Reklama

Těhotná a zarděnky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

smutnaček
Ukecaná baba ;) 1196 příspěvků 07.03.17 18:29
Těhotná a zarděnky?

Dobrý večer, byla jsem dnes u lékaře a ten podle příznaků myslí že mám zarděnky. Jsem ve 12tt, takže by to bylo konec těhotenství. Čekám nyní na výsledky z krve a brečím a brečím… Myslíte že jsem zarděnky mohla chytit?

Přečtěte si článek: Na zarděnky vyzraje očkování

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 07.03.17 18:30

To bohužel můžeš chytit ani nemusíš vědět od koho :zed: držím palce ať to zarděnky nejsou…

SlecnaSally
Kelišová 6312 příspěvků 07.03.17 18:36

Kuaaaa :zed: Držím ti palce. Opravdu se musí v nehorším na ukončení? :,(

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 07.03.17 18:39
@SlecnaSally píše:
Kuaaaa :zed: Držím ti palce. Opravdu se musí v nehorším na ukončení? :,(

Bohužel jo, řešila jsem to se sestrou na gyndě když malá donesla neštovice a já byla v 1.trimestru, dokonce i u neštovic by to mohl být problém. No a právě mi říkala že před Vánoci musela paní na přerušení skrz zarděnky :zed: no hnus

ELIbeta
Ukecaná baba ;) 2003 příspěvků 07.03.17 18:41

@smutnaček moje maminka chytla zardenky ode mne, kdyz byla zhruba stejne tehotna. Narodil se mi zcela zdravy bratr, ma rodinu, velmi uspesne podnikani a doktorat.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62494 příspěvků 3 inzeráty 07.03.17 18:47

@Nowuka2 Tak nemusí… akorát mohou způsobit celkem závažné poškození toho dítěte, nicméně neznamená to, že dítě být postižené musí.

smutnaček
Ukecaná baba ;) 1196 příspěvků 07.03.17 18:48

@ELIbeta tak to byla asi náhoda, protože se jinak doporučuje ukončení, prý se to postižení nedá poznat přes ultrazvuk, a první trimestr je nejhorší :,(

smutnaček
Ukecaná baba ;) 1196 příspěvků 07.03.17 18:51

Jsem po třetí těhotná během pěti let a ani jednou to nedopadlo, už to asi nedám… :(

ELIbeta
Ukecaná baba ;) 2003 příspěvků 07.03.17 18:52

@smutnaček doporucuje se ukonceni u kdeceho. Moje maminka si bratra take vybojovala, na zacatku osmdesatych let. Pravda je, ze je asi 50% sance na nejake postizeni. Rozhodnuti je na kazdem.

Yasminn
Neúnavná pisatelka 19005 příspěvků 14 inzerátů 07.03.17 18:53
@smutnaček píše:
Jsem po třetí těhotná během pěti let a ani jednou to nedopadlo, už to asi nedám… :(
:( :( :(
to mě moc mrzí :-( Hrozně moc držím palce aby to zarděnky nebyly :hug: :hug: :hug:

smutnaček
Ukecaná baba ;) 1196 příspěvků 07.03.17 18:58

@ELIbeta tak maminka asi byla připravená i na případné postižení. To já asi nejsem…

ELIbeta
Ukecaná baba ;) 2003 příspěvků 07.03.17 19:00

@smutnaček no jo no, tak pak je to jasny, pokud se to potvrdi. Drzim palce, at nepotvrdi.

smutnaček
Ukecaná baba ;) 1196 příspěvků 07.03.17 19:01

@Yasminn děkuju, moc se modlím, vlastně celý těhotenství se jen modlím aby to všechno dopadlo dobře. :(

smutnaček
Ukecaná baba ;) 1196 příspěvků 07.03.17 19:03

@ELIbeta děkuju

123Soňa
Zasloužilá kecalka 837 příspěvků 07.03.17 19:04

@smutnaček Strašně moc moc moc moc moc ti držím pěsti, ať to zarděnky nejsou!!!
Kdy budou výsledky- zítra?
:hug: :hug: :hug:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama