Nepůjde proud a jsem na neschopence

90
21.5.18 13:01

Nepujde proud a jsem na neschopence

Zdravim :)
Na čtvrtek ma cela nase ulice nahlaseno, ze nepujde proud, cez bude neco opravovat
Jsem na neschopence a vychazky mam az odpoledne a proud samozrejme nepujde dopoledne

Nevite, jestli je treba varianta, ze bych se na ten den nahlásila k rodičům a byla u nich?

A pripadne jak na to? Staci zavolat k lékaři nebo musim na sociálku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
45556
21.5.18 13:02

@Nikiiis a to, že nepůjde proud tě při nemoci omezuje jak? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7728
21.5.18 13:04

@lucenka Možná myslí zvonek, kdyby přišla kontrola? Já bych to asi neřešila, kdyby se fakt do toho trefili, prostě bych doložila, že nešel proud. Max bych dala cedulku ke zvonku, že nejde proud.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10411
21.5.18 13:06

Vylep na dveře cedulku s informací o plánované odstávce a nefunkčních zvoncích a je to, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5889
21.5.18 13:06

@Nikiiis když v baráku nešly zvonky, soused si dal na zvonek cedulku, že nejsou a číslo, co mají volat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1198
21.5.18 13:15

Ja jsem si ke zvonku nalepila ze nefunguje a maji volat na tel cislo:xxx

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Doe_Jane
21.5.18 13:25
@Lalelale píše:
@lucenka Možná myslí zvonek, kdyby přišla kontrola? Já bych to asi neřešila, kdyby se fakt do toho trefili, prostě bych doložila, že nešel proud. Max bych dala cedulku ke zvonku, že nejde proud.

ahaaa chytrá, mě hned napadlo že bych se unudila… holt závislák :D

• Citovat
  • Nahlásit
16695
21.5.18 13:35

@Nikiiis Ke zvonkům dát cedulku a číslo, kdyby něco. A pokud se chceš přehlásit, tak k doktorovi a on papír vypíše a pošle na sociálku. Teda pokud ti to povolí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.5.18 13:45

Je možné zajít za doktorkou a nechat si tu nemocenskou napsat k mamce nebo jinam. Nevím, jestli to jde na jeden den ale kámoš to měl takhle na víkend.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
119
21.5.18 13:56

Pokud nefungují zvonky je nejjednodušší nahlásit tel. číslo na sociálce (stačí telefonicky). A nebo nechat cedulku s číslem (pokud se nenajde naschválek co cedulky strhává, a i to se někdy stává). PN musí ze zákona umožnit kontrolu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6695
21.5.18 14:22

@Nikiiis dala bych cedulku, ze nejde proud, za to fakt nemuzes. Kdyby tam preci jen nechali papir, dolozila bych, ze nesel proud. Svy cislo bych ke zvonkum nedala, aby me mohl kde kdo vyvolavat ;) :roll: staci uz ted ty jejich pruzkumy :mrgreen: a jestli ses z toho nervni, nech si to prepsat k vasim treba…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
21.5.18 16:22

Diky moc :)
Ano, bylo to mysleno tak, ze kdyby prisla kontrola, tak se nedozvoni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2576
21.5.18 18:15

Zavolala bych na sociálku, že ten a ten den v určitou dobu nepůjde elektřina a nebudeš tedy moc reagovat na zvonek a nahlásila jim telefon, na kterém tě zastihnou, abys jim mohla otevřít. Pokud vám došel domů letáček o výpadku elektřiny, tak bych si ho schovala, kdyby náhodou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama