Těhotná a zarděnky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
smutnaček
Ukecaná baba ;) 1197 příspěvků 07.03.17 18:29
Těhotná a zarděnky?

Dobrý večer, byla jsem dnes u lékaře a ten podle příznaků myslí že mám zarděnky. Jsem ve 12tt, takže by to bylo konec těhotenství. Čekám nyní na výsledky z krve a brečím a brečím… Myslíte že jsem zarděnky mohla chytit?

Přečtěte si článek: Na zarděnky vyzraje očkování

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2346 příspěvků 07.03.17 18:30

To bohužel můžeš chytit ani nemusíš vědět od koho :zed: držím palce ať to zarděnky nejsou…

SlecnaSally
Kelišová 6351 příspěvků 07.03.17 18:36

Kuaaaa :zed: Držím ti palce. Opravdu se musí v nehorším na ukončení? :,(

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2346 příspěvků 07.03.17 18:39
@SlecnaSally píše:
Kuaaaa :zed: Držím ti palce. Opravdu se musí v nehorším na ukončení? :,(

Bohužel jo, řešila jsem to se sestrou na gyndě když malá donesla neštovice a já byla v 1.trimestru, dokonce i u neštovic by to mohl být problém. No a právě mi říkala že před Vánoci musela paní na přerušení skrz zarděnky :zed: no hnus

ELIbeta
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 07.03.17 18:41

@smutnaček moje maminka chytla zardenky ode mne, kdyz byla zhruba stejne tehotna. Narodil se mi zcela zdravy bratr, ma rodinu, velmi uspesne podnikani a doktorat.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64102 příspěvků 3 inzeráty 07.03.17 18:47

@Nowuka2 Tak nemusí… akorát mohou způsobit celkem závažné poškození toho dítěte, nicméně neznamená to, že dítě být postižené musí.

smutnaček
Ukecaná baba ;) 1197 příspěvků 07.03.17 18:48

@ELIbeta tak to byla asi náhoda, protože se jinak doporučuje ukončení, prý se to postižení nedá poznat přes ultrazvuk, a první trimestr je nejhorší :,(

smutnaček
Ukecaná baba ;) 1197 příspěvků 07.03.17 18:51

Jsem po třetí těhotná během pěti let a ani jednou to nedopadlo, už to asi nedám… :(

ELIbeta
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 07.03.17 18:52

@smutnaček doporucuje se ukonceni u kdeceho. Moje maminka si bratra take vybojovala, na zacatku osmdesatych let. Pravda je, ze je asi 50% sance na nejake postizeni. Rozhodnuti je na kazdem.

Yasminn
Neúnavná pisatelka 19013 příspěvků 18 inzerátů 07.03.17 18:53
@smutnaček píše:
Jsem po třetí těhotná během pěti let a ani jednou to nedopadlo, už to asi nedám… :(
:( :( :(
to mě moc mrzí :-( Hrozně moc držím palce aby to zarděnky nebyly :hug: :hug: :hug:
smutnaček
Ukecaná baba ;) 1197 příspěvků 07.03.17 18:58

@ELIbeta tak maminka asi byla připravená i na případné postižení. To já asi nejsem…

ELIbeta
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 07.03.17 19:00

@smutnaček no jo no, tak pak je to jasny, pokud se to potvrdi. Drzim palce, at nepotvrdi.

smutnaček
Ukecaná baba ;) 1197 příspěvků 07.03.17 19:01

@Yasminn děkuju, moc se modlím, vlastně celý těhotenství se jen modlím aby to všechno dopadlo dobře. :(

smutnaček
Ukecaná baba ;) 1197 příspěvků 07.03.17 19:03

@ELIbeta děkuju

123Soňa
Ukecaná baba ;) 1390 příspěvků 07.03.17 19:04

@smutnaček Strašně moc moc moc moc moc ti držím pěsti, ať to zarděnky nejsou!!!
Kdy budou výsledky- zítra?
:hug: :hug: :hug:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >