Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Zdravím, asi půl roku zpátky jsem měla první pohlavní styk, vůbec jsem nekrvácela (tudíž se mi panenská blána neprotrhla), a bolelo to jen trošku. No teďka mi při sexu a i při prstění začla téct krev, stalo se mi to už po 4, s partnerem spíme jednou do týdne, nemohlo by to být tím že mi tu blánu třeba teďka vždycky natrhne a do dalšího týdne se zahojí? Vůbec nevím co s tím mám dělat…
Panenská blána nedorůstá. Řeš s gynekologem, krev při sexu normální není.
Ja si pamatuju, ze to bolelo a asi az pri patem styku tekla jasne cervena krev. Potom uz dobry👍. Mozne to asi je. Ale dlouhodobe by jsi krvacet nemela
@ell60 píše:
Zdravím, asi půl roku zpátky jsem měla první pohlavní styk, vůbec jsem nekrvácela (tudíž se mi panenská blána neprotrhla), a bolelo to jen trošku. No teďka mi při sexu a i při prstění začla téct krev, stalo se mi to už po 4, s partnerem spíme jednou do týdne, nemohlo by to být tím že mi tu blánu třeba teďka vždycky natrhne a do dalšího týdne se zahojí? Vůbec nevím co s tím mám dělat…
Při porušení blány krvácet nemusís. Pokud teď krvacis pro styku tak běž na gynekologii.