Nespání - kopání miminka ve 34. tt

120
23.7.13 08:36

Nespání - kopání miminka

Ahojte holky,

jsem 34 t. t. a vůbec nemůžu spát. Jakmile si lehnu na bok, brouček ožije a nejde to. Jsem docela KO a obzvlášť o prázdninách, kdy mám staršího doma, je to hodně náročné.
Poradíte nějakou vychytávku, jak si lehnout, aby se miminko v břiše neprobudilo? Nebo cokoliv jiného. Aspoň 5 hodin spánku…

Děkuji Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23.7.13 08:38

Zkus kojící polštář, prý se s ním dobře spí. Jinak nevím no už jen vydržet :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.13 08:40

Ahoj, mi mrnous dela uplne to same, nekdy to az boli. Ja mu teda vzdycky reknu, ze uz by stacilo a vycerpanim nakonec stejne usnu. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.13 08:44

Ahojky, :mavam:
jsem take ve 34.tt a mam ten sami problem, plus teda jeste ty nesnesitelny vedra pres den i v noci.Mam dvou a pul leteho syna takze pres den odpocinek nehrozi. Musim ale rict ze ten kojici polstar opravdu pomaha, vzdy si ho napolohuji tak jak potrebuje mimi a na chvili usnu, Jenze pak se ozve kamos mocovy mechyr :evil: takze znova napolohovat.no opravdu musime uz jen vydrzet :D :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Brooucinda
23.7.13 09:03

Ahoj, taky jsem nespala poslední týdny. Mě teda vyhovoval téměř sed :x Vím, není to ideální, ale alespon jsem se vyspala. Když jsme jeli na vyvolání, spala jsem 3hodiny a pak jsem jim tam omdlévala… Spánek je důležitý, vyzkoušej co můžeš, ale nikdy nevíš kdy to přijde, tak at jsi odpočatá. Aspon trochu :lol:
Hodně štěstí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
11341
23.7.13 09:08

Nenaděláš nic… moje dítě bylo přes den v břiše hodné, ani jsem ho necítila. Jak jsem se hýbala, tak ho to uspávalo (taky proto miluje jízdu kočárkem a autem, to mi řekla už sestřička) a v noci, jen co jsem zalehla a dala se do klidu, tak kopal, kopal a kopal. No byla to pecka, co půl hodinu na záchod, do dvou jsem nevytuhla a byla jsem celá „radostí“ bez sebe. A to jsem bachor nosila do 42+1 takže jsem si to náležitě užila. Jediné co bylo pozitivní, že jsem až do konce spala na břiše, to byla jediná poloha, při které se nemohl moc hýbat a necejtila jsem ho. Asi jak jsem ho přimáčkla. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4509
23.7.13 09:12

Ja dneska nespala jeste ve 3, v pul 6 uz jsem zase byla vzhuru, mala dneska delala desny premety :zed: jednu noc to byva lepsi, dalsi zase takhle blbe, kazdopadne zkousim zabrat i pres den a neco dospat, holka bud cuci na pohadky nebo se ke me prida kdyz me vidi, a v tehlech vedrech jsme odpoledne akorat zalezly doma, tkz toho vyuzivam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
765
23.7.13 09:25

Já jsem vzhůru od čtvrté :cert:, spát se mi sice chce, ale všechno mě bolí, najít ideální polohu se mi většinou nedaří, mimi kope jak fotbalista. Starší syn (20 mesíců) je jak živé stříbro, pořád někde skáče, leze…K tomu uvařit, uklidit, nádobí…a to mi zbývá ještě šestnáct týdnů :zed:. A jestli to malé bude stejné jako syn, tak se nevyspím ještě několik měsíců po porodu. Jo, být máma je někdy dřina. Asi zkusím kojící polštář, jestli ho seženu za příznivou cenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
23.7.13 15:14

Holky díky za tipy, kojící polštář mám, když si ho „našteluju“, aby mi vyhovoval, bolí mě z toho pak záda. No je jasný, že se to musí přežít.

Ad. Mejtylko - fakt prča, ale něco na tom bude ;) Hezky napsané.

Hlavně ať jsou dětičky zdravé a potom i hodné a spavé. Kdyby ještě nějaká rada, budu ráda.

Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama