Neotvírá pusinku na příkrmy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 20:35
neotvírá pusinku na příkrmy

Ahoj, je normální, že sedmiměsíční dítě mi neotvírá pusu na příkrmy a spíš jí to tam musím vecpat? nějaké rady, prosím?

Reakce:

Netopirek
Echt Kelišová 7901 příspěvků 13.07.18 20:37

A jeví zájem o jídlo? Jinak já jedu Jídlo do tlapky. Z
To nemusíš řešit lžičku, dítě se krmí samo

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 20:41

nezdá se mi,že by jevila zájem,ale když jí to vecpu do pusinky tak toho sní dost

Martis83
Ukecaná baba ;) 1619 příspěvků 13.07.18 20:51

Moje půlroční lžičku taky odmítá. Ale když jí dám cokoliv do ruky, tak to ožužlá a ochutná. Takže asi přejdeme na metodu jídlo do tlapky. Na takový boj u jídla nemám nervy.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 20:54

to jí dáte syrovou zeleninu do ruky?nedovedu si představit že by tak něco snědla,když nemá žádné zuby

Celeste97
Zasloužilá kecalka 724 příspěvků 13.07.18 20:55

Zkuste BLW ;) I když asi toho do něj nenacpeš tolik jak když to má rozmixovany na pyré

unuděná
Kelišová 5553 příspěvků 2 inzeráty 13.07.18 21:30

taky jsme meli obdobi,kdy jsem to do pusy cpala :lol: vetsinou jsem jakoby lzickou zmackla jazycek,coz dite donuti tu pusu otevrit.Jelikoz to pak vzdy v klidu pozvykali a snedli,tak jsem usoudila,ze dobry a behem par tydnu/mesice uz zase otvirali :mrgreen: nakonec mam doma uzasne jedliky ;)

Zaluzie
Ukecaná baba ;) 1105 příspěvků 13.07.18 21:38

Zkoušej, ale nenutit. Moje mala neotvira ani v 16 měsících, jak vidí lžičku zamkne pusu :mrgreen: Stale jen ochutnává a ochutnává,vzdy ji tu prvni lzicku musim podstrčit nějak nenapadne a pak si treba par lzicek da. Jinak davam jidlo do ruky.Ted uz i od sebe z talíře.

krukynka
Kecalka 130 příspěvků 13.07.18 22:06

Moje malá jsem zjistila, že když jí ukážu hračku nejdřív před ní a potom šikmo před ní ale nad ní, automaticky když se podívá nahoru tak otevře pusu. Tím se naučila otevírat hezky pusinku a teď už papká jak malý ptáček

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >