Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
@babanci píše:
@Morrígan Ní_Boii Kolegové mu říkají Slávo, to je tak asi nejlepší.
Nikdy mu neříká celým jménem?
Oliver Dlouhý je nej z navrhovaných. Mne napadlo Richard Dlouhý, Ríša a Šarlotka ![]()
@Morrígan Ní_Boii Ne, nikdo. To jméno se k němu vůbec nehodí, ale kdo to může dopředu vědět? Že to bude takový halama přerostlý.
My máme vnučku Violku a když se narodila, měla 4 120 g. Smáli jsme se, že jsme jí dali jméno jako pro vílu a přitom vypadá jako zápasník sumo.
Dneska je to drobná, okatá, kudrnatá holčička a jména je pro ní úplně to nejlepší možné.