Nepravidelný/problémový cyklus a hnědý výtok

Anonymní
10.6.21 09:10

Nepravidelný/problémový cyklus a hnědý výtok

Dobrý den,
mám takový problém, na gynekologii jsem objednana, ale až za dva týdny a nedá mi to spát..
Beru antikoncepci, nikdy s ní nebyl žádný problem, vše jsem měla pravidelné, ikdyž jsem sem tam prášek zapomněla. Poslední 3 cykly je to ale jeden velký průser. Měsíčky v březnu byly celkem ještě v pořádku, v dubnu jsem je měla minimální, jen jsem špinila. S gynekologem jsem to konzultovala a říkal že se to tak někdy stává.
Mám měsíčky od 10 let, antikoncepci beru od 14, hlavne kvůli upravení cyklu a bolestem pobrišku, nikdy se mi za tu dobu nic takového nestalo.
A teď ke květnu a hlavnímu problému:
7.5. - jsem vysadila hormony
9.5 - jsem dostala měsíčky
14.5. - jsem zase začala brát hormony
30.5 - jsme měli s přítelem styk
a zde nastává problém
31.5. - jsem se probudila s kalhotkami od krve vypadalo to jako bych dostala měsíčky, ale než je dostanu vždy mě den dopředu bolí břicho, takže vím co nastane, ale teď absolutně žádné „znameni“ že by se mělo něco dít. Doktor řekl že mám normálně brát hormony, že je to jen nějaký výkyv a bude to ok a napsal mi jinou antikoncepci s tím, že ji mám začít brát až doberu tuhle co mam (rikala, jsem mu i o tom, že jsem měla styk a také, že jsem nějaké dny vynechala, beru bohužel víc prášku a občas se mi to tak slévá dohromady, že nevím co jsem si brala a co ne, prosím ty jazyky, které mají za potřeby mi říkat jak je to moje nezodpovědnost, čemu se divím a podobně, se rychle schovejte, já to vím a nepotřebuji kvůli tomu ještě dostávat „naloženo“ od druhých)
5.6. - Mi ty „měsíčky“ skončily
7.6. - Se mi objevil hnědý výtok a ten přetrvává do teď.
Včera 9.6. - jakoby nic jsem tedy pokračovala v cyklu, což znamenalo vysadit hormony..

Chodím na gynekologii pravidelně a vše je v pořádku. Mám z toho strach, protože babička měla rakovinu „spodku“ a podle doktora k tomu mám předpoklady. Napadlo mě i jestli to nemůže být třeba spojené s těhotenstvím, ale prý by to vypadalo jinak a že beru antikoncepci, takže jsem to po chvíle přemýšlení zavrhla, ale i tak mi to vrata hlavou.. Dělala jsem si i test bohužel nevím, který den (to jsem si blbec nenapsala) ovšem byl negativní.
Napadla mě ještě nějaka infekce nebo něco takového, ale žádné problémy kromě toho co jsem teď popsala nemám (žádné paleni ani svědění či zápach)
Vím, že to těhotenství být nejspíš nemůže, ale mám strach, že co kdyby náhodou, tak bude ještě problém s tím, že beru prasky na epilepsii a schizofrenii a tomu miminku by to mohlo škodit, nerada bych mu ublížila, svoji blbostí..
Nestalo se některé z Vás něco podobného? Jsem kvůli tomu dost nesvá a doktor mě dřív objednat nemůže..
Snad jsem to napsala srozumitelně, děkuji za případné odpovědi..

• Citovat
  • Nahlásit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat