Nezrušený trvalý pobyt a povinnost umožnění vstupu do nemovitosti

1918
23.3.20 15:42

Nerušený TP a umožnění vstupu do nemovtosti

Devcata, nevite nekdo, jestli muzu vymenit zamek u vstupnich dveri?
Situace je takova: Rozvedena jsem od roku 2016, kdy jsem odesla i z domu. V lete 2018 jsem se vratila a zili jsme spolu (on mel k uzivani obyvak, ja loznici), protoze stale neprobehl soud o vystehovani a on se sam nechtel z domu hnout. Ex se loni v srpnu odstehoval do sveho. Jenze v tom obyvaku mel stale sve veci. Cast si odvezl v lednu (kdyz jsem nebyla doma). Dnes jsem zjistila, ze si zase neco vzal (opet, kdyz jsem nebyla doma).
At si po dohode vezme, co chce. Ale nelibi se mi, ze do domu chodi, kdyz nikdo neni doma.
Proto se ptam, jestli je problem, kdyz vymenim zamek. Dovnitr ho pro veci pustim, pokud me o to pozada, abych u toho byla. Ale proc mi ma smejdit po baraku, kdyz tu skoro rok nebydli. :nevim:
Ps: Soud o vystehovani se mi zase posunul kvuli karantene. Trvaly pobyt tu ma stale hlaseny. Sam si ho neodhlasil a ja jsem to letos nestihla, protoze jsem u sebe nemela potrebne dokumenty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24130
23.3.20 15:56

A koho je ten dům?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1918
23.3.20 15:59
@pikola
@pikola píše:
A koho je ten dům?

Muj. Mam to uz i soudne potvrzene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.3.20 16:18

Kdyby jsi nebyla rozvedená, tak by výměna zámku nešla. Pokud jsi rozvedená, dům je tvůj, tak zámek s přehledem můžeš vyměnit. Jo a mimochodem, můžeš mu trvalou adresu zrušit i ty sama. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
1918
23.3.20 16:26
@Anonymní píše:
Kdyby jsi nebyla rozvedená, tak by výměna zámku nešla. Pokud jsi rozvedená, dům je tvůj, tak zámek s přehledem můžeš vyměnit. Jo a mimochodem, můžeš mu trvalou adresu zrušit i ty sama. ;)

Ja vim. Na urade jsem se ptala. Uz tu pres pul roku nebydli, tak ho pry odhasi, ani nepotrebuji svedky. Jenze ted jsou asi urady zavrene, ne? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24130
23.3.20 16:28
@janet9 píše:
@pikolaMuj. Mam to uz i soudne potvrzene.

Tak se přestaň bát a klidně si ty zámky výměn. Pokud on bude mít problém, má se ti nahlásit na vstup.jemu bych klidně poslala výzvu k zabalení věci, pokud si je do toho data neodveze Tak mu je vystehuj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.3.20 16:39

@janet9 Úřady by měli být otevřené, ale v omezeném čase… Ale nejsem si 100% jistá. :nevim: Je super, že jde odhlásit i bez svědků.

• Nahlásit
  • Citovat
1918
23.3.20 17:59
@Anonymní píše:
@janet9 Úřady by měli být otevřené, ale v omezeném čase… Ale nejsem si 100% jistá. :nevim: Je super, že jde odhlásit i bez svědků.

Aha. Ja to nezjistovala. Myslela jsem, ze jsou uplne zavrene. Tak ja to zitra zjistim. Diky. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama