Neočkující pediatr - Třebíč

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lillia
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.14 20:43
Neočkující pediatr - Třebíč

Dobrý den,

mohu poprosit o doporučení dobrého pediatra/pedi­atričky v Třebíči a okolí? Odcházím od své doktorky po tom, co jsem nechtěla svému dítěti dát očkování hexavakcínou v jeho 8.týdnech. A na poznámku mého přítele, že chceme očkovat co nejpozději to jde, nejenom, že nám doktorka nesdělila, že máme právo podle zákona očkovat 1.hexu v 10 měsících, dokonce nám řekla, že jestli nebudeme očkovat do 14 dnů, můžeme si najít jinou pediatričku. A to i přesto, že mě bolí už pár dní v krku a ona sama naznala, že tam něco mám.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Dita01
Echt Kelišová 9821 příspěvků 09.11.14 21:10

@Lillia myslím že tohle ti tu nikdo veřejně nesdělí, a by ten pediatr neměl problém ;) pokud se nějaké jméno dovíš tak mi ho napiš do soukromé zprávy, možná někoho takového budu taky hledat :palec:

Alice.007
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 09.11.14 21:19

Mě by vubec zajímalo, jak se takový pediatr hledá, v mém okolí se o problém očkování nikdo nezajímá, takže optat známých se nemůžu, takže mi nezbyde než obcházet pediatry a ptát se narovinu… :nevim:

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 09.11.14 21:33

Ale tady nejde o nečkování, ale o posun. Je to neochota sdělit, jak to s očkováním vůbec je… Slušný doktor očkje hexu nejdřív ve 3 měsích. Ty nechceš nic obcházet… zajímalo by mě, jak by se chovala, kdyby byl malý třeba silný atopik nebo tak něco…

Alice.007
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 09.11.14 21:52
@avm3 píše:
Ale tady nejde o nečkování, ale o posun. Je to neochota sdělit, jak to s očkováním vůbec je… Slušný doktor očkje hexu nejdřív ve 3 měsích. Ty nechceš nic obcházet… zajímalo by mě, jak by se chovala, kdyby byl malý třeba silný atopik nebo tak něco…

já když jsem řekla dr, že ze zákona mám čas do 10 měsíce, řekla mi že je to jen pro případy, kdy je zdr. důvod k odložení, tudíž ne pro nás…

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 09.11.14 21:54

@Alice.007 Tak to je blbost. Já posouvala u druhé dcerky na 6. měsíc první dávku. Nardila se silně draždivá, ale fyzicky 100% zdravá. Takže to bylo jen na posouzení doktorky, taky mě mohla poslat do pr…, ale je fajn. I tak měla šílenou reakci.

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 09.11.14 21:55

@Alice.007 Ale je pravda, že jsem ji našla náhodou. Byla mi vychválená, ale o očkování dětí jsem jako těhotná věděla kulový. Teď jsem neskutečně vděčná.

Alice.007
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 09.11.14 22:00

@avm3 jakou šílenou reakci? my jsme 100pro zdraví, ale i tak chci odkládat, ještě nevím na jak dlouho, a doktorku si budu muset teda hledat jinou, protože mě zklamala hodně teda…

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 09.11.14 22:04

@Alice.007 Ona jak se narodila dráždivá, tak byla neklidná, v noci s sebou šila, kojení snad každou hodinu… k tomu půlroku se začala klidnit a po očkování, jak kdyby se to vrátilo. Doporučuju zkusit homeo. Dávají se 5 dní před a 5 dní po očkování. A samozřejmě odložit na nějakou rozumnou dobu. Neříkám na 10. měsíc, ale neočkovat v 8 týdnech.

Alice.007
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 09.11.14 22:11

@avm3 homeo… ach jo, pořád to slyším ze všech stran, ale nemužu se přesvědčit na to uvěřit… :)

mrs.gendy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.14 22:22

Hexu v osmi tydnech. A doktorka jinak na hlavicku neupadla? Moje uz ma teda prvni davku za sebou a zitra jdeme na druhou. A prvni dostala v trech a pul mesicich.
Puvodem jsem ze stejneho mesta, tak doufam, ze mezi tema „odbornikama“ najdes.

Muchitos
Závislačka 2830 příspěvků 09.11.14 22:39

Já teda neporadím. ale hrozně by mě zajímalo, ja se takový pediatr hledá… my bojujeme už dva roky.. navíc jsme se stěhovali a budeme zas, ale nevzdávám to :-) shodou okolností jsem byla minul týden za jedním skvělým pediatrem a i když jsem jela fakt dálku jen na nezávaznou konzlutaci, tak jsem hrozně ráda, protože vím, že i skvělí pediatři se najdou.. jen nevím jak se hledají :think:

Lillia
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.14 08:25

Děkuji všem moc za rady (taky mě napadlo, že jsem mohla připsat, abyste mi kdyžtak psali do zprávy, naštěstí se pár takových hodných lidiček našlo).
Já jsem z Třebíče a kvůli příteli jsem se přestěhovala. V oblasti, kde nyní bydlím jsou děsní doktoři, což jsem dlouho přežívala. Když jsem se ale přihlásila k nejlepší místní pediatričce, která je fakt děsná, rozhodla jsem se přestěhovat buď zpátky do Třebíče nebo kamkoliv jinam jen kvůli rozumnému pediatrovi. Napadlo mě pediatry obvolávat (obcházet je ještě s miminkem u sebe, to by mě mohlo a navíc je tam riziko, že vstoupíš do čekárny plné nemocných; mohlo by to víc uškodit, než pomoci).
Doktorka, u které jsme nyní, mi svými názory vadila od začátku: údajně, když kojím, tak aby malej neměl prdíky, nesměla bych jíst nic, kromě starého pečiva, okurky a jablek. Protože prý nadýmají rajčata, bílé hrozny, veškeré citrusové plody..no prostě vyjmenovala téměř vše, plus samozřejmě mléčné výrobky atd. úplně vyškrtnou z jídelníčku. Což je samozřejmě blbost, že - v každé rozumné knížce se píše, že kojící matka má jíst pestrou stravu. Je samozřejmě logické, že se vyvaruji bublinkovým sladkým nápojům, luštěninám a podobným vyloženě nadýmavým potravinám a tekutinám. Pak mě taky zarazilo, když hned na první návštěvě cpala MNĚ očkování děložního čípku, když jsem jí řekla, že přítelova maminka měla rakovinu. A taky mě vyloženě vytáčí, když jsme vždycky objednaní na určitou hodinu a v čekárně čekáme třeba i přes hodinu, než nás konečně vezme. To s miminkem není zrovna zábava, strávit půl dne v ordinaci doktorky. No a to očkování v osmi týdnech, protože malej „prospívá“, tak to už pro mě byla poslední kapka…
Tak vám přeji, ať najdeme konečně nějakého normálního doktora! :cert:

Alice.007
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 10.11.14 10:10

@Lillia obvolávat by to bylo jednodušší, ale nejsem si jistá, zda po telefonu ti někdo řekne, že je benevolentní k očkování…já asi budu neočkovat uplně, takže se budu muset zeptat přímo, jestli s tím bude mít ten dr problém

Lillia
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.14 12:16

@Alice.007 to jsem právě měla v plánu - zeptat se po telefonu, jestli přibírají nové pacienty a hned na to, jestli souhlasí s neočkováním. Pak mi přišlo, že zeptat se prvně maminek mi ušetří hodně nervů a práce :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový život v Hurghadě: Češi se na důchod stěhují do Egypta, je tam třikrát levněji!

Bohatší západní sousedé se na stáří stěhují za sluncem a mořem do Španělska,... číst dále >

Strach z miliardové pokuty? Deppova ex působí ošuntěle a má zase nového chlapa

Vztah herce Johnnyho Deppa s Amber Heard byl fiaskem, jejich manželství... číst dále >