Neprišel mi první rodičák

6
6.3.20 13:20

Neprisel mi prvni rodicak

Mam dotaz-uplne si nevim rady co delat. V prosinci jsem zazadala o rodicak. Mel byt od 3.1.2020. V pulce ledna jsem sla jeste na urad zazadat o jinou vysi rodicaku a uz mi bylo receno, ze penize neprijdou v unoru ale asi az v breznu s dalsich davkou…jeste v unoru jsem tam volala a bylo mi receno, ze moji zadost maji ale jsem v poradi a mam pockat. Do dnesniho dne mi neprisla ani jedna davka a ani dopis a o priznani davek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7829
6.3.20 13:33

@Azzeret A ptala ses kdy mají u vás na ÚP výplatní termíny? Třeba v březnu výplatní termín ještě ani nebyl, takže to může přijít za pár dní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
6.3.20 13:36

@Lendeš prave ze dnes :) kamaradce uz prisel.. proto mi to prijde divne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18566
6.3.20 13:42

@Azzeret je 6 března mají čas co blázníš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
330
6.3.20 13:47

A co na to doktor?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
6.3.20 13:53

@ka2ka ano je 6.3. vzhledem k tomu, ze mi dluzi rodicak za leden, tudiz jsem byla celej unor bez penez, docela blaznim. Jak pisu, jedna se uz o druhy nevyplaceny rodicak… coz podle meho je pro maminku s prckem docela problem. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6586
6.3.20 14:01

@Azzeret Já chápu tvé nervy. Sice je ještě čas na vyplacení dávky, spíš by mě zaráželo, že ještě nepřišel ani dopis o přiznání dávky. 8o Takže bych tam v pondělí zašla osobně, jestli se jim někde tvá žádost nezatoulala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
6.3.20 14:03

@Petule030 ano v pondeli tam budu muset zajit a poresit to :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18566
6.3.20 14:08
@Azzeret píše:
@ka2ka ano je 6.3. vzhledem k tomu, ze mi dluzi rodicak za leden, tudiz jsem byla celej unor bez penez, docela blaznim. Jak pisu, jedna se uz o druhy nevyplaceny rodicak… coz podle meho je pro maminku s prckem docela problem. :)

tak nevyplacený to je protože děláš změny a tím se ti to posouvá ta fakt není jejich chyba :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6586
6.3.20 14:09

@Azzeret Jinak je normální, že první dávka přijde později, než když potom přicházejí další. Tím se vysvětlí i to, že kamarádce už peníze přišly. První rodičák mi přišel myslím 19., nebo tak nějak. A další už chodily dřív.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
6.3.20 14:12

@Petule030 to by davalo pak smysl:wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1907
6.3.20 15:16

Prvni davka muze prijit pozdeji, take si delala hned zmeny, takze tim se to mohlo posunout :palec: Zde nejde srovnavat s kamaradkou, ktera ma jiz pravidelnou vyplatu :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70770
6.3.20 16:47
@Azzeret píše:
@ka2ka ano je 6.3. vzhledem k tomu, ze mi dluzi rodicak za leden, tudiz jsem byla celej unor bez penez, docela blaznim. Jak pisu, jedna se uz o druhy nevyplaceny rodicak… coz podle meho je pro maminku s prckem docela problem. :)

Kdybys do toho v pulce ledna nerypala zmenou vyse, tak uz ho davno mas. A nic ti nedluzi, ty sama si puvodni zadost stornovala a podala novou, takze za zpoždění muzes primarne ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
6.3.20 19:59

@j.a.n.i1 vy neznate duvody meho “rypani” tudiz nemusite rypat do me :potlesk: ;) a zadost se nerusila! tehdy jeste nebyla schvalena a zmenila se pouze castka v jedne kolonce.
Nicmene dekuji tem, kteri mi slusne odpovi na muj dotaz. V pondeli se tam zajedu zeptat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama