Reklama

Váha v těhotenství- extrém

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 20:32
Váha v těhotenství-extrém

Ahoj, moc by mě zajímalo jak jste na to byly s váhou v těhotenství. já osobně nabírám extrémně oproti předchozím těhu (7kg nahoře) teď mám 22+6tt a 13 kg nahoře :roll:.pak by mě zajímalo jak dlouho jste to schazoval po porodu. Já vím, že je tu takových diskzí dost, ale mě spíš zajímá jak velký rozdíl byl mezi prvním a druhým těhoteství. Děkuji předem za odpovědi… :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62561 příspěvků 3 inzeráty 06.03.17 20:34

Nepotěším tě - po druhém to šlo výrazně pomaleji a hůř…

axelina
Ukecaná baba ;) 1891 příspěvků 3 inzeráty 06.03.17 20:35

Ahoj v prvním jsem nabrala 8 kg celkem… ted jsem 32 tt a mám nahoře už těch 8 kg takže jsem se začla hlídat a víc sportovat… nejsem typ co by vydržel držet dietu a po porodu nebuzdu mit na sport čas takže jsem si dala limit 12 kg víc prostě neee… jinak jsem 168/58

ančapepča
Zasloužilá kecalka 953 příspěvků 06.03.17 20:37

Když jsem čekala holčičku tak jsem nabrala 25 kg a s chlapečkem 17 kg. Ale z porodnice jsem odcházela pokaždé s 10 kg navíc. Hubnout mi moc nešlo dokavad jsem kojila. Pak už to bylo dobrý :kytka:

Hobitka
Závislačka 3044 příspěvků 06.03.17 20:38

Prvni tehotenstvi 12 kg, druhe 17 kg, treti zatim 9kg ve 30. tt, takze to vidim tak na 15-16 celkove. Mam metr pade, takze mi to prislo dost, shazovala jsem na puvodni vahu vzdy pomalinku cca 1 rok, po druhem tehotenstvi mi zustalo nahore 1 kg, zadna hruza. Doufam, ze to pujde potreti podobne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 20:40

Výchozí 53/165. V první těhotenství jsem přibrala 30kg rovných, do půl roku jsem byla na své váze, kojila jsem. Teď jsem těhotná podruhé, otěhotněla jsem na 49kg, jsem 19tt a mám 59kg. Nebojím se, že to nedám dolů a ani se nebudu zlobit, když to půjde dolů jen částečně.. M.

Gortyna
Kecalka 375 příspěvků 06.03.17 20:44

První + 15 kg, v porodnici jsem nechala 7, malému jsou necelý 3 měsíce a dole dalších 5, takže mi zbývají 3, a zatím proto nic nedělám jen kojím a běhám okolo syna

lucka_mac
Ukecaná baba ;) 1664 příspěvků 06.03.17 20:45

V prvním těhotenství jsem přibrala 8 kg a šlo to dolů skoro samo, ve druhé jsem přibrala 18 kg a šlo to dolů o hodně hůř. Dost jsem se nadřela než jsem se dostala na původní váhu.

Teď jsem v 16 tt a nabrala jsem 1,5 kg. Jsem zvědavá jak to nakonec dopadne. ;-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 20:49

Ahoj, já jsem 30tt a nahoře 16kg. Diskuze už radši přestávám číst, připadám si podle ostatních jak mamut. Začínala jsem s 57kg/163 cm. :oops: Už je mi ve vlastním těle nepohodlně, ale moje energetická potřeba je šílená, jím hromadu věcí, co jsem před otěhotněním nejedla - zejména pečivo + mléčné výrobky. Je mi zcela jasné, kde se kila berou.

ka2ka
Extra třída :D 12672 příspěvků 1 inzerát 06.03.17 20:51

U prvního +14kg a dole to bylo v šestinedělí
ted jsem podruhé ve 25tt + 5kg a jsem fakt hodně zvědavá jak to půjde

Hobitka
Závislačka 3044 příspěvků 06.03.17 20:59
@Anonymní píše:
Ahoj, já jsem 30tt a nahoře 16kg. Diskuze už radši přestávám číst, připadám si podle ostatních jak mamut. Začínala jsem s 57kg/163 cm. :oops: Už je mi ve vlastním těle nepohodlně, ale moje energetická potřeba je šílená, jím hromadu věcí, co jsem před otěhotněním nejedla - zejména pečivo + mléčné výrobky. Je mi zcela jasné, kde se kila berou.

Ja zas ted luxuju detem zasoby bonbonu… takze deti jedi zdrave, nic na ne nezbyde, ale zato ja :mrgreen: (ach proc k nam chodi navstevy a proc vsechny donesou 2 pytle zele - jo, trocha sebekazne by to asi spravila, ale kde ji najit?).

pajisek90
Závislačka 2506 příspěvků 06.03.17 21:02

U prvního +18kg a z porodnice jsem šla o 10kg lehčí. Byla jsem strašně zavodněná, takže nejvíc kg mi ubylo právě díky porodu. Za čtyři měsíce jsem byla na své váze. Kojila jsem a šlo to dolů úplně samo. Teď jsem 21.tt a mám zatím jen 3kg nahoře. Ale bojím se toho finále.

Yasminn
Neúnavná pisatelka 19006 příspěvků 14 inzerátů 06.03.17 21:03

V prvním těhotenství jsem nabrala 22 kg. V porodnici jsem nechala cca 10 kg, dalších 6 šlo dolů během šestinedělí. A ten zbytek tak nějak během dalších dvou měsíců asi. Cca 5 měsíců po porodu jsem byla na své váze. Teď jsem podruhé těhotná, mám 12 dnů do termínu a navíc už mám 20 kg. Tak jsem na tom v podstatě stejně jak tehdy. :roll: No snad to zase shodím :oops: :P :P

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15609 příspěvků 06.03.17 21:05

Při každém těhu nabírám tak 10, 11kilo, jen při čtvrtém jsme nabrala asi šest. To jsem byla po porodu docela vyhublá. Těch 10 kilo je ideálka, po porodu mívám nahoře tak tři.
Já spíš nabírám až po porodu u kojenců, když se nevyspím a kompenzuju to sladkým. To si musím hlídat.

Ivaneska
Hvězda diskuse 47749 příspěvků 06.03.17 21:17

U všech tří dětí jsem nabrala 14 kg. Po prvním jsem z porodnice odcházela s pěti kg navíc a nikdy je neschodila, nebyl důvod. Po dalších dvou porodech jsem domů odcházela se svou původní váhou :zed:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama