

A nemáš zapnutý šipky místo čísel? NUM LOCK? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
399
5.4.17 18:52

No nakonec nam spad windows 10. Prrihlasovaci okno bylo to puvodni, z W8, proto jsem se tam nemohla dostat. PC sel do servisu na preinstalaci. W10 pry obcas sami od sebe padnou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat