Nespave miminko

112
7.12.04 21:47

Nespave miminko

Ahojte, mam doma 11 mesacnu dcerku, ktora mi pocas dna spi 2 krat po 15-20 min. Vnoci je to tiez zle, prespi 3 hodiny a prebudi sa vyspata. Je vesela, vykrikuje, dzavoce, chce sa hrat. Neviem ako si mam s jej nespavostou poradit. Nechce sa mi verit ze by jej tak malo spanku stacilo. Uz mi par ludi v okoli radilo podavat dcerke na spanie prasky, no nerada by som sa priklonila k takemuto rieseniu. Poradte mi prosim, ako naucit Simonku spat. Dakujem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
7.12.04 21:53

Prášky na spaní??K tomu bych se tedy taky nepřikláněla…Já bych doporučila udělat jí denní stereotyp. Zkusit ji dát spát na záda, když je noc, na bříško, když je den…Zakrýt ji když je noc,…odkrýt když den…
Zpívat když je noc…atd. Udělat takové „zlozvyky“.Samozřejmě ne takové, z kterých by se z tebe stal otrok. Takové nenápadné stejnosti…

• Nahlásit
  • Citovat
3
7.12.04 23:37

Ahojte,jsme na tom podobně,Davídek/9 měs/co se narodil,stačilo mu opravdu málo spát,dopoledne vůbec odpoledne 1hodˇ.A noci-hrůza!Byl unavený -přetažený-čím méně spal,tím mínˇ spát potřeboval.Zlepšilo se to až v 5měs.Prostě jsem se mu snažila udělat co nejpravidelnější režim,pravidelně jíst a pravidelně dávat spinkat.A hlavně si maličké v noci nevšímat,nehrát si s ní,nerozsvěcovat,šeptat. bohužel i já musela přikročit k takzvanému „nechat vyřvat“,malej se v noci budil po půl hodinách,ale už je to lepší/jinak nejsem zastánce „atˇ si bulí!“ ale dětičky to na nás rádi zkouší.PRášky v žádném případě!!!!!!! :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
7.12.04 23:38

Ahojte,jsme na tom podobně,Davídek/9 měs/co se narodil,stačilo mu opravdu málo spát,dopoledne vůbec odpoledne 1hodˇ.A noci-hrůza!Byl unavený -přetažený-čím méně spal,tím mínˇ spát potřeboval.Zlepšilo se to až v 5měs.Prostě jsem se mu snažila udělat co nejpravidelnější režim,pravidelně jíst a pravidelně dávat spinkat.A hlavně si maličké v noci nevšímat,nehrát si s ní,nerozsvěcovat,šeptat. bohužel i já musela přikročit k takzvanému „nechat vyřvat“,malej se v noci budil po půl hodinách,ale už je to lepší/jinak nejsem zastánce „atˇ si bulí!“ ale dětičky to na nás rádi zkouší.PRášky v žádném případě!!!!!!! :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
13.9.14 09:22

Ahoj, mám doma týdenní miminko a malá přes den spinká ale padne desátá hodina večer a spí strašně neklidně pořád sebou šije, pokňouráva, často se budí. Snažím se kojit ale mléka nemám dostatek vůbec mi samo neodtéká z prsu. Odtéká pouze když zmáčknu bradavku a ještě k tomu musím používat klobouček jelikož nám v porodnici řekli, že mám krátké bradavky a doporučili přikrmovat. Takže se snažím kojit a k tomu přikrmuji. Chtěla jsem se zeptat jak dlouho mám nechat miminko na prsu? Když ji přiložím tak mi přijde, že pořádně saje jen chvíli pak jen dudá jako dudlík. Musím jí vždy polochtat na bradičce. Vůbec sinevím rady!!
Poraďte mi prosím :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama