Tako jumper - neni to malý kočárek

Amalka a Emnuel
30.3.10 17:20

Neni malej kocarek

Ahojky holky ktere mate kocarek jumper.Premyslim o koupi kocarku tako jumper a chtela jsem se zeptat me se narodi mimco v rijnu a jestli tam bude mit dostatek mista jestli nebude na zimu malej kocarek kdyz tam bude ve fusaku.Preci jenom korbicka je 75cm,tedka delaji skoro vsechny korbicky male.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16291
30.3.10 17:25

Záleží jak budeš mít velké dítě :lol: Na říjnové mimi by měla v pohodě stačit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.10 17:26

Máme Tako Jumper, dcerka má 3 měsíce a zatím se vejde i s fusakem a ještě tam má cca 15 cm rezervu. Je super, že má polohování zad i v hluboké korbě, zvlášť při refluxu, se kterým bojujeme my :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Amalka a Emnuel
30.3.10 17:30

Da se to nejak zistit jak budu mit velke mimco?

• Nahlásit
  • Citovat
Amalka a Emnuel
30.3.10 17:31

Da se to nejak zistit jak budu mit velke mimco?

• Nahlásit
  • Citovat
Amalka a Emnuel
30.3.10 17:37

Tak ja jsem merila se segrou 48cm,bracha 47cm a pritel 50cm takze nevim asi budu mit taky nejak do 50cm mimco.

• Nahlásit
  • Citovat
Amalka a Emnuel
30.3.10 17:38

re

Hanule píše:
Záleží jak budeš mít velké dítě :lol: Na říjnové mimi by měla v pohodě stačit.

Tak ja se segrou jsem merila 48cm,bracha 47cm a pritel 50cm,takze podle tohoto bych mela mit mimco tak do 50cm asi.

• Nahlásit
  • Citovat
1175
30.3.10 19:10

Amálko, ty míry při narození jsou za prvé velmi nepřesné a za druhé ti vydrží tak týden, miminka rostou velmi, velmi rychle a různě a valná většina donošených dětí se pohybuje prvotní mírou kolem 50cm.
Tady bylo spíš myšleno jestli budeš mít celkově konstitucí cvalíka nebo drobounkou princezničku, což zjistíš většinou nejdříve po prvním měsíci a ani to není definitivní.
Jinak myslím, že na říjnové dítko nebude malá ani ta nejmenší korbička, pokud nebudeš mít fusak velikosti spacáku. Já měla červnového cvaldu a v zimě jsem ho ještě do takhle malé korbičky narvala i s fusakem celkem v pohodě. Jiná věc byla, že tam nechtěl zůstat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12980
30.3.10 20:23

Někdo se vejde i v 8 m někdo musí do sportáku už ve 4m. záleží na přibírání..
Mám chut se tě zeptat, kolik že ti je - takové nějaké divné otázky máš.. Nic ve zlém. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11966
30.3.10 20:31

Ahoj:)

Dobrá otázka, myslím, že Ti na ní nikdo nedokáže odpovědět… Tak jelikož náš malej je obřík, tak jsme korbičku užili cca 4měsíce :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
11.4.10 10:11

Ahoj, rozhoduji se pro koupi kočárku tako, ale zatím nevím jakou barevnou kombinaci, líbí se mi race gt gt race GT race a x-jumper x-jumper x-jumper .

Přišel jsem na jeden velký rozdíl v obou provedeních a to ten že se dá u x-jumperu mohu vyhrnout nevím jak to pojmenovat asi zástěna skoro ke stříšce korbičky, Čekáme na začátek července a tak to může být praktické na podzim a v zimě třeba do větru.

Jaký je Váš názor na tohle vyhrnutí (skoro zavření korbičky)
Barvičky bych právě vybrala spíš jiné ale varianty minerals mají to vyhrnování.

Lze prosím Vám sportovní verze sklopit úplně do roviny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama