Neúspěšné KETy a jak tomu jít naproti?

133
2.5.21 14:34

Neúspěšné KETy a jak tomu jít naproti?

Ahoj všem, mám za sebou 3× neúspěšný KET 5 denních blastocyst. Jedenkrát to vyšlo ale dopadlo to potratem v 5tt. Nyní mě čeká (zhruba na konci května) poslední KET, protože máme posledního mrazacka. Jedna se o IVF s darovanym vajíčkem. Je to naše poslední naděje. Mate nějaké tipy, rady, co dělat, aby se zvýšila pravděpodobnost úspěchu?
Je mi 29 let, mám po reprodukční imunologii, vyšetření štítné žlázy a vše možné a vše by mělo být pod kontrolou a stejně se nedaří…
Připadám si, ze uvnitř mě začínám být zoufalá. I když se moc snažím nebýt… jako my všechny tu si už přeji, aby to vyšlo, rada bych udělala maximum, jen už nevím co… bastim akorát kyselinu listovou a občas popijim kontryhelovy čaj, ale nevím, co víc mohu udělat :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
980
2.5.21 16:21

Pohlidej si, aby si před zavedením měla dobře narostlou sliznici. Na tu pomáhá drmek, ale ten se musí papkat alespoň 2 měsíce dopředu. Pokud budeš mít sliznici nízkou, tak je vážně malá šance, že se vajíčko zahnízdí.
Nic víc pro to asi neuděláš, možná ještě přemýšlet tak, že to vyjde a věř tomu :palec:
Myšlení taky dělá hodně.
Přeju hodně štěstí :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
2.5.21 16:35

@Markéta188 děkuji ❤️ Já měla vždy vysokou sliznici, minimálně 11 mm🙂 ano, hlava děla hodně, kez by šlo ji vypnout 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1330
2.5.21 16:49

3 pokusy nejsou zadna tragedie, ja mela tky veskery vysetreni, jsem naprosto ok, na nic se neprislo. Mame horsi spermie, ale embrya byla vzdycky krasna. Jsem mladsi nez ty a povedlo se na 7. pokus. Takze moje rada je proste zkouset a zkouset a nepochybovat o tom, ze by to nemelo vyjit, jednou to vyjde a musis tomu hlavne verit :palec:… a na ten kontryhelovej caj bych se vyprdla teda, ne vzdy ma pozitivni ucinky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2243
2.5.21 17:00

Co embryo glue? Ja vim, ze jsou na to ruzne nazory, mozna je to placebo, ale my si ho priplatili..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
2.5.21 17:36

@Melodie91 ano, měla jsem i embryoglue, asistovanou hatching, vždycky a nic. 🤷🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
2.5.21 17:38

@DandátkoP naprd je co to stojí peněz, už jsme v tom za 110 tisíc a to teď vlastně další KET bude za 14000 plus každá infuzi intralipidu za 1000,–. Člověk by si řekl, ze za to bejby dá peněz cokoliv, hlavně ať už to vyjde. Ale i tak to je síla 🤦🏻‍♀️ Takže představa ze to vyjde až sedmý KET je nejen děsně dlouhá, ale i docela dráha 🙈 ale samozřejmě peníze jsou to nejmenší, nejhorší je ten stres a smutek z negativního testu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
844
2.5.21 18:33

@Bejbeeno28 zkus gynex :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
2.5.21 18:35

@MonaSun a mízu se zeptat v čem pomaha? 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
844
2.5.21 18:38

@Bejbeeno28 Použití Gynexu:

podporuje detoxikaci těla, má antioxidační a regenerační účinky;
harmonizuje hormonální systém (hypofýzu, štítnou žlázu, slinivku, nadledviny a vaječníky), a působí tak na posilování imunity;
je vhodný při ženské neplodnosti hormonálního a psychického původu;
upravuje menstruační cyklus, předchází bolestivé, nepravidelné či silné menstruaci a premenstruačnímu syndromu; pomáhá při gynekologických zánětech, kvasinkových infekcích, vaječníkových cystách a onemocněních prsů, preventivně působí proti rakovině prsu a dělohy;
v období menopauzy stabilizuje psychiku, působí proti nervozitě, snižuje návaly horka a pocení;
je prevencí rozvoje osteoporózy a zubního kazu;
normalizuje činnost štítné žlázy a působí proti vypadávání vlasů;
je perspektivní jako doplněk při léčbě roztroušené sklerózy;
zlepšuje zdravotní stav diabetických pacientů;
stabilizuje psychiku, eliminuje negativní účinky stresu a zlepšuje energetický stav organismu; posiluje organismus při fyzickém a duševním vyčerpání, při žaludečních neurózách, depresi a problémech s adaptací na nové podmínky;
zlepšuje stav kůže, sliznic a plic a má ochranný vliv na cévní systém;
u dětí s LMD pomáhá při poruchách řeči (dysfázie, opožděný vývoj řeči).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
844
2.5.21 18:41

@Bejbeeno28 pomohl mi nastartovat cyklus po vysazeni HA kt jsem brala 7let. S prvni ovulaci jsem hned otehotnela pred 7lety. Na podzim mi pomohl s cystama, a v breznu jsem zase hned otehotnela po 17dnech po ZT. Je mozne ze ti udela peknou sliznici :) ja ho muzu jen doporucit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
2.5.21 18:42

@MonaSun děkuji, hned ho koupím 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
844
2.5.21 18:51

@Bejbeeno28 tak snad zabere. Dej pak urcite vedet :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1330
2.5.21 19:40
@MonaSun píše:
@Bejbeeno28 zkus gynex :)

Gynex bych taky pri IVF vubec nebrala, celkove se setkavam s nazory, ze do IVF radsi bylinky nemichat. Je velky rozdil v tom, kdyz se nekdo snazi prirozene a v tom, kdyz nekdo podstupuje lecbu s hormonama. Samozrejme ti to vymlouvat nebudu, ale kdyz si najdes par diskuzi gynex a ivf, rady jsou spis nebrat. :palec: mohl by nadelat vic paseky nez mit uzitku…

Gynex apod. nepovažuji rovněž za nejvodnější léčbu - odpoved doktora z CAR.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
2.5.21 19:41

@DandátkoP dobře děkuji, já si zítra radši zavolám do Caru, ať si ještě neuskodim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat