Bolest v podbříšku, levá strana

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 22:13
Bolest v podbříšku,levá strana

Ahoj
S přítelem se snažíme o miminko 4 měsíce.
Měla jsem zánět močových cest byla jsem u lékaře předepsal mi tabletky jenom že jsem s toho zvracela tak jsem je nebrala dnes jsem tam byla koukal se mi na moč a řekli mi že moč je čistá že tam nemám už žádnéj zánět moc to nechápu protože jsem se neléčila.
Poboliva mě někdy v podbříšku na levé straně málo kdy i na pravé straně ale spíš na levé straně.
Můžete mi prosím poradit co by to mohlo být? Nebo co by to mohlo znamenat?
Je možné že bych mohla být těhotná? :think: :?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.18 14:53
@Anonymní píše:
Ahoj
S přítelem se snažíme o miminko 4 měsíce.
Měla jsem zánět močových cest byla jsem u lékaře předepsal mi tabletky jenom že jsem s toho zvracela tak jsem je nebrala dnes jsem tam byla koukal se mi na moč a řekli mi že moč je čistá že tam nemám už žádnéj zánět moc to nechápu protože jsem se neléčila.
Poboliva mě někdy v podbříšku na levé straně málo kdy i na pravé straně ale spíš na levé straně.
Můžete mi prosím poradit co by to mohlo být? Nebo co by to mohlo znamenat?
Je možné že bych mohla být těhotná? :think: :?
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >