Neuspěšné kety

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kastanek5
Stálice 88 příspěvků 30.11.18 14:16
Neuspesne kety

Ahoj holky, zakladam tohle tema, abych se poptala na vase rady a zkusenosti a taky pripadne ziskala pocit, ze v tom zkratka nejsem sama :oops: Mam za sebou prvni cyklus IVF a skore je zatim ET a ZT, pak biochemicke po KET a pak uz 3× Ket a to uz vubec nic :,( Ivf podstupujem kvuli partnerovi, u me je vse ok i podle imunologie. Je mozny, aby to byla proste “jen” smula? Ma to nekdo podobne, ze jste mely x ketu a pak se treba zadarilo? Omlouvam se za roman, potrebovala sem se proste vypsat. :zed:

Reakce:
Aniga
Ukecaná baba ;) 1100 příspěvků 30.11.18 14:50

Ahoj, u mne nic nezjistili, ani ze strany manzela… po dvouletem snazeni 3× inseminace a pak IVF s ET s uspechem (rocni dcerka) a pul roku se snazime prirozene, otehotnela jsem a skoncilo to biochemickem v 6tt (tehu jen potvrzene z krve a narostla velka sliznice). Nyni uvazujeme o Ket… chtela jsem se ti zeptat, tam probiha taky nejaka hormonalni priprava (injekce?) nebo transfer nacasuji bez leku? :think:
Co vim, pokud uz nemate zadne embrya, zkuste zmenit na dalsi IVF CAR… to pomuze co mam zkusenost :palec: , i muj gynekolog rikal, ze kazde centrum to dela trosku jinak , pouziva jine stimulace a metody.

Kastanek5
Stálice 88 příspěvků 30.11.18 15:15

Ahoj, tak to ste meli stesti kdyz vysel prvni et. U nas taky vypadal nadejne ale nakonec to nedopadlo. Jeste mame dva mrazacky ale uz nejak ztracim nadeji. S carem sme jinak spokojeny, nevidim duvod ho menit, sledujou vlastne jen, kdy prijde ovulace a pak embryjko vlozej ve spravnou chvili. u me je to bez stymulace pred ketem, protoze ovuluju a sliznice mi roste dobre. pokud by ale nerostla sliznice a nebo nebyla ovulka, tak nasazujou estrofem a pak par dni pred vlozenim se zacina jen s utrogestanem, nebo crinonem, ale injekce zadny ;)
Ps:jen sem vlastne jeste slysela,ze se nekdy picha 1 injekce owitrele aby se vyvolala ovulka ale s tim nemam zkusenost

Aniga
Ukecaná baba ;) 1100 příspěvků 30.11.18 15:26

@Kastanek5 dekuji za info ;) , ono taky se rika, ze vlastne embrya berou dle jejich stavu, takze na konec bohuzel prijdou ty “nejhorsi”… my mame zamrazeno: 1×1 embryo a 2×2 embrya.. radeji bych je mela vsechny po jednom, proste to takto ale udelal CAR. I kdyz jsi spokojena, zmena opravdu nekdy pomuze… my v Plzni mame na vyber dve centra a znam holky, ktere nebyly spokojeny s jednim z tohoto duvodu, ze se tam nedarilo a presly do druheho a hnedka vysledek :mrgreen: a zase naopak ;) . A vy muzete prirozene otehotnet nebo se musis spolehat jen na ivf?

Janli
Kelišová 6296 příspěvků 30.11.18 15:30

Změň car a nechte si udělat PGD.

reBeb
Kecalka 110 příspěvků 10.12.18 16:55

@Kastanek5 Neboj, sama v tom nejsi… Já mám dokonce mnohem horší bilanci. Z 1.IVF 1×Et + 3× Ket, hcg vždy negativní. Také nevím, co budeme dělat dál. Nabízí mi v caru to PGD či PGS. A genetiku vám dělali?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >