Neskutečně silné krvácení

11.10.19 13:00

Neskutečně Silné Krvácení

Ahoj Holky,
s přítelem se cca půl roku snažíme o miminko. Před menstruací mi bylo dlouhou dobu tak všelijak tak jsem si myslela, že to vyšlo. Měla jsem klasický menstruační boleti a menstruace přišla o den dřív než měla… byla jsem z toho docela smutná. Bohužel jsem překvapená co se to teď děje.
Vždy jsem měla menstruaci slabou, klidnou a po 3/4 dnech byla fuč. Teď neskutečně krvácim, padají ze mě neskutečný krvavý hroudy a to v pořád… Dřív to bylo jednou za menstruaci ale teď je to tak šílený, že tampon po hodině začne stagnovat a bojim se udělat krok :(. Včera v práci jsem během 4 hodin neskutečně 3× protekla (doslova jsem seděla v kaluži krve)… Ještě, že pracuji sama :(. Je mi z toho až slabo, připadám si úplně bez krve.
Popravdě mi to příjde divný:( nikdy dřív se mi tohle nestalo. A pochybuju, že bych měla takové to těhotenství jako mají některé… že během toho normálně začnou krvacet. (Např. moje kamarádka měla dva měsíce menstruaci normálně a byla těhotná)… jenže já jsem jak fontána:(. Má s tím někdo zkušenosti? Případně čím by to mohlo být?
Přítel si ze mě utahuje, že to mam z toho jak to do mě pou…tí.

Děkuju moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11.10.19 13:03

Tak az takove krvaceni normalni urcite neni. Asi bych zasla na gyndu. Ja krvacim silne cely zivot, u me to neni nic neobvykleho… ale pokud je tam nahle takova zmena, zasla bych pro jistotu na utz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10946
11.10.19 13:04

@MartikBertik tak jestli je to tak hrozné, tak místo smíchu od partnera, bys měla zajít na gyndu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6619
11.10.19 13:04

@MartikBertik Ahojka, jde o rozhazene hormony (pokud Ti nenasli v deloze myom nebo polyp).. proste se to takhle stane, ale pokud se citis uz slaba a porad to tece, tak skoc radsi na gynekologii.. ja to mela po Fertility Blendu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3398
11.10.19 13:22

Ja to taky nechápu. Během snažení najednou jsme měla taky šílený menstruace. Nechápu co to způsobuje. Jestli to sperma je nějaký že to rozhází… Nebo psychika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6619
11.10.19 13:25
@Leviatan píše:
Ja to taky nechápu. Během snažení najednou jsme měla taky šílený menstruace. Nechápu co to způsobuje. Jestli to sperma je nějaký že to rozhází… Nebo psychika

Ne..sperma to byt nemuze :) jsou to proste hormony rizene mozkem.. :) proste telo melo v celem cyklu velkou naloz hormonu a takhle se s tim vyporada :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
406
11.10.19 13:40

Ahoj měla jsem to přesně jako ty minulou ms bylo to biochemko zárodek odešel s menstruaci nestačila jsem měnit vložky a to dvě na jednou. Byla sem stím na gyndě bylo my i trapně když jsem tam tak tekla měla jsem i bolestí, naštěstí to po osmi dnech přešlo a nemusela jsem jít na revizi. Menstruace se my zase blíží tak mám strach aby to nebylo jako posledně. Přeji ti aby tě to brzo přešlo a raději skoč k Dr. nebo napiš co a jak. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8968
11.10.19 14:00
@MartikBertik píše:
Včera v práci jsem během 4 hodin neskutečně 3× protekla (doslova jsem seděla v kaluži krve)… Ještě, že pracuji sama :(. Je mi z toho až slabo, připadám si úplně bez krve.

Tak když je ti tak špatně a stále hodně krvácíš, jdi na gynekologickou pohotovost. Může se stát, že bys potřebovala jít třeba na revizi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8941
11.10.19 14:07

Seber se a svihej na gyndu, normalni to rozhodne neni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8968
11.10.19 17:33

@MartikBertik Zakladatelko, jak je? Je to lepší? Byla si někde?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.11.19 18:16

@meduzza Omlouvám se, že píšu až tak opožděně ale nějak jsem se sem nedostala.
Bohužel u mě se nic nezměnilo. Byla jsem s tím na gyndě několikrát a dokonce i na pohotovosti (tam mě vyhodili, že to mam řešit s gynekologem). Bohužel můj gynekolog je nekomunikativní a rozhodla jsem se ho změnit. Jednou řekne, že to je zánět… pak že to zánět neni a pak zase, že je. Nakonec mě poslal na gastro :D. Jinak..

Předchozí MS byla ok ale teď ve čtvrtek jsem to dostala s 3 denním zpožděním.. trochu hnědě jsem špinila pak přes noc neskutečná bolest, křeče, krev se sliznicí, tvrdý podbřišek, nemohla jsem se ani vyčůrat… MS jsem měla dva dny a už mam zase jen křeče a MS nikde :(, test negativní. Průser je to, že když nemam MS tak mam taky bolesti podbřišku… Dřív jsem to nemívala:(. MS jsem měla vždy pravidelnou, klidnou a žádné problémy kolem. Všechno tohle začalo až když jsme se začali snažit :(.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8968
5.12.19 15:30
@MartikBertik píše:
@meduzza Omlouvám se, že píšu až tak opožděně ale nějak jsem se sem nedostala.
Bohužel u mě se nic nezměnilo. Byla jsem s tím na gyndě několikrát a dokonce i na pohotovosti (tam mě vyhodili, že to mam řešit s gynekologem). Bohužel můj gynekolog je nekomunikativní a rozhodla jsem se ho změnit. Jednou řekne, že to je zánět… pak že to zánět neni a pak zase, že je. Nakonec mě poslal na gastro :D. Jinak..Předchozí MS byla ok ale teď ve čtvrtek jsem to dostala s 3 denním zpožděním.. trochu hnědě jsem špinila pak přes noc neskutečná bolest, křeče, krev se sliznicí, tvrdý podbřišek, nemohla jsem se ani vyčůrat… MS jsem měla dva dny a už mam zase jen křeče a MS nikde :(, test negativní. Průser je to, že když nemam MS tak mam taky bolesti podbřišku… Dřív jsem to nemívala:(. MS jsem měla vždy pravidelnou, klidnou a žádné problémy kolem. Všechno tohle začalo až když jsme se začali snažit :(.

Teda to musí být náročné :(. Já nevím co ti poradit, chtělo by to gynekologa, který tě pořádně vyšetří. Držím palce :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama