Neuspěšné kety

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kastanek5
Kecalka 123 příspěvků 30.11.18 14:16
Neuspesne kety

Ahoj holky, zakladam tohle tema, abych se poptala na vase rady a zkusenosti a taky pripadne ziskala pocit, ze v tom zkratka nejsem sama :oops: Mam za sebou prvni cyklus IVF a skore je zatim ET a ZT, pak biochemicke po KET a pak uz 3× Ket a to uz vubec nic :,( Ivf podstupujem kvuli partnerovi, u me je vse ok i podle imunologie. Je mozny, aby to byla proste “jen” smula? Ma to nekdo podobne, ze jste mely x ketu a pak se treba zadarilo? Omlouvam se za roman, potrebovala sem se proste vypsat. :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Aniga
Ukecaná baba ;) 1161 příspěvků 30.11.18 14:50

Ahoj, u mne nic nezjistili, ani ze strany manzela… po dvouletem snazeni 3× inseminace a pak IVF s ET s uspechem (rocni dcerka) a pul roku se snazime prirozene, otehotnela jsem a skoncilo to biochemickem v 6tt (tehu jen potvrzene z krve a narostla velka sliznice). Nyni uvazujeme o Ket… chtela jsem se ti zeptat, tam probiha taky nejaka hormonalni priprava (injekce?) nebo transfer nacasuji bez leku? :think:
Co vim, pokud uz nemate zadne embrya, zkuste zmenit na dalsi IVF CAR… to pomuze co mam zkusenost :palec: , i muj gynekolog rikal, ze kazde centrum to dela trosku jinak , pouziva jine stimulace a metody.

Kastanek5
Kecalka 123 příspěvků 30.11.18 15:15

Ahoj, tak to ste meli stesti kdyz vysel prvni et. U nas taky vypadal nadejne ale nakonec to nedopadlo. Jeste mame dva mrazacky ale uz nejak ztracim nadeji. S carem sme jinak spokojeny, nevidim duvod ho menit, sledujou vlastne jen, kdy prijde ovulace a pak embryjko vlozej ve spravnou chvili. u me je to bez stymulace pred ketem, protoze ovuluju a sliznice mi roste dobre. pokud by ale nerostla sliznice a nebo nebyla ovulka, tak nasazujou estrofem a pak par dni pred vlozenim se zacina jen s utrogestanem, nebo crinonem, ale injekce zadny ;)
Ps:jen sem vlastne jeste slysela,ze se nekdy picha 1 injekce owitrele aby se vyvolala ovulka ale s tim nemam zkusenost

Aniga
Ukecaná baba ;) 1161 příspěvků 30.11.18 15:26

@Kastanek5 dekuji za info ;) , ono taky se rika, ze vlastne embrya berou dle jejich stavu, takze na konec bohuzel prijdou ty “nejhorsi”… my mame zamrazeno: 1×1 embryo a 2×2 embrya.. radeji bych je mela vsechny po jednom, proste to takto ale udelal CAR. I kdyz jsi spokojena, zmena opravdu nekdy pomuze… my v Plzni mame na vyber dve centra a znam holky, ktere nebyly spokojeny s jednim z tohoto duvodu, ze se tam nedarilo a presly do druheho a hnedka vysledek :mrgreen: a zase naopak ;) . A vy muzete prirozene otehotnet nebo se musis spolehat jen na ivf?

Janli
Echt Kelišová 8474 příspěvků 30.11.18 15:30

Změň car a nechte si udělat PGD.

reBeb
Kecalka 128 příspěvků 10.12.18 16:55

@Kastanek5 Neboj, sama v tom nejsi… Já mám dokonce mnohem horší bilanci. Z 1.IVF 1×Et + 3× Ket, hcg vždy negativní. Také nevím, co budeme dělat dál. Nabízí mi v caru to PGD či PGS. A genetiku vám dělali?

Hedit
Ukecaná baba ;) 1042 příspěvků 17.12.18 07:54

Ahoj holky. Můžu se k vám přidat? Já už toho mám taky hodně za sebou.. Snažíme se celkem 6 let. Máme syna 8let který byl počáty přirozeně a napoprvé. A pak se nám příště už nedařilo. Mám za sebou 5× inseminaci. Z toho jednou biochemko.. Pak první IVF z toho jedno embryo na zavedení. Další biochemické tehu. A následně další IVF plus genetika embryí i mě a manžela.. Vše o. K.. Máme ještě 5 mrazacku. Teď jsem po 2 ketu ve stimulovanem cyklu a bez výsledku… Navrhnu dr. Udělat ket v nativu. Snad se to už podaří.

reBeb
Kecalka 128 příspěvků 17.12.18 19:57

@Hedit a ten nevydareny ket byl i pres vysetrene embryo pgs?

Hedit
Ukecaná baba ;) 1042 příspěvků 17.12.18 20:25

@reBeb ano ano i tak.. Teď už podruhé.. Ve středu jdu na test z krve.. Ale bude negativní. Už to na sobě poznám.

reBeb
Kecalka 128 příspěvků 17.12.18 20:30

Jezis to je taky pech… Ja zatim vse nevysetrene, ale pgs budu mit v dalsim cyklu taky. A to tvrdi, ze uspesnost je 70%. A vysetreni imuno, hematologii mate?

Hedit
Ukecaná baba ;) 1042 příspěvků 17.12.18 21:17

@reBeb jj. Máme úplně všechno co se dalo.. Prostě nenašli vůbec nic.. Já se tak těšila že budu mít svátky rozjasnene ještě tím že to konečně dopadlo ono nic.. Ale nevzdávám se.. Mám ještě 5 embryí. Tentokrát si nechám dát dvě a lepidlo. Embryoglub. A hotovo.

reBeb
Kecalka 128 příspěvků 17.12.18 21:26

@Hedit hestli mate tolik blastocyst, ta!verim, ze na vas ta prava v mrazacku ceka. Je to dost i o psychice. Embryoglue jsem taky mela 4×. Pry to zvysuje sanci na uhnizdeni jen o 5%, ale na druhou stranu to snizuje pravdepodobnost mimodelozniho tehotenstvi. Jsem vycetla na internetu.

Hedit
Ukecaná baba ;) 1042 příspěvků 17.12.18 21:51

@reBeb aha.. Tak je to zase dalších 5 procent navíc. Taky dobrý. A jak jsi na tom ty? Kolik máš za sebou ketu? A máš mrazácky? Já embryoglub neměla ještě nikdy. Tak to zkusím.. Jednou to vyjít přece musí.

reBeb
Kecalka 128 příspěvků 18.12.18 15:12

@Hedit já měla 1× et neuspesny a 3× ket neuspesne, takze naprosto bez vysledku… meli jsme pokazde embryoglue a asistovany hatching. Ted uz nic zmrazeneho nemame, cekam na vysledky z genetiky, v unoru jsem objednana na hematologii a jak budou vysledky, tak chci jit do 2.ivf… zatim marne premlouvam chlapa,ze pujdeme do jineho car…

reBeb
Kecalka 128 příspěvků 18.12.18 15:18

@Hedit jinak zkuste nativ, pokud nemas problem se svymi hormony, ja mam pcos, takze nativ u me bohuzel neprichazi v uvahu. A jeste mi radili jit v dalsim cyklu znovu do ket… takze jsem byla v zari, rijnu i listopadu.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama