Nespavost v těhotenství 2017

Fotoalbum tématu (13) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Matildapg
Kecalka 209 příspěvků 08.03.17 03:00
Nespavost v těhotenství 2017

Ahoj Holky,

vím že témat o nespavosti je tady spousta. Mě nespavost trápí už dlouho, ale poslední 4 noci je to hrozný, jsem unavená, ale spát se mi nedaří. Jak se setmí už jdou na mě chmury a úzkosti, v noci fakt trpím. Je tady třeba někdo kdo by si chtěl po večerech resp. nocích psát?? :oops: :oops:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Reakce:

katyna1984
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 08.03.17 05:10

@Matildapg ahoj, dnes treba nespim, ale koukla jsem sem az ted. Kupodivu na rozdil od predchozich tehu se mi spi lip, cim vic se blizi porod. Predtim jsem to mela vzdy obracene.
V jakem jsi tydnu?

Matildapg
Kecalka 209 příspěvků 08.03.17 05:22

Jsem ve 34 tydnu a je to pro me prvni tehotenstvi a den ode dne je to horsi… :nevim: :nevim: Mozna je to i kvuli strachu z porodu…

katyna1984
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 08.03.17 05:30

@Matildapg Mozna jo, hlava a myslenky v ni se zastavuji blbe. Tak to ber tak, ze se pripravujes na to, co prijde po porodu ;) ja jsem ted 36tt. a co si pamatuju z predchozich, tak uz jsem touhle dobou tak od dvou od rana nespala a usinala jsem zase treba v sest. Ted se mi uz i parkrat postestilo nejit v noci na zachod :lol:

Co nejaky cajik na usnuti? Nebo vecer koupel s vonavou soli, to uvolni..

Matildapg
Kecalka 209 příspěvků 08.03.17 05:35

@katyna1984 no čaj si budu muset koupit, četla jsem, že meduňkový na spaní..a aji když si dám před spaním vanu s levandulí, tak to nepomáhá…a to jsem fakt unavená, že bych spala, ale prostě to nejde..A když ty nespíš co děláš po nocích?

JituleF
Závislačka 4856 příspěvků 08.03.17 06:37

@Matildapg Mně hodně pomáhal kojící polštář, navalila jsem se na něj na boku, přehodila přes něj nohu a spalo se mi podstatně lépe. Pak jsem ho půjčila kamarádce a ta byla překvapená, jak se jí začalo spát lépe. Zkus to :-) I když proti úzkosti z porodu nepomáhá. Na porod se těš, je to nezapomenutelný zážitek a na konci Tě čeká to největší štěstí v životě! A s ním neduhy jako když utne, já bych teď byla schopna usnout klidně i v poledne ve stoje :-D

sabinka098
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 08.03.17 07:32

Koukla jsem az ted, jinak 7.tyden a nespim treti noc. dnesni noc od pul dvanacty do pul ctvrty jsem koukala do stropu.pred tehotenstvim sem spala celou noc.

katyna1984
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 08.03.17 07:33

Nejcasteji si poustim nejaky film, protoze kdyz jsem sla neco delat, tak jsem budila zbytek domacnosti, jak se to ztichlym bytem rozlehalo. Jj, medunkovy caj a tu sul fakt zkus, ale nasypat ji tam ve vetsim mnozstvi. A pak se ale hned presunout do postele, bez suseni vlasu a tak..a mit uz i vycistene zuby, abys nestihla vychladnout a probrat se ????

Kojici polstar mi driv taky pomahal, ted mi tu lezi netknuty, spi se mi lip bez nej.

A jsi pres den aktivni? Chodis ven a tak?

Luciiik88
Kecalka 236 příspěvků 08.03.17 08:33

@Matildapg Ahoj, diskuze jsem si všimla az ted - škoda.. Už nespím několik týdnů. Jsem dnes 37 tt. Jdu si večer lehnout a cca do 2 - 3 hodin je mimi aktivní, tak se spat nedá. Čtu ruzne články na netu nebo tady diskuze popřípadě, když potřebuji vypnout, pouštím si na ntb seriály.. občas u nich usnu, ale jak to vypnu, zase koukám do zdi. Po 3. hodině usnu, ale ve 4 už zase letim na záchod a tak az do pul 7, kdy vstává přítel. Tak někdy mu jdu udělat kafe a a někdy jen tak lezim.. Unavena jak pes, do toho me všechno boli - hlavně kyčle a celkove.. Ráno mam hlad, něco snim a kolem 9. začnu byt hrozne ospala a usnu, spím pak cele dopoledne, ale rozhodne klidněji než v noci. V noci mam v hlavě bordel a noční mury.. Přes den bych řekla pohoda. A to se porodu az tak nebojím, ale hlava to má asi jinak :) :D.. Zkoušela jsem to i ráno vydržet a už nespat, ale večer zase stejný scénář, popřípadě padnu odpoledne..
Takže řeseni asi není resp. pokud můžeš, snaž se spat kdykoliv to jde alespoň přes den ať nacerpas sily.. A pokud to dnes zase bude stejne, tak se tady večer či v noci sejdeme… :potlesk: :mavam:

Matildapg
Kecalka 209 příspěvků 08.03.17 09:26

@JituleF Kojící polštář mám a nepomáhá to…nechci si furt jen stěžovat, ale chci ten svuj problém vyřešit. Já jsem měla spánek vždy strašně ráda a spala sem třeba i 12 hodin, když byla možnost…a teď to nejde :-/

Matildapg
Kecalka 209 příspěvků 08.03.17 09:31

@katyna1984 Právěže chodím ven, snažím se chodit mezi lidi, celé odpoledne jsem pryč z domu, porotže jsem tady sama tak ať to na mě nepadá…je pravda, že mám poslední dny strašně oteklé nohy, jestli to nemůže být spojené s tím. No sůl do vany to u mě asi neprojde, už jsem to zkoušela a pak mě strašně svědila pokožka..ale mám ještě 40 dni do porodu, tak nechci bloudit po nocich..:-/

JituleF
Závislačka 4856 příspěvků 08.03.17 09:32

@Matildapg Doufám, že můj příspěvek nevyzněl jako že si stěžuješ, ona spánková deprivace je sviňa, znám to. A když mi všichni před porodem prvního syna říkali, ať spím do zásoby, že se mi to pak bude hodit, měla jsem chuť je praštit :-D A daleko lépe se mi spalo, když už byl na světě. Teď jsem taky posledních pár týdnů už spala dost špatně, před porodem se to ale trochu zlepšilo a po porodu usínám naprosto bez problémů. Držím palce, ať už to doklepeš do zdárného konce a spánek se zase co nejdříve vrátí do normálu :-)

Matildapg
Kecalka 209 příspěvků 08.03.17 09:34

@Luciiik88 Koukám, že to máme dost podobné…jak kdybych měla strach ze tmy a z toho klidu kolem a v hlavě to běhá z prava do leva a myšlenky se nedají zastavit…dopoledne se mě taky spí celkem pěkně…tak se tady asi v noci potkáme…ono je lepší když si člověk v noci má s kým pokecat :-)

Matildapg
Kecalka 209 příspěvků 08.03.17 09:37

@JituleF Ne nevyznělo to tak…já jen, že si připadám strašně otravná…taky mám radá když mi někdo řekne, ty se máš ty seš doma, nemusíš nic dělat a jen spíš…:D :D…nevím kde to ty lidi berou, že těhotná nic nemusí…musím dělat furt to stejné a je to náročný a člověk se pak ani nevyspí…taky se těším až malá bude vedle v postýlce a když bude brečet celou noc budu zvykla na to, že musím být vzhuru :D

JituleF
Závislačka 4856 příspěvků 08.03.17 09:42

@Matildapg Jo, jo, prostě jak je člověk na mateřské, tak je na dovolené, ne? Takže se fláká, spí a tak :-D Bože, já už se tak těším dnes do postele! :-D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >