Neodpovídá stáří podle ovulace

Anonymní
22.7.20 15:07

Neodpovídá stáří podle ovulace

Ahoj holky, prosím, máte někdo zkušenosti? Dnes jsem byla na pohotovosti kvůli mírnému krvácení, primář mi sdělil, že mimi neodpovídá podle MS, podle které by mělo být 9+, podle ovulace 7+5, ale jemu na utz vyšlo 6+1..pry tomu moc nedává.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3360
22.7.20 15:11

Faktem je, že teď je to buď a nebo. Každé těhotenství je naprosto ojedinělé a záleží na spoustě faktorů. Někdo tu bude mít pozitivní zprávy, někdo ty negativní, na to se nesmíš ohlížet. Uvidíš co řekne lékař při další kontrole. Já třeba měla o dva týdny mladší, nakonec se neudrželo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6314
22.7.20 15:17

To bylo první ultrazvukové vyšetření? Nebo jak se změnilo stáří od poslední kontroly??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.7.20 15:22

@Karleon poslední kontrola před 14 dny jen váček s náznakem něčeho, dnes už tlouklo srdíčko jako o život :srdce:… Tak pořád doufám, v prosinci jsem prodělala ZT v 10tt..

• Nahlásit
  • Citovat
3
22.7.20 16:39

Neboj, je to vcelku „normální“, že to nevychází. Počkej na velký UTZ, pak by mělo být jasněji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7371
22.7.20 17:12

Záleží, kdy jsi měla poprvé pozitivní test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
530
22.7.20 21:24
@Anonymní píše:
@Karleon poslední kontrola před 14 dny jen váček s náznakem něčeho, dnes už tlouklo srdíčko jako o život :srdce:… Tak pořád doufám, v prosinci jsem prodělala ZT v 10tt..

A jak to, že se tak moc lisi staří podle MS a podle ovulace? U mě staří podle utz haprovalo u obou těhotenství o 2 týdny cca, podle ovulace netuším, tu jsem nikdy nesledovala, z toho prvního mám doma krásné zdravé dítě, s druhým už jsem ve 3. trimestru. Mezi tím jedno patrně ZT, netuším, ve kterém týdnu, nespěchala jsem k dr - bohužel těsně před první návštěvou už přišlo krvácení. Pokud byla vidět srdeční akce, byla bych optimista, zvlášť když 14 dnů zpět byl jen váček. Hlavně opatrně, s klidem, první trimestr je holt rizikový vždy, tak přeji ať to dobře dopadne :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7111
23.7.20 06:57
@Anonymní píše:
Ahoj holky, prosím, máte někdo zkušenosti? Dnes jsem byla na pohotovosti kvůli mírnému krvácení, primář mi sdělil, že mimi neodpovídá podle MS, podle které by mělo být 9+, podle ovulace 7+5, ale jemu na utz vyšlo 6+1..pry tomu moc nedává.

Teď v začátcích je to měření docela nepřesné..důležité je že je srdeční akce a „jede“..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4952
23.7.20 07:10

Ahoj. Já mám bohužel špatnou zkušenost, ale to neznamená, že to je tak i u Tebe. Podle MS jsem měla být 8tt, podle utz 6tt. Za další dva týdny stále čtrnáctidenní rozdíl - ale byla i srdeční akce, za další týden ZT. Revize. Ale ono to prý dost často nevychází, stačí aby se dr uklikl v měření o mm a je tam úplně jiný týden. Teď je to stejně buď a nebo, prostě vydržet. :hug: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23697
23.7.20 07:18
@Anonymní píše:

mohla jsi otěhotnět později, dej tomu čas…Dal ti dr. Utrogestan nebo Duphaston proti krvácení? Pokud mu bije :srdce:, naděje tu je…
Osobně bych se snažila hodit do duševní pohody a nechodit ted aspon 14 dní na žádné ultrazvuky, at má prcek klid na vývoj. Samozřejmě s výjimkou případu, kdyby ses masivněji rozkrvácela. Pokud by to nemělo dopadnout, častými kontrolami na gyndě ho stejně nezachráníš…Tak mu dopřej čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.7.20 10:36

Tak dávám info, že miminko odpovídá přesně podle ovulace, na pohotovosti tedy museli měřit na prd. Srdíčko bije jako o závod a vše se zdá úplně v pořádku. :heart:️:four_leaf_clover:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama