Nesnáším rady typu...

616
27.4.17 21:00

Nesnáším rady typu.....

Já to prostě nechápu!!! Ženský pro boha živího, jak můžete zoufalé mamince, která je pár týdnů po porodu v situaci kdy jí miminko od rána do večera nebo ještě hůř! Od rána do rána jenom pláče, říct větu „počkej až jí/mu porostou zuby“!!! :zed: co to je za radu?! To je nějaká podpora? A nebo napsat s úsměvem na tváři „neboj se, bude hůř“… já to prostě nechápu, to jste tak zapšklé nebo co?! Všechny jsme si tím prošly, tím že jsme si nevěděly rady proč miminko pláče. A je to opravdu na zbláznění!!!
Už to dneska čtu po několikáté… prosím vás o trochu soucitu a méně „strašení“. Jak umí být zuby strašné víme ;), ale tu už tak dost vystrašenou a na jednu stranu otrávenou maminku, nemusíte děsit, víc než je třeba!!!
Díky! :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1647
27.4.17 21:03

@Zuzka2016 po dlouhé době tu čtu něco normálního :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
964
27.4.17 21:07

To mas tak, internet snese vsechno. A pokud jsi tu dyl, tak uz jsi urcite zjistila, ktere uzivatelky si tu honi ego a strasne rady rypaji a pisou podobne prispevky. Ja uz jsem se poucila, zadny dotaz tady nevznaset. Radu jsem stejne dostala jen ve velmi vyjimecnych pripadech a vetsinou tu ctu stejne jenom rypani, a prave takovehle prechytrale rady jak pises. S tim nic bohuzel neudelas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3791
27.4.17 21:09
@Zuzka2016 píše:
Já to prostě nechápu!!! Ženský pro boha živího, jak můžete zoufalé mamince, která je pár týdnů po porodu v situaci kdy jí miminko od rána do večera nebo ještě hůř! Od rána do rána jenom pláče, říct větu „počkej až jí/mu porostou zuby“!!! :zed: co to je za radu?! To je nějaká podpora? A nebo napsat s úsměvem na tváři „neboj se, bude hůř“… já to prostě nechápu, to jste tak zapšklé nebo co?! Všechny jsme si tím prošly, tím že jsme si nevěděly rady proč miminko pláče. A je to opravdu na zbláznění!!!
Už to dneska čtu po několikáté… prosím vás o trochu soucitu a méně „strašení“. Jak umí být zuby strašné víme ;), ale tu už tak dost vystrašenou a na jednu stranu otrávenou maminku, nemusíte děsit, víc než je třeba!!!
Díky! :srdce:

To je prosba o milosrdnou lež? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane

Jestli se z tohohle někdo hroutí tak je zralý na psychiatra a ne na to vychovávat dítě

• Nahlásit
  • Citovat
915

Tak tohle jsou normalne bezny veci, mimina placou, neji, moc jedi, rostou jim zuby… Existuje tady fura diskuzi kde kazde mamince jiste poradi, pripadne si s ni povidaji, atd.. Rad a zkusenosti jsou vsude plno, ale opravdu si tim musi projit kazda, na to neexistuje zkratka :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.17 21:10

Já jsem zase alergicka na větu, on z toho vyroste…Syn nám skoro čtyři měsíce v noci nespi! Musíte vydržet, on z toho vyroste :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3791
27.4.17 21:12
@Oliverka28 píše:
Já jsem zase alergicka na větu, on z toho vyroste…Syn nám skoro čtyři měsíce v noci nespi! Musíte vydržet, on z toho vyroste :zed: :zed:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Když ona je to pravda. ;)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
27.4.17 21:13
@Doe_Jane píše:
Jestli se z tohohle někdo hroutí tak je zralý na psychiatra a ne na to vychovávat dítě

Mam sestru, ta ma tri deti. Kdyz se mi narodil malej, tak vzdycky rikala bude hur, ted jste preckali tohle obdobi, neboj, prijde dalsi a horsi. Velice moralne me podporovala :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
27.4.17 21:15
@tessa2323 píše:
Mam sestru, ta ma tri deti. Kdyz se mi narodil malej, tak vzdycky rikala bude hur, ted jste preckali tohle obdobi, neboj, prijde dalsi a horsi. Velice moralne me podporovala :lol:

vždy je lepší počítat s tím horším a být mile překvapen nee? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
27.4.17 21:16

Lidi jsou zlomyslny. Moje dcera spala prvni mesice uzasne, budila se jen jednou v noci na kojeni. Vsichni mi porad rikali: Neboj, to prejde!!! Proste zavist, no…

P. S. A taky ze preslo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1079
27.4.17 21:17

@bobr123 mas pravdu některé ženské jsou tu opravdu hrozne a je to smutné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
27.4.17 21:18
@Doe_Jane píše:
vždy je lepší počítat s tím horším a být mile překvapen nee? :mrgreen:

To kazdopadne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2799
27.4.17 21:18

@Oliverka28

jo to jsem z toho taky rostla - když jsem prvních 14 dnů v noci nespala vůbec, tak mě rady typu „vydrž to, to je 3 měsíční kolika“ zvedaly adrenalin. Já měla pocit, že nevydržím ani 3 týdny, natož 3 měsíce…

nakonec jsme s manželem systémem pokus-omyl přišli na to, co s těmi prdíky dělat, ale to bylo díky tomu, že jsme se nevzdávali…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.17 21:23

@Modesta Vždycky když mi to někdo řekne, tak mám chuť ho vzít něčím po hlavě. Noo a pak když mi zase někdo jiný řekne, to Ti nezávidím, to mi neznámé, tak mam opět chuť ho vzít po hlavě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama