Reklama

Neočkující maminka z Brna?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kacenka20
Ukecaná baba ;) 1224 příspěvků 26.01.17 19:37
Neočkující maminka z Brna?

Nenašla by se tu prosím nějaká maminka z Brna nebo okolí, která se rozhodla neočkovat?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

LennyL1
Kecalka 379 příspěvků 26.01.17 19:59

Tady se hlásím! Zatím nemáme nic, malé je 16 měsíců. Kolem nás je tolik katastrofálních následků po očkování, že jsme se zatím nerozhodli, co a kdy vůbec dáme a jestli vůbec. Vím, že je to hrozně ožehavé téma a nikoho nesoudím, každý jedná dle svého nejlepšího uvážení. Jelikož je moje mamka diagnostik, a chodí k ní spousta rodičů s dětmi, které mají těžké následky po očkování a snaží se zvrátit následky, tak mám info z první ruky. Mám ještě dva kluky, ti jsou oba očkovaní, v té době jsem se v tom nepohybovala a nic jsem nevěděla. Jeden syn byl úplně v pořádku a po očkování těžký atopik, ale v té době jsem si to nespojovala. Druhý syn v pohodě. Teď nemám odvahu riskovat.

Kacenka20
Ukecaná baba ;) 1224 příspěvků 26.01.17 20:02

@LennyL1 Napíšu sz… :)

Baba
Nadpozemská drbna 29697 příspěvků 26.01.17 20:22
@LennyL1 píše:
Tady se hlásím! Zatím nemáme nic, malé je 16 měsíců. Kolem nás je tolik katastrofálních následků po očkování, že jsme se zatím nerozhodli, co a kdy vůbec dáme a jestli vůbec. Vím, že je to hrozně ožehavé téma a nikoho nesoudím, každý jedná dle svého nejlepšího uvážení. Jelikož je moje mamka diagnostik, a chodí k ní spousta rodičů s dětmi, které mají těžké následky po očkování a snaží se zvrátit následky, tak mám info z první ruky. Mám ještě dva kluky, ti jsou oba očkovaní, v té době jsem se v tom nepohybovala a nic jsem nevěděla. Jeden syn byl úplně v pořádku a po očkování těžký atopik, ale v té době jsem si to nespojovala. Druhý syn v pohodě. Teď nemám odvahu riskovat.

Co dela maminka? Homeo nebo Joalis?

KKatka23
Echt Kelišová 7967 příspěvků 26.01.17 20:46

Já jen nechápu, kde sháníte pediatry…já teda nejsem vyloženě proti očkování, jen nesouhlasím s očkováním v průběhu prvního roku života. Nejradši bych v prvním roce neočkovala nic, během druhého roku bych naočkovala hexu a tím bych tak nějak skončila…jako nemám s první dcerou vyloženě nějaké špatné zkušenosti s očkem - první hexu jsem jí očkovala v deseti týdnech a akorát teda se „zasekla“ - předtím už se otáčela na bříško a najednou po očku přestala. začala zase až asi za měsíc…prostě ta nervová soustava dostala zabrat…druhé dceři bude za chvíli pět měsíců a nemá nic…ale nátlak ze strany pediatra je velký, pořád se vymlouvám na nemoci a obávám se, že na jaře nebo v létě - až přestanou virózy - tak mě to nemine :?

vejilka
Závislačka 4358 příspěvků 26.01.17 21:07

@KKatka23 Jojo mám to stejně jako ty. Já jsem očkující ale s tím že jsem opatrná a jak jsou ty mrazy tak se snažím ted priorix posouvat co to jde. :roll: Od jedný doktorky jsme odešli že mi chtěla píchnout nemocného syna a ta nová co mám ted tak z ní taky cítím nátlak na očkování a to má malej rýmu. Vůbec si nedovedu představit že je vůbec nějaká doktorka co vůbec neočkuje :think:

Kacenka20
Ukecaná baba ;) 1224 příspěvků 26.01.17 21:08
@KKatka23 píše:
Já jen nechápu, kde sháníte pediatry…já teda nejsem vyloženě proti očkování, jen nesouhlasím s očkováním v průběhu prvního roku života. Nejradši bych v prvním roce neočkovala nic, během druhého roku bych naočkovala hexu a tím bych tak nějak skončila…jako nemám s první dcerou vyloženě nějaké špatné zkušenosti s očkem - první hexu jsem jí očkovala v deseti týdnech a akorát teda se „zasekla“ - předtím už se otáčela na bříško a najednou po očku přestala. začala zase až asi za měsíc…prostě ta nervová soustava dostala zabrat…druhé dceři bude za chvíli pět měsíců a nemá nic…ale nátlak ze strany pediatra je velký, pořád se vymlouvám na nemoci a obávám se, že na jaře nebo v létě - až přestanou virózy - tak mě to nemine :?

Mám to právě taky tak. A proto taky ten dotaz.. Doktorka na mě v podstatě skoro křičela, že syna prostě ve 4 měsících naočkuje i s rýmou, kašlem a ekzémem, protože má starší sestru, která je nositel infektu, protože chodí do školky a s takovou že by ho nenaočkovala nikdy, protože rýmu bude mít pořád, pak že ona přijímá pouze děti, které chtějí být očkované a to v řádném termínu. A tím mi dala najevo, že pokud na to nepřistoupím, tak at si hledám jinýho doktora. A tak teda hledám.

ivunak
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 26.01.17 22:24
@Kacenka20 píše:
Mám to právě taky tak. A proto taky ten dotaz.. Doktorka na mě v podstatě skoro křičela, že syna prostě ve 4 měsících naočkuje i s rýmou, kašlem a ekzémem, protože má starší sestru, která je nositel infektu, protože chodí do školky a s takovou že by ho nenaočkovala nikdy, protože rýmu bude mít pořád, pak že ona přijímá pouze děti, které chtějí být očkované a to v řádném termínu. A tím mi dala najevo, že pokud na to nepřistoupím, tak at si hledám jinýho doktora. A tak teda hledám.

Pokud chceš, napiš mi SZ, dám ti kontakt na pediatra v Brně, který je ochotný očkování odložit a očkuje až po domluvě a se souhlasem rodičů. Měli jsme Hexu odloženou + šetrné schéma a bez problémů. MMR zatím nemáme a nevím vůbec, kdy a jestli vůbec budeme očkovat. Pediatr do ničeho netlačí jen si nechá podepsat od rodiče negativní reverz.

LennyL1
Kecalka 379 příspěvků 27.01.17 07:41

Holky nedejte se! Jsou to vaše děti a vy máte právo rozhodovat o jejich životě. Na mě to doktorka taky několikrát zkusila, dokonce se rozlítila i sestřička, co jsem to za matku. Zeptala jsem se jich na pár základních informací ohledně očkování a nevěděli nic! U nás je většina pediatrů neinformovaných o skutečných a potvrzených následcích po očkování. Udělala jsem z doktorky blbce, jak je možné, že v dnešní době internetu nemá všechny informace a rve do miminek vakcíny jak na běžícím pásu. A když má někdo reakci, tak to smázne ze stolu, že to nesouvisí s očkováním. Souvisí!!! Vůbec se s něma nepárejte, můžete dokonce říct, že vám to neumožňuje vaše víra, na to nemůžou říct ani prd.

klabe
Nováček 6 příspěvků 27.01.17 08:45

Bydlíme za Brnem a naše paní doktorka při očkování zcela respektuje přání rodičů, ani se tím netají. Navíc neočkuje, pokud má dítě rýmu nebo pokud je někdo v nejbližší rodině nemocný. Nejmladší syn měl první hexu naočkovanou ve 13 měsících a nebyl s tím vůbec žádný problém, do osmi měsíců se na očkování ani neptala (jako jak to vidím, kdy bychom chtěli s očkováním začít). Priorix máme naplánovaný někdy pod druhém roce, až se bude blížit školka.

KKatka23
Echt Kelišová 7967 příspěvků 27.01.17 09:03

@kacenka8 @Kacenka20 no já jsem zase odešla od mudry, protože jsem pro druhou dceru chtěla schéma 2+1 a ona mi tvrdila do očí, že to není legální, že se to nesmí…tak jsem šla k doktorovi o pár kilometrů dál a tam už to legální je…jako on je dobrej, je svolný k diskuzi a je sympatický, ale stejně jsem si vyslechla, že holky nemají pneumokoky, tak jestli se jako nebojím, že budou mít záněty a abych si nemyslela, že černý kašel neexistuje, že na to umírají děti pořád…no jako nic moc příjemnýho :?

mroe
Extra třída :D 14230 příspěvků 27.01.17 10:38

Jak to ctu byt pediatrem musí byt rehole. Z jedne strany tlak na povinne ockovani, z druhé tlak matek, poucenych z internetu. Byt pediatrem, necham formular pro informovany nesouhlas uz rovnou v cekarne. Kdo nechce, ani nemusi chodit dovnitř, jen poda papir.
Nehodnotim, jen bych to opravdu delat nechtěla.

ivunak
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 27.01.17 10:50
@mroe píše:
Jak to ctu byt pediatrem musí byt rehole. Z jedne strany tlak na povinne ockovani, z druhé tlak matek, poucenych z internetu. Byt pediatrem, necham formular pro informovany nesouhlas uz rovnou v cekarne. Kdo nechce, ani nemusi chodit dovnitř, jen poda papir.
Nehodnotim, jen bych to opravdu delat nechtěla.

A myslím, že to by spousta rodičů uvítala. Na druhou stranu, pokud by bylo očko nepovinné, tak si myslím, že spousta rodičů by se o něj více zajímala, protože by to byli oni, kdo to musí rozhodnout.

Baba
Nadpozemská drbna 29697 příspěvků 27.01.17 12:38
@LennyL1 píše:
http://www.biosferaklub.info/…-chorob-cdc/

Typicke. :roll: Ohanet se Trumpem, ktery podporoval prakovinu o autismu po ockovani :roll:
Zajimalo vy me, jestli existuje jedna jedina, ktera o ockovani fakt neco vi, ma to nastodovany (ucebnice, studie, ne ptakoviny z internetu) a zdrave dite neockuje.
Autismus nevznika po ockovani! Uz je to trochu trapny, mohli by se antivax taky trochu posunout a vymyslet neco jinyho :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama