Nerozumím ovulačnímu testu

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SnažilkaVendy
Povídálka 11 příspěvků 21.09.18 19:16
Nerozumim ovu testu

Ahoj mam dalsi dotaz. Prvni mesic zkousim ovu testy.3dny se mi ukazovala druha slabsi carka, ale dneska jen jedna. Nechapu cim to je. Opravdu jem z toho zmatena.Mam pravidelny 26ti denni ciklus testuji od 9dne
tak jak jsem to nasla v navodu
Prosim tedy zkusene,,testo­vatelky,, o radu.Diky :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Safrik
Kecalka 205 příspěvků 1 inzerát 21.09.18 19:51

Slaba ovulace rekl bych.. Test je pozitivni jen kdyz jsou obe silne.

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6652 příspěvků 21.09.18 20:00

@SnažilkaVendy testujes ve stejnou dobu a nejlépe večer? Nepijes před tím moc?

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10914 příspěvků 21.09.18 20:07

Hladina lh v tele kolísá. Je bezne, ze testy jsou slabe pozitivní, pak zase negativní a tak porad dokola cely cyklus. Podstatné je zachytit ten pozitivní ;) většinou před ním testy postupně sili, ale nemusí to byt vždy. Do toho se časem dostaneš :)

ivašot.
Kelišová 6739 příspěvků 21.09.18 20:17
@Safrik píše:
Slaba ovulace rekl bych.. Test je pozitivni jen kdyz jsou obe silne.

slabá ovulace?

Safrik
Kecalka 205 příspěvků 1 inzerát 21.09.18 20:45

@ivašot.
No kdyz neni pozitivni test tak asi neni uplne 100% ne? :think:

Extra třída :D 10914 příspěvků 21.09.18 20:48

@Safrik ovulaci bud mas nebo nemáš :mrgreen: nemůže byt slabá

Safrik
Kecalka 205 příspěvků 1 inzerát 21.09.18 21:14

@Tichošlápek
No dobre tak pardoon :mrgreen: :mrgreen: nejsem ovulacni mág

SnažilkaVendy
Povídálka 11 příspěvků 22.09.18 08:25

Ahoj dekuji za reakce,takze to neznamena ze kdyz tam vcera nebyla draha carka skoro videt ze uz je po ovu?
Testuji kazdy den +-ve stejnou dobu.Jsem z toho jelen jak jsem jiz psala testuji prvni mesic :nevim: :mavam:

SnažilkaVendy
Povídálka 11 příspěvků 23.09.18 20:25
Znovu o ovulacnim testu

Ahoj prosim jeste o radu s ovu testem.Jak jsem jiz psala tak testuju prvni mesic.
3× byla druha carka slaba a bvera zadna,ted je opet slaba.Je to tim ze jsem treba vic pila nebo je to normalni ze to takhle kolisa.Ovu uz probehla nebo jeste teprve bude?Moc dekuju za rada Vendy

Extra třída :D 10914 příspěvků 23.09.18 20:31

@SnažilkaVendy je to normální. Jestli uz proběhla nebo ne se takto říci nedá. Bud jsi ji nezachytila nebo teprve bude. Chce to testovat více cyklů ;)

SnažilkaVendy
Povídálka 11 příspěvků 24.09.18 08:13

Kdyz testuju kazdy den tak bych ji nemela propasnout ne? :nevim: :mavam:

Extra třída :D 10914 příspěvků 24.09.18 08:50

@SnažilkaVendy můžeš. Někdo ma pozitivní test jen v radu hodin. Proto je ten prvni testovací cyklus jen takový pokus :)

SnažilkaVendy
Povídálka 11 příspěvků 24.09.18 21:03

No mozna to bylo jen brzo a nebo testama mela jsem od dr max a dneska jsem si koupila v benu lekarne (6ks ovu +2 tehotensky zdarma)a prouzek je mnohel lip citelny,u testu z dr.max byla druha carka jen uzka(nemyslim slaba ale uzsi jen linka)tak treba byly naky vadny uvidime,ale kazdopadne dekuju ;) :mavam:

Extra třída :D 10914 příspěvků 25.09.18 07:21

@SnažilkaVendy max tak vypadá normálně, ale určitě zkus jinou značku, třeba ti to bude víc vyhovovat. To cos koupila jsou wondfo, pozor na ne jsou hodně citlivé a vypadají pozitivne delší dobu - ale u nich platí, ze pozitivní jsou pouze, když je testovací silnější než kontrolní. Stejne silná nestačí. Držím palce.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >